Почему?

Статус
Закрита.

sniper

New Member
Почему вместо того, чтобы работать (учиться, сажать деревья, возводить дома, воспитывать детей) молодые люди как старушки на лавочке с пеной у рта перемывают косточки совершенно посторонним людям?

Им что, нечем больше заняться? У них нет державы, которую нужно поднимать из грязи? Или они думают что это можно сделать работая языком? Или им нужно просто почувствовать себя значимым, публично (но тем не менее анонимно) унизив того или иного высокопоставленного человека?
ну ты ж мозги дрочишь в специальной теме и никто ничего не говорит...
Это не виртуальный, и тем более, не онанизм, это реальная жизнь. Жизнь всех нас. Если мы не будем знать, что и как делают политики - мы по прежнему для них будем лёгкой мишенью, а они будут, играя нами, жить за наш счёт.
 
Почему вместо того, чтобы работать (учиться, сажать деревья, возводить дома, воспитывать детей) молодые люди как старушки на лавочке с пеной у рта перемывают косточки совершенно посторонним людям?

Им что, нечем больше заняться? У них нет державы, которую нужно поднимать из грязи? Или они думают что это можно сделать работая языком? Или им нужно просто почувствовать себя значимым, публично (но тем не менее анонимно) унизив того или иного высокопоставленного человека?
а все-равно скоро конец света!
вот и ждут!
 

Dre.hz

Active Member
Собственно, в риторике все сильны, а ответа на вопрос "Почему ... ? "никто не дал.

Подразумевается, что ответ начнется со слов "Потому что ... "

"Потому что мне достался миллион долларов в наследство, работать мне не хочется, вот я и сижу-флужу."

"Потому что я пенсионер, детей вырастил, сад посадил, дом выстроил, работать нет сил, вот и сижу-флужу."

"Потому что я раздолбай, сижу на шее у родителей, меня и их это вполне устраивает, вот я и сижу-флужу."

"Потому что если мои посты прочитают остальные, они будут думать так, как я, завтра мы устроим революцию, послезавтра наступит коммунизм, у меня будет много денег и я смогу выстроить, вырастить и посадить"

Ну и так далее...
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Почему?

Почему вместо того, чтобы работать (учиться, сажать деревья, возводить дома, воспитывать детей) молодые люди как старушки на лавочке с пеной у рта перемывают косточки совершенно посторонним людям?

Им что, нечем больше заняться? У них нет державы, которую нужно поднимать из грязи? Или они думают что это можно сделать работая языком? Или им нужно просто почувствовать себя значимым, публично (но тем не менее анонимно) унизив того или иного высокопоставленного человека?
Тут що, перемивають персонально Вас чи Ваших сусідів? В нашій Конституції сказано, що єдиним джерелом влади на Україні є народ. І наше право підтримувати владу, переобирати владу і, звичайно, давати їй оцінку - на мітингах, на піших ходах, на демонстраціях, на таких ось форумах... Що ми порушили, що ми зробили некоректно? Чи Вам до вподоби колишній совковий "одобрямс" - коли всі були усім задоволені, а "бунтували" лише на своїх кухнях, та й то, щоб не почули сусіди. Просто я не розумію сенсу такої теми.
 
N

niranjan

Guest
Відповідь: Re: Почему?

...Почему ... ? QUOTE]

Тому, що найбільшим злочином вважаю байдужість, звідтіля все починає гинути. А якщо хтось вважає, що ми тут від нічого робити язики точимо, то про себе скажу : я радий тим, що маю чесну роботу, чесний і непоганий заробіток, я реалізую в житті те, чим мріяв займатись і щасливий, що в мене є бажання жити ! То ж моє кредо - не бути байдужим. Небути байдужим до неправди...
 
N

niranjan

Guest
Відповідь: Почему?

Дуже гарна та корисна передача є на радіо "Ера", що зветься vox populi де приблизно півгодини люди дзвонять та вільно висловлюються з приводу наданої теми. Така невеличка передачка, але не було б її - поросло б все тиною... То і є запал для майбутнього.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Почему?

