О работе форума...

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Re: О работе форума...

Glucker, а Равенна и чейчас носит голож...задую )))) И шо?
От тобі ця клята Равене житття не дає. Зізнавайся, ночами снюсь?)))))

Vmart, можешь объяснить, почему одним: А другим НИЧЕГО? Может вы забыли прописать какое то правило?
Забанила я того Lion7B, не плач тільки)))
 

Z3RG

Забанен
lobst, я не знаю чей ты мульт ))) Но не я поднял шум относительно аватаров, меня вообще хотели убить за безобидную мозаику на моей аватарке )) И Шо?
От тобі ця клята Равене житття не дає. Зізнавайся, ночами снюсь?)))))
Про себе в третій особі... ЖАХ! :)) Звісно пану Зергу Равенна не сниться ))) А повинна?:eek:
Забанила я того Lion7B, не плач тільки)))
Ну як це так, одразу плакати. :?Просто я замість того щоб відповідати мудакам належним чином, максимально коректно намагаюсь донести до модерації гілки "політика", тобто до тебе, що ти байдикуєш, і треба б виконувати обов"язки. Хочеш - не бань, я буду називати гомосєків гомосєками і т.д. Отже два виходи, або ти виконуєш обов"язки, або я продовжую катати цілі простирадла петицій та аппеляцій до здорового глузду адміністрації форуму. Краще обері перший шлях, а то мені вже обридло стукати по клаві.
 

lobst

Поймай конфетку ...
lobst, я не знаю чей ты мульт ))) Но не я поднял шум относительно аватаров, меня вообще хотели убить за безобидную мозаику на моей аватарке )) И Шо?
За такую аватарку нужно просто на кол садить. ИМХО

відповідати мудакам належним чином
Не нада, бан дадут.

мені вже обридло стукати по клаві.
отдохни ... и в бой
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Re: О работе форума...

Просто я замість того щоб відповідати мудакам належним чином, максимально коректно намагаюсь донести до модерації гілки "політика", тобто до тебе, що ти байдикуєш, і треба б виконувати обов"язки. Хочеш - не бань, я буду називати гомосєків гомосєками і т.д. Отже два виходи, або ти виконуєш обов"язки, або я продовжую катати цілі простирадла петицій та аппеляцій до здорового глузду адміністрації форуму. Краще обері перший шлях, а то мені вже обридло стукати по клаві.
Ви знаєте про існування реального життя поза форумом? У мене є робота, особисте життя. Намагаюсь заходити кожен день. Іноді виходить тільки через день.
І шантажувати мене не треба, з терористами перемовин не ведемо)))
З.І. Стомився стукати по клаві, сходи на свіже повітря, а то вже літо пройшло, а ти так і не відпочив.
 

Z3RG

Забанен
Re: Відповідь: Re: О работе форума...

Ви знаєте про існування реального життя поза форумом?
Вперше чую.
Вітаю!
Теж вітаю!
Намагаюсь заходити кожен день. Іноді виходить тільки через день.
А на вконтакт часу вистачає? Хех...
І шантажувати мене не треба,
Я пропоную паритетний договір, який шантнаж?!
з терористами перемовин не ведемо)))
Он воно як. Добре хоч не маніяк
З.І. Стомився стукати по клаві, сходи на свіже повітря, а то вже літо пройшло, а ти так і не відпочив.
А де "Ви"? Я щойно з свіжого повітря, з новими силами до бою, так сказать :mrgreen:
 

Z3RG

Забанен
lion.ts, Ну его на месяц забанили. Лайон на меня и на МотоМена накалякал втрое больше - и того 10 дней. Прям математика Лобачевского ))))
 
Зверху