Олег Медуница - кандидат в народные депутаты Верховного совета по Сумам от оппозиции

ner

Member
Re: Олег Медуница - кандидат в народные депутаты Верховного совета по Сумам от оппози

[YOUTUBE]W_unosTyn1I[/YOUTUBE]
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Олег Медуница - кандидат в народные депутаты Верховного совета по Сумам от

Первый день работы - а уже мочилово! Одобряю! Этот состав обещает быть веселым.
 

Petruhann

Забанен
Re: Олег Медуница - кандидат в народные депутаты Верховного совета по Сумам от оппози




Орёл !!! Уважаю.
 

Simpson

シンプソン
Модератор
Re: Олег Медуница - кандидат в народные депутаты Верховного совета по Сумам от оппози

Когда же Кличко "выступит", а то все за гонорары и на ринге. Этот день вошел бы в историю ВРУ и его канала как самый популярный :)
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Олег Медуница - кандидат в народные депутаты Верховного совета по Сума

Когда же Кличко "выступит", а то все за гонорары и на ринге. Этот день вошел бы в историю ВРУ и его канала как самый популярный :)
Боюся, що ніколи :(.
Не хочу шукати в інеті, а ось по ТВ чув його інтерв'ю, про те, що в США кулаки боксера прирівюються до зброї, а ось кулаки чемпіона у надважкій вазі можна прирівняти до зброї ядерної. Тому не слід її використовувати.
Шкода. Я сподівався, що він допоможе поставити пр-астів на місце... Хоче бути шляхетним? ПР взяли до себе Ельбруса Тадеєва, який не відзначається інтелектом, але є чемпіоном з боротьби, при цьому активно використовує свої навички. Аналогічно і баскетболіст Волков.
З вовками жити - по вовчі вити. З цими типками шляхетним бути ніяк не можна.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Олег Медуница - кандидат в народные депутаты Верховного совета по Сумам от

Не хочу шукати в інеті, а ось по ТВ чув його інтерв'ю, про те, що в США кулаки боксера прирівюються до зброї, а ось кулаки чемпіона у надважкій вазі можна прирівняти до зброї ядерної. Тому не слід її використовувати.
Нащо він там тоді потрібен? Хотів бути хляшетним - нехай би набив пику тому десятку регіоналів, що ногами били Медуницю.
 

LINKINGG

Member
Re: Олег Медуница - кандидат в народные депутаты Верховного совета по Сумам от оппози

по3орище..7я серия
 
Re: Олег Медуница - кандидат в народные депутаты Верховного совета по Сумам от оппози

Олег Медуниця, цікаво
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Олег Медуница - кандидат в народные депутаты Верховного совета по Сумам от

Нащо він там тоді потрібен? Хотів бути хляшетним - нехай би набив пику тому десятку регіоналів, що ногами били Медуницю.
Я також сподівався, що коли прийде він в Раду, то спробує навести порядок, принаймні, дасть достойну відсіч регіоналам, не дозволить їм товкти пику союзникам. Поки що його це не чіпляє. Що треба, щоб він прокинувся? Невже слід розбити пару стільців об голову якогось УДАР-івця?
 

Deather

Well-Known Member
Re: Олег Медуница - кандидат в народные депутаты Верховного совета по Сумам от оппози

Фокс Малдер, все ждут с нетерпением момента, когда раздраконят Виталия, уже вижу картину, как неприкосновенный стирает остатки интеллекта с лиц оппонентов. Возможно, что после периодической и методичной раздачи люлей ПРасам, не всякий захочет участвовать в этом балагане. А еще лучше, если Виталия сделать верховно-зрадивським ментом, а что?! Он неприкосновенный. Собралась неприкосновенная сволочная шушара устраивать цирк и тут на тебе Виталика-депутата-неприкосновенного-милицианта, вышел и дал в табло неприкосновенным, в общем порядок будет, я конечно понимаю, что это только мечты, но как-же хочется, чтобы сбылось :)
 
Зверху