Я не хочу жити на смітнику!!!

Богдана

Послідовниця іншого
Я закликаю всіх небайдужих до нашої природи зібратись 14-го квітня і поприбирати сміття!!!
На вихідних я вирішила прогулятись біля річки і була в шоці!!! Це смітник, а не місто!!! Весь берег засипаний пластиком і склом, трава починає проростати, а нікуди! Якщо ми не поприбираємо, то хто? Пропоную почати прибирання: міст біля "Здибанки" - харківський міст.
 

Богдана

Послідовниця іншого
Відповідь: Я не хочу жити на смітнику!!!

Я думаю, треба вибрати зручний для всіх час, звичайно зранку, може о 10-й. Хотілося б, щоб нас було більше, ніж двое, хоча, якщо і двоє, це вже щось.
 
Запросіть туди й представників депутатського корпусу, а також весь "Сумикомунтранс"!!!
Це їх робота і я гадаю вони погодяться очолити це дійство!
 

Богдана

Послідовниця іншого
Відповідь: Я не хочу жити на смітнику!!!

не вигадуй, нікого запрошувати ми не будемо, у кожного є своя голова і совість, чекати поки вони це зроблять... довго, м"яко кажучи. Я звертаюсь до небайдужих, а не до байдужих представників депутатського корпусу. І ще, а хто залишає це сміття? Свині залишають. А я не можу на це дивитись.
 
Re: Відповідь: Я не хочу жити на смітнику!!!

не вигадуй, нікого запрошувати ми не будемо, у кожного є своя голова і совість, чекати поки вони це зроблять... довго, м"яко кажучи. Я звертаюсь до небайдужих, а не до байдужих представників депутатського корпусу. І ще, а хто залишає це сміття? Свині залишають. А я не можу на це дивитись.
"Грін піс" вам в допомогу!
 

Merime

New Member
Запросіть туди й представників депутатського корпусу, а також весь "Сумикомунтранс"!!!
Це їх робота і я гадаю вони погодяться очолити це дійство!
Очолити у нас завжди є кому. А робити нікому. У нас можуть тільки попіаритись - "життя без сміття", пролізти до влади, а там хоч трава не рости! Так і не росте ж! А ростуть гори пластику та іншого сміття.
Тому я вийду на прибирання ( є таке українське слово "толока", це коли щось роблять гуртом). Але бажано робити це не лише 14-го, а постійно. А ще краще не смітити. Погуляли, випили пива - та заберіть же ці пляшки, кульки та одноразові тарілки з собою (особливо якщо ви виїхали на машині). Так ні ж - напились і ще й насвинячили після себе.
 
Я ніколи за собою не прибираю! Тому що вважається дивним прибрати за собою в ресторації!
А робити чиюсь роботу - не в моїх правилах!
Тож вибачайте, але на толоці присутнім не буду!
 

вже~не~та

уходящая в осень...
Я ніколи за собою не прибираю!
свиня.. вона і в Африці за собою не прибере...
Думаю, що перш за все... повинна проводитись, виховна робота в цьому напрямку у навчальних закладах, і ще змалечку привчати ... *Не смітити, бо сам же для себе це робиш!*
Стидно за нашу молодь...
 
Зверху