Я не хочу жити на смітнику!!!

milkman

всё-таки сволочъ
Re: Відповідь: Я не хочу жити на смітнику!!!

не чіпайте місто, в чому воно винно?
"
здесь шла речь не только о городе но также и о его жителях..вобщем о сумах..
и кстати, читайте мой первый коммент ВНИМАТЕЛЬНЕЕ - там всё написано и моё личное отношение к теме тоже))
 

Merime

New Member
1. жаль конечно, но эта акция должной поддержки не получит..это факт
Все починається з малого. І не обов'язково має вийти сотня. Вийде десяток - і чудово. Годинка роботи на свіжому повітрі нікому не завадить. Плюс нові знайомства.
На наступну суботу підвезу граблі, мішки для сміття, буде машина для вивозу сміття, і приведу трохи своїх людей.
 

Merime

New Member
Так что наши усилия это пшик - тут нужна инициатива властей города и помощь ВСЕХ горожан, а не 10ка школьников и студентов.
Ініціатива завжди знизу, а влада має підтримати. Тут, до речі, всі наїжджають на владу, а хто реально звернувся із письмовою заявкою на пітримку цього суботника до відповідних служб? Візьміть напишіть, занесіть в адміністрацію. А тоді давайте обговорювати їх відмову. Реально, думаю ,ситуація, інша - людей ніхто на це не дасть (бо їх і так обмаль), а от інструментом, машиною забезпечать завжди. Що в принципі нам вже й пообіцяли.
 

Богдана

Послідовниця іншого
Я нагадую всім хто мав і має бажання приєднатися до прибирання, цього разу вже точно нічого не переноситься і не змінюється, крім часу.
21-го квітня о 12.00 біля "Здибанки" чекаємо всіх небайдужих до нашого міста взяти участь у прибиранні території під річкою "Псел".
Якщо не ми - то хто? Давайте зробимо наше місто красивішим!
 
Останнє редагування:

Merime

New Member
Усе залишається в силі:

21-го квітня о 12.00 біля "Здибанки" чекаємо всіх небайдужих до нашого міста взяти участь у прибиранні території під річкою "Псел".
 

cem

gott mit uns
Відповідь: Я не хочу жити на смітнику!!!

пропоную повторити акцію
 

Богдана

Послідовниця іншого
Відповідь: Я не хочу жити на смітнику!!!

Звичайно, треба повторити, але зараз картопля почнеться і таке інше. Якщо є бажаючі прийти, пишіть, назбираємо людей, тоді буде видно.
 
R

Radianta

Guest
А сколько человек 21 апреля пришло?
 

Богдана

Послідовниця іншого
Відповідь: Я не хочу жити на смітнику!!!

От треба було прийти і подивитись або прийти і попрацювати. Були такі, хто вважав, що нікого не буде, помилялися, нормальні люди є, слава Богу.
 
Зверху