Олег Медуница - кандидат в народные депутаты Верховного совета по Сумам от оппозиции

Deather

Well-Known Member
Re: Чому я не можу голосувати за Медуницю

что медун, что епифанов - они равносильное уг.

прочитав прокламацию aktrs полностью соглашусь с п.п. 2 и 3. да и вообще тандем медун-бобр незабываем.

aktrs, жду теперь от тебя тему "Чому я не можу голосувати за Єпіфанова", хотя вряд ли, правда, пан-журнализд, который на дредно- начинается на -ут заканчивается?!;)
 

gidron

СТАРЫЙ ПОГРАНИЧНИК
Re: Чому я не можу голосувати за Медуницю

Про это еще писал Марк Твен
А он дураком не был...:) Давно пора понять,что все статьи-заказные.Имеющий глаза-да увидит,а имеющий уши-да услышит.А безмозглый просто прочтёт предвыборную ахинею:)
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Чому я не можу голосувати за Медуницю

Давно пора понять,что все статьи-заказные.Имеющий глаза-да увидит,а имеющий уши-да услышит.А безмозглый просто прочтёт предвыборную ахинею
Вы это радеющим за канал ТВi расскажите. ;)
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Чому я не можу голосувати за Медуницю

Не смішіть! Він зазвичай верзе абсолютну маячню, яку навіть я можу запросто спростувати.
Можете - спростовуйте! Сприятливий вітер Вам у спину.
А загалом, давайте порівняємо двох кандидатів Батьківщини по суміжних округах.
Подивіться як намагається пройти до парламенту той же Волков: їздить по селах, всюди щось організовує, свята, дійства, подарунки, там світло зробив, там ремонт у лікарні, там майданчик дитячий, там ще щось...
А що в цей час робить Медуниця? Сидить біля монітора, пише безглузді статейки та говорить "дайте мені грошей на вибори". Що реального зробив Медуниця для громади за останній рік? Є щось корисне, матеріальне, що можна помацати?
Ось лише перший в свій час, коли Кучма був на верхівці влади хапонув грошеняток, та стільки, що може зараз запросто собі пожертвувати їх невеличку кількість на всякі гойдалки-майданчики. О людина, що в дерибані участі не брала, зрозуміло, купляти виборця ремонтами, майданчиками чи гречками можливості немає.
для мене достатньо того, що перебуваючи при владі Медуниця не засвітився в гучних корупційних скандалах, дерибані чи відвертому зловживанні владою. Чи можете таке сказати про Волкова?
Пане Штайн, невже у Вас не вистачає аргументів, раз Ви вимірюєте "добрі справи для громади" майданчиками та ремонтами?
 
Відповідь: Как Медуница ДОЛБОПЕНЬ, сдал Регионалам Сумскую избирательную комиссию.

Пане, krafs, а ви не боїтесь завтра отримати повістку до суду за такі галасливі та образливі речі в адресу пана медуниці, та ще й публічні?
 
Re: Квартиры вне очереди. Как честный кандидат в депутаты Олег Медуница получил жилье

все они хорошие..
 

Feuer

root@ded-desktop:~#
Модератор
Re: Квартиры вне очереди. Как честный кандидат в депутаты Олег Медуница получил жилье

пиар Епифанова? все они у власти говно и не надо спорить ибо нормальным людям там работать не дадут и "уйдут" по тихому
 
Зверху