Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Модератори розділу повинні:


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    136

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Питання не в тому, про що пишуть боти, питання в тому, чому адміни не реагують на відверті провокації? Бо зазирне сюди СБУ - просто прикриють увесь форум.
Ви що, знущаєтесь? По вашому адміни тут 24 години на добу повинні чергувати? А самим важко навіть скаргу на повідомлення зробити, щоб хтось оперативно відреагував. Чи ви може вважаєте, що ви завжди все встигаєте побачити? Може мені для звіту вам тут всі ці повідомлення збирати?
Хтось сам не перекладаючи на інших хоч щось реально зробив? Тут лайно одне було, якому майстер не сподобався. Реально ж знайти потвору. Ви щось зробили? І зараз з нею вже, як раніше, сподіваюсь, панькатись не будуть.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Форум постмодеруємий, це означає, що відрегувати модератор може лише коли зайде на форум, хоч і через день, чи тиждень після її створення.
Щоб хтось інших прореагував, чи модератор розділу в першу чергу звернув увагу на порушення, є кнопка "поскаржитись". І там треба вказати нормальну підставу, на яку б звернули увагу. А не "бот", "УБЕРИТЕ ЭТУ ЗАРАЗУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!".
доба на реагування, якщо на допис, чи тему є скарга.
 

d324co

Well-Known Member
Ви що, знущаєтесь? По вашому адміни тут 24 години на добу повинні чергувати? А самим важко навіть скаргу на повідомлення зробити, щоб хтось оперативно відреагував. Чи ви може вважаєте, що ви завжди все встигаєте побачити? Може мені для звіту вам тут всі ці повідомлення збирати?
Хтось сам не перекладаючи на інших хоч щось реально зробив? Тут лайно одне було, якому майстер не сподобався. Реально ж знайти потвору. Ви щось зробили? І зараз з нею вже, як раніше, сподіваюсь, панькатись не будуть.
Я писав скарги, і не один раз (мабуть не тільки я), коли, перед початком війни зареєструвались на форумі заслані казачки і почали лайном поливати все навкруги - і що? Ніякої реакції взагалі...
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Скарги закриті, повідомлення видалені, козички забаені. Які ще вам реакції потрібні? Розстріляти їх?
 

fotik

Active Member
Запретить регистрацию новых пользователей на время военного положения.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Можливо. Але це питання до адмінів. У супермодератора таких кнопок нема.
 
Зверху