Прыжки с парашютом

Ответ: Прыжки с парашютом

Видео с Бородянки, очень неплохо есть и рв и фф и свуп, но только со звуком он чето наплужил:

ed2k://|file|VideoII.mpeg|203978752|D4FB319750C50C9611CA7CA2356F6C89|h=FWMRVQSQYEHWVXZU2IXPVVF2I3KDEBUU|/
 
Останнє редагування:
Ответ: Прыжки с парашютом

подборка клипов на парашютную тематику:



особенно рекомендую cfs - вот что бывает с людьми, которые не умеют падать :D, DelandMajik-Croatia2004-Round1 - эт настоящие профи...VTS_01_1 - семилетняя дефачка прыгает тандем :D, ну и так далее...смотрим, ждем весны, копим бабки на прыжки :D

п.с. коллекцию буду пополнять - еще куча видео на работе
 
Останнє редагування:

Taller

Active Member
Ответ: Прыжки с парашютом

Минздрав предупреждает: после своего первого прыжка вы уже не сможете спокойно ходить по земле, и совсем иначе будете смотреть на небо, чем раньше. У вас будут почти настоящие ломки, и вы будете с нетерпением ждать выходных, чтобы снова ощутить свободное падение. Особенно болезнь будет обостряться в период межсезонья.:D
 

alakey

_________
Ответ: Прыжки с парашютом

Прикольно, хотелось бы попробывать!
 

Sanctus

Member
Відповідь: Прыжки с парашютом

як хочу стрибнути!!!
You must be registered for see images attach

п.с. в Глухові з нового сезону скоріш за все буде літак Ан-2 та стабільні стрибки! Готуємося :)
 

@ndrik

vet.sumy.ua
Модератор
Ответ: Прыжки с парашютом

ааааа....
хочу парапланеризмом заняться, где мона?!?!?!?!?
 

fre0n

Playlife
Ответ: Прыжки с парашютом

Ой и хочетцо и колецо прыгнуть с парашютом!
 

В постели с ангелом

Она давно счастлива..
Дело тонкое...
Я бы и сама врядли прыгнула без подготовки,а то не дай Бог :eek:
Хотя,руки чешуться записаться на курсы.
Где приемлимые цены и вобще занятия стоящие?
Заранее спасибо:!:
 

Sanctus

Member
Відповідь: Прыжки с парашютом

Дело тонкое...
Я бы и сама врядли прыгнула без подготовки,а то не дай Бог :eek:
Хотя,руки чешуться записаться на курсы.
Где приемлимые цены и вобще занятия стоящие?
Заранее спасибо:!:
Без інструктожа не хто не дасть тобі стрибнути з парашутом.
Для того щоб здійснити свій перший стрибок потрібно приїхати на ДЗ(місце де здійснюються стрибки) в обумовлений час, та пройти 4-6 годинний інструктаж. Цього достатню, як казав одна людина: - Щоб не заважати парашуту нормально працювати. :)
Я стрибав в Глухові, там і раджу. З нового сезону(як стане тепло та сніг роз стане) там планується налагодити стабільні стрибки. Ціни також там радують. Мабуть найнижчі в Україні ну і близько від Сум, ближче нічого не має :(.
Ще є AFF(Accelerated FreeFall)Ця програма сучасна і за своєю суттю дуже ефективна, в ній використовуються самі передові методи навчання і сучасне спортивне устаткування. Але є один «маленький» мінус. Коштує вона приблизно 1.5 тис.євро :) Якщо є гроші, то впуть. Це можливість сразу стрибати з 4 тис.метрів(а не з 800 м по класікє). Програму цю раджу проходити на ДЗ Бородянка, під Київом.
 

Sanctus

Member
Відповідь: Прыжки с парашютом

Вітаю всіх з наступаючим Новим роком!
Бажаю успіхів, щастя та побільше пригов та польотів, і безхмарного неба.
А тут трошки побалувати всіх прихильників парашутного спорту(відео)
1. Пісня парашутистів

2. Вермин(парашутне відео)

3."I love sky"(парашутний мульт:) П.С. Супер!
 
Зверху