Спілка Української Молоді - це історія, яка завжди з тобою

nazar_ukr

Member
На Сумському історичному порталі з'явився архів газети "Гроно", яка видавалась Спілкою Української Молоді "Сумщина":

Як би хто не ставився до СУМ, але потрібно визнати, що ті молоді хлопці, які наприкінці 80-х - початку 90-х утворили цю організацію залишили помітний слід в сумській (і не тільки) політичній історії. Голодування у Києві 1990 року за відставку Голови Ради міністрів В. Масола (революція на граніті), вибори у тому ж 1990 від Руху у Верховну Раду Олександра Піскуна, виступи сумських студентів проти об'єднання вишів 2004 року, влада помаранчевих - до цих і багатьох інших знакових подій нашої найновішої історії доклали свою енергію ці хлопці. Віктор Рог, Георгій Сахнюк, Олег Медуниця, Геннадій Іванущенко, Олександр Хоруженко, Руслан Дейниченко... Ну і ще десятків два, завдання яких не бути дуже публічними.
Їм зараз під 40 і закайфувати від політики вони вже встигли. Так, що історія продовжується.
 

nazar_ukr

Member
Щось я шановний hello moto не зрозумів смислу Вами написаного. Розтлумачте!
 
яркие дядьки, кайфуют и будут кайфовать, только кому от этого легче?
 

nazar_ukr

Member
Шось у вас дуже хвілософське питання. Як на мене, то на цьому кайфі від влади будь-яка політика будується. А кому леше? Інколи навіть тим, хто не при владі буває леше.
 

kaAs^^

Забанен
Пацаны кафуют, куражаться, ибо в жопе шило и жить скучно. Лучше делом бы занялись.
 

Nahrapov

Буржуй и учёный
Хочу вступить в спілку української молоді. Шо для этого нужно? Сколько кому платить, понимаешь. А можно рассчитаться за вступление колготками импортными дамскими (почти новыми)? Или только баблом на лапу?
Сколько ежеквартальных взносов с носа, понимаешь? Ежели много, я ещё подумаю.
 

nazar_ukr

Member
Нє, ну це не до мене. Зверніться до когось із НИХ. Не забудьте також сказати, що Вам 17 років.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Спілка Української Молоді - це історія, яка завжди з тобою

Хочу вступить в спілку української молоді. Шо для этого нужно? Сколько кому платить, понимаешь. ...
Для тебе, діду, практично нічого. Прийти і чесно розказати, що ти, "треклятий комуняука", колишній партноменклатурник, глитай трудового народу, а нині рядовий божевільний, з галоперідоловою залежністю... Я гадаю, що тебе неодмінно візьмуть. "Лялькою" для відпрацювання рукопашного бою чи щось такого...

Пацаны кафуют, куражаться, ибо в жопе шило и жить скучно. Лучше делом бы занялись.
А що поганого Ви бачите в тім, що хлопці не пасивно спостерігали за навколишнім світом, а намагалися його змінити. Юнацтву властивий радикалізм, і це нормально. Невже краще, коли думки зациклені на "бухлі", "шмарах", "кабаках"...?
 
Зверху