"Пацаны не поймут". Партія регіонів проти свого молодіжного електорату

National

Новачок
Про цю новину на перекурі мені розповів один знайомий, який займається моніторингом державних та партійних сайтів. Коли я її почув, не повірив. Ви тільки вслухайтесь Партія регіонів, на заходи якої ходять більшість "колектівов" міста Суми - проти цих же самих "Зборів" (колектівов).
Насправді для сумських вуличних хлопців Партія регіонів – це приклад історії успіху. Як кажуть "пацаны пришли к успеху". І прикладом є не тільки В. Янукович, відомий участю в гоп-стопі в молодості. Місцевий взірець – голова сумської молодіжки "регіонів" Ігор Бабенко.
Нещодавно, звичайних хлопець, з трохи бандитськими замашками, а сьогодні вже начебто громадський діяч, очолює Сумський молодіжний парламент, є депутатом міськради, голосує, як і старші товариші у ВР, за себе та за колегу поруч :) .
Але не так давно Суми пам’ятають цього ж "діяча" в зовсім іншому амплуа. Як він,ще не будучи депутатом, з невідомим
А ще скільки подібних "діячів»" в цій славетній партії, які ще не потрапили в об’єктив телекамер?
Взявши цитату з виступу регіонала, так і хочеться перефразувати: «Сьогодні юнацтво втягують у протиправну діяльність, а завтра це може перерости у справжню, дорослу організовану ПАРТІЮ».
Насправді якось не "по поняттях" зганяти на партійні акції хлопців, через мережу "старших" та "зборів", а потім заявляти, що ця молодь є серйозною загрозою для міста, що Партія регіонів проти так званих "зборів", що це покидьки, у яких треба робити обшуки, яких треба саджати.
Пацаны не поймут.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: "Пацаны не поймут". Партія регіонів проти свого молодіжного електорату

Партія регіонів, на заходи якої ходять більшість "колектівов" міста Суми - проти цих же самих "Зборів"
Маячня людини, яка нічого не знає про "збори".
"Збори" об'єднують здебільшого молодь шкільного віку, яка не має право голосу, тому смислу її таскати ні на які заходи немає. Та й покажіть хоч один захід зібраний з учасників "зборів"?

Нещодавно, звичайних хлопець, з трохи бандитськими замашками, а сьогодні вже начебто громадський діяч,
Бабенко "звичайним хлопцем" ніколи не був.

голосує, як і старші товариші у ВР, за себе та за колегу поруч
Не треба - це фішка БЮТу, а ПР зазвичай ходить досить повним складом, бо їх мало.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: "Пацаны не поймут". Партія регіонів проти свого молодіжного електорату

...
Бабенко "звичайним хлопцем" ніколи не був.
...
Чи не про нього окремі форумчани затамувавши подих з повагою промовляли "поважна людина, яка не стане влаштовувати бійку в міськраді"?
:D:D:D
 

Rush1

A.C.A.B.
Про цю новину на перекурі мені розповів один знайомий, який займається моніторингом державних та партійних сайтів. Коли я її почув, не повірив. ....... що Партія регіонів проти так званих "зборів", що це покидьки, у яких треба робити обшуки, яких треба саджати.
Пацаны не поймут.

Живите своей жизнью в государстве,в котором нет государства,не нужно самореализовываться за счёт собственной наивности.
Работают только законы природы.Другие просто придумываются.Это аксиома.
 (Разбирайте на цитаты)
Студенческие наивные порывы оставьте в курилках.(В вонялках,я имел в виду.)


Занимайся делом,что ты тут пишешь,засоряешь форум?
Задрали своей шляпой псевдополитической.Выдумают проблему из головы и начинают рассусоливать,размывать,распукивать.
Сколько подобных тем по форуму,и везде перьями по шляпе возят.Фу!
 
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: "Пацаны не поймут". Партія регіонів проти свого молодіжного електорату


Живите своей жизнью в государстве,в котором нет государства,не нужно самореализовываться за счёт собственной наивности.
Работают только законы природы.Другие просто придумываются.Это аксиома.
 (Разбирайте на цитаты)
Студенческие наивные порывы оставьте в курилках.(В вонялках,я имел в виду.)


Занимайся делом,что ты тут пишешь,засоряешь форум?
Задрали своей шляпой псевдополитической.Выдумают проблему из головы и начинают рассусоливать,размывать,распукивать.
Сколько подобных тем по форуму,и везде перьями по шляпе возят.Фу!
Шановний, з таким відношенням до того, що тут пишуть, краще взагалі до форуму не заходити. Але виникає питання, що Ви тут робите? Мазохізм?
 

Rush1

A.C.A.B.
Re: Відповідь: Re: "Пацаны не поймут". Партія регіонів проти свого молодіжного електо

Шановний, з таким відношенням до того, що тут пишуть, краще взагалі до форуму не заходити. Але виникає питання, що Ви тут робите? Мазохізм?
не,это я своё мнение навязываю.
 

National

Новачок
Відповідь: Re: "Пацаны не поймут". Партія регіонів проти свого молодіжного електорату


Занимайся делом,что ты тут пишешь,засоряешь форум?


Форум и есть для того, чтобы в свободное время выражать свои мысли. Пустой форум - не форум.
 
Зверху