Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Модератори розділу повинні:


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    136

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Пишите здесь ваши предложения и пожелания.
Я прекрасно знаю, что моё мнение субьективное, так же как и любого другого. Но другие мнения добавляют обьективности в решении вопроса.
Чтобы небыло недоразумений, уточняю сразу. Ваши высказывания будут учитываться, не не обязательны к исполнению и реализации. Ну и соответственно предложения, противоречащие правилам форума во внимание браться не будут.
В ближайшее время я займусь чисткой последних страниц раздела, если у кого есть пожелания по поводу оставить там какие темы - напишите - оставлю. Я удалять буду тоже субьективно, поэтому потом без претензий, если кому не понравится.
Ну и высказывайтесь, как и в любой другой теме, в корректной форме, и если чьё-то мнение вам не нравится, можете с ним не согласиться, но примите во внимание.
 

Merime

New Member
Гадаю, що для початку усім слід перечитати правила розділу і форуму і дотримуватись їх. Це зніме більшість проблем.
Але останній конфлікт виник не з вини форумчан, а внаслідок невмотивованого блокування розділу, так ніким і не поясненого. А те, що не пояснене залишиться проблемою і надалі.
Згідно правил форуму, а саме:
1.17. Администрация форума имеет право удалить или отредактировать любое сообщение или заблокировать какую-либо тему без объяснения причин.
Але в данному випадку йшлось не про одне повідомлення чи одну тему, а про весь розділ. Виникла підозра в цензуруванні. Хотілось би, щоб хтось спростував ці підозри.
 
З

Зверюга.ua

Guest
Гадаю, що для початку усім слід перечитати правила розділу і форуму і дотримуватись їх. Це зніме більшість проблем.
Але останній конфлікт виник не з вини форумчан, а внаслідок невмотивованого блокування розділу, так ніким і не поясненого. А те, що не пояснене залишиться проблемою і надалі.
Згідно правил форуму, а саме:
1.17. Администрация форума имеет право удалить или отредактировать любое сообщение или заблокировать какую-либо тему без объяснения причин.
Але в данному випадку йшлось не про одне повідомлення чи одну тему, а про весь розділ. Виникла підозра в цензуруванні. Хотілось би, щоб хтось спростував ці підозри.
Я можу спростувати ці підозри, оскільки мав місце конфлік між користувачем та адмінистратором. І що б цей конфлік не почав ширитись, було прийнято рішення закрити розділ, та призначити нового модератора гілки, оскільки старий з своїми обов'язками не справлявсь!
 

Merime

New Member
Бажаю йому успіхів в цій нелегкій справі, толерантності й терпимості.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Дякую. Сподіваюсь і надалі на вашу підтримку.
 

no0se

Al-Qaeda
Re: Відповідь: Російсько-естонський конфлікт. Ви на чиєму боці?

це все неподобство!!! Естонське керівництво вирішило перенсти поховання з троллейбусної зупинки на цвинтар....померлі мають лежати на цвинтарі,а не в центрі міста де по них ходять люди та їздять машини...
та ще біля цього монументу "русскоязичниє" постійно влаштовують мітинги машуть своїми прапорами і топчутся по могилах своїх власних солдат....з боку Естонії все природно на мою думку...
А от росія,як завжди влаштувала істерику на голому місті...та щей зчинила там погрому у центрі Талліна,грабували крамниці,били вікна...та щей цей Дмитрик загинув від ножевого поранення під час марадерству,мабуть жваві захісники пам'яток радянсько минулого награбовану здобич не змогли поділити

извиняюсь конечно но таких потеряных людей как ты я ещё не видел.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Re: Відповідь: Російсько-естонський конфлікт. Ви на чиєму боці?

извиняюсь конечно но таких потеряных людей как ты я ещё не видел.
Вы хотите порядка в разделе? Тогда ненужно никого оскорблять. А потом ещё жаловаться на предвзятое отношение. Не хотите, чтобы вас оскарбляли и ставили диагнозы, не занимайтесь этим сами.
no0se получает предупреждение. Кто не согласен может здесь высказаться.
 

bsv

Странник
Вы хотите порядка в раздели? Не смейте перечить. А лучше совсем не пишите, все за вас скажут Ингеборга Дапкунайте, cem, Merime, Life-ua и Фокс Малдер (если последний еще не вступил в НАТО и не уехал в ЕС)
-Вы имеете хранить молчание
- Или поддакивать этим уважаемым людям.
- Все остальное нарушение правил
 
Зверху