Почему вместо того, чтобы работать (учиться, сажать деревья, возводить дома, воспитывать детей) молодые люди как старушки на лавочке с пеной у рта перемывают косточки совершенно посторонним людям?
Им что, нечем больше заняться? У них нет державы, которую нужно поднимать из грязи? Или они думают что это можно сделать работая языком? Или им нужно просто почувствовать себя значимым, публично (но тем не менее анонимно) унизив того или иного высокопоставленного человека?
Чому замість того, щоб працювати (навчатись, саджати дерева, створювати будівлі, виховувати дітей) молоді люди як останні алкоголіки до безтями напиваються з приводу і без приводу?
Їм що, нема чим більше зайнятись? У них нема держави, яку потрібно піднімати з бруду? Чи вони думають, що це можна зробити перевертаючи склянку за склянкою? Чи їм потрібно просто самоствердитись і показати які вони дорослі і круті, що напиваються до уср... (вибачте за такі слова), що потім не пам"ятають а що ж вчора було?

Прикладів можна привести безліч (мені не зрозуміла суперечка з приводу яка ж програма краща, якщо насправді вони нічим не відрізняються... Яка ж тоді від неї користь?).
Не всі обливають грязюкою лівих людей просто так. Що для деяких форум Політика-це спосіб розслабитись і подискусувати з розумними людьми на цікаві теми. Не буду сперечатись, це нечасто буває останнім часом, але все ж таки буває. Допомагає випрацювати якусь свою думку з приводу тієї чи іншої події і не задовбувати близьких на ці теми.
А моя робота і заключається у працюванні язиком та клацанні пальцями по клавіатурі. Що ж поробиш))
 

william

2 февраля
Эту тему в раздел "Другое"...
Твоё желание что-то выяснить никак не относится к проблематике раздела, в котором ты разместил сию поучительную тираду!
p.s. Нет не в "Другое", а в "Мастурбацию".....там можешь и поразмышлять над смыслом жизни!
 

Dre.hz

Active Member
Эту тему в раздел "Другое"...
В этом разделе есть модераторы, но тебя в их числе нету.
Твоё желание что-то выяснить никак не относится к проблематике раздела, в котором ты разместил сию поучительную тираду!
Это не поучительная, а вопросительная тирада.
p.s. Нет не в "Другое", а в "Мастурбацию".....там можешь и поразмышлять над смыслом жизни!
Я привык размышлять о смысле жизни другим способом, так что держи свои советы при себе.
 

cem

gott mit uns
Відповідь: Почему?

Чому замість того, щоб працювати (навчатись, саджати дерева, створювати будівлі, виховувати дітей) молоді люди як останні алкоголіки до безтями напиваються з приводу і без приводу?
Їм що, нема чим більше зайнятись? У них нема держави, яку потрібно піднімати з бруду? Чи вони думають, що це можна зробити перевертаючи склянку за склянкою? Чи їм потрібно просто самоствердитись і показати які вони дорослі і круті, що напиваються до уср... (вибачте за такі слова), що потім не пам"ятають а що ж вчора було?

Прикладів можна привести безліч (мені не зрозуміла суперечка з приводу яка ж програма краща, якщо насправді вони нічим не відрізняються... Яка ж тоді від неї користь?).
Не всі обливають грязюкою лівих людей просто так. Що для деяких форум Політика-це спосіб розслабитись і подискусувати з розумними людьми на цікаві теми. Не буду сперечатись, це нечасто буває останнім часом, але все ж таки буває. Допомагає випрацювати якусь свою думку з приводу тієї чи іншої події і не задовбувати близьких на ці теми.
А моя робота і заключається у працюванні язиком та клацанні пальцями по клавіатурі. Що ж поробиш))
добре сказано :eusa_pray
 
Статус
Закрита.
Зверху