Олег Медуница - кандидат в народные депутаты Верховного совета по Сумам от оппозиции

Andys_sumy

Member
Re: Відповідь: Re: Олег Медуница - кандидат в народные депутаты Верховного совета по

Ви про що? Наскільки я бачу, то лаври Харитоненка приміряє на себе якраз і не Медуниця, а Єпіфанов. Кожна його акція в ЗМІ описується, як аналог меценатства Харитоненка. Але сумчани добре пам'ятають минулі "заслуги" цього чувака, а ще не люблять ту політсилу, до якої він пристав, згідно з політичною кон'юнктурою, коли чкурнув від "помаранчевих".
Харитоненко выбил железку до Сум, Епифанов выбьет восстановление аэропорта?
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Олег Медуница - кандидат в народные депутаты Верховного

Харитоненко выбил железку до Сум, Епифанов выбьет восстановление аэропорта?
Не думаю. Взагалі я не є прихильником того, щоби приміряти на Єпіфанова "лаври Харитоненка".

Это какие если не секрет?
Про це краще було б (в свій час був такий господарник в Сумах, коли не помиляюся, колишній керівник "Сумської паляниці") або колишнього голову СБУ в Сумській області М.Василину, який в свій час зацікавився його діяльністю. Цей "крепкий хозяйственник" будував під себе імперію. Будував для себе і для своєї сім'ї, ну, а з ким він родичався, відомо всім. Як то кажуть: "Рыбак рыбака..." Гадаю, що не всі сумчани забули, який "святковий" фейєрверк влаштував в березні 2004 року його зять. . Серед схвальних (робить щось для Сум, "господар" тощо) є там досить і критичні. В усякому разі сумчани своє слово відносно нього сказали - в депутати він не пройшов.
 
Останнє редагування:

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Олег Медуница - кандидат в народные депутаты Верховного совета по Сумам от

1) Не знаю про вашу чергу в ОДА. Але, наскільки мені відомо, в квартирних чергах є "черговики на загальних підставах", "першочерговики" та "позачерговики". Може Медуниця і був таким "позачерговиком"?
А на якій підставі? У нього найгірша ситуація з житлом? Він належить до пільгової категорії?

2) А чи правда, що редактор газети, який "мочив" Медуницю за отримане житло, так само отримав його в той же період на тих же умовах?
Не гарантую, але схильний вірити, що це так. Значить Медуниця ні чим не кращий за того товариша, раз отримав квартиру за тими ж "каналами".

Ты тоже в коммуналке живешь? Вот бедненький.
А вы "решаете вопросы"? :mrgreen:
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Олег Медуница - кандидат в народные депутаты Верховного совета по Сумам от

А на якій підставі? У нього найгірша ситуація з житлом? Він належить до пільгової категорії?
Питання не до мене, а скоріше до Вас, бо я не маю ніякого відношення до адміністрації, не можу сказати на скільки категорій там ділиться черга і як хто отримує там житло. Я просто висловив припущення, бо знаю, що в установах, де є квартирні черги саме такий порядок. І не більше.
До якої він належав категорії? Важко сказати, можливо і до пільгової. Пам'ятаю в губернаторство Щербаня на керівні посади в Суми "ломанулися" донеччани. Сумніваюся, що вони жили при цьому в гуртожитках, чи знімали квартири повністю за власний кошт. Балакали, що житло їм видавали поза чергою. Можливо, тут такий самий випадок.
Не гарантую, але схильний вірити, що це так. Значить Медуниця ні чим не кращий за того товариша, раз отримав квартиру за тими ж "каналами".
Я забув де це я прочитав, здається в "Панорамі", де було інтерв'ю самого Медуниці. Там він і повідомив про цей факт з редактором і його квартирою.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Олег Медуница - кандидат в народные депутаты Верховного совета по Сумам от

До якої він належав категорії? Важко сказати, можливо і до пільгової. Пам'ятаю в губернаторство Щербаня на керівні посади в Суми "ломанулися" донеччани. Сумніваюся, що вони жили при цьому в гуртожитках, чи знімали квартири повністю за власний кошт. Балакали, що житло їм видавали поза чергою. Можливо, тут такий самий випадок.
От у мене теж такі самі підозри. Але тоді виникає питання: чим же борець проти Щербаня кращий за його прислужників, якщо він користується тими самими зловживаннями?
 

21h

Вернулся
Re: Олег Медуница - кандидат в народные депутаты Верховного совета по Сумам от оппози

Stein, дык, квартиры таким образом распределяются наверно еще со времен Хрущева, вы такие открытия народу делаете прям :))) Штайн, откуда такая ненависть к правому Медуну? Зависть?
 

21h

Вернулся
Re: Олег Медуница - кандидат в народные депутаты Верховного совета по Сумам от оппози

Ну он вроде от КУНисов был )))как бы правыми себя называли ))) Ой не.. МНК...
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Олег Медуница - кандидат в народные депутаты Верховного совета по Сумам от

Медуница шел от партии Кириленко "За Украину". Это очередные демократы. Не более правые чем БЮТ.
 

Petruhann

Забанен
Re: Олег Медуница - кандидат в народные депутаты Верховного совета по Сумам от оппози

You must be registered for see images

Молодец, уважаю. Мужик
 
Зверху