Корчинський і К0

  • Автор теми Z3RG
  • Дата створення

Stein

Well-Known Member
Зв'язки з ПР ніколи не заперечувались, як і зв'язки з ОО. Вони завжди були чисто діловими.
Заперечувались маніпулятивні лозунги, як у вашому заголовку, бо за тією є логікою можна писати "Братство=ОО", бо ОО місця продавали так само як і ПР. ;)
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Итак, ни для кого не секрет, что господин Штайн является представителем так называемой организации "Братство". Априори всем известно, чья это партия. Теперь мы имеем доказательства)) Вот:

You must be registered for see images

Теперь то, что раньше было доказанно де-факто, является доказанным де-юре.
Велике прохання не вживати словосполучення "Априори всем известно", а коли щось видається за докази, вказувати хочаб джерела, звідки взявся цей документ. Поки що я бачу лише відсканований роздрукований папірець з якимось підписом. Я таке можу за кільки хвилин зробити.
Це я до того, що коли бажаєш когось у чомусь переконати, треба переконувати аргументами, які важко буде спростувати. А голосні заяви, які дуже легко спростувати лише шкодять.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Братство, як і належить добрим чесним людям, ніколи не приховувало, що заробляє на виборах.
Тому будь-хто за невелику плату міг придбати собі місце у виборчій комісії.
Добрі чесні люди повинні мати якісь принципи, які б дозволяли їм називатись чесними. Підстилатись під одну партію, і запекло критикувати іншу, і при цьому казати про "чисто ділові стосунки", а не політичний союз, це лицемірство.
 

Stein

Well-Known Member
Добрі чесні люди повинні мати якісь принципи, які б дозволяли їм називатись чесними. Підстилатись під одну партію, і запекло критикувати іншу, і при цьому казати про "чисто ділові стосунки", а не політичний союз, це лицемірство.
Принципи, звісно, є і вони були вже озвучені вище:
"Всі ці виборчі кабінки, бюлетні, зустрічі з виборцями, формування виборчих комісій - безумовно є ритуалом, неприпустимим для християн, які зберігають вірність Богові Живому. І про що часто забувають наші брати по вірі: не тільки не можна служити мамоні, але не можна служити і тим, хто служить мамоні."
Відповідно:
"Політика – бізнес. Коли вам захочеться проголосувати за якогось політика чи безкоштовно його підтримати, підіть спочатку подаруйте сто доларів банкіру чи безкоштовно помийте підлогу в бутіку його коханки."
У свій час Братство пропонувало відповідні місця всім учасникам процесу - хто ж винен в тому, що опозиціонери виявились більш жадібними? Братство не робить ніякої різниці між політичними партіями виборчих перегонів і не заключає жодних політичних союзів.
 

goool

Well-Known Member
Корчинского задержали в Италии
, 17:16


You must be registered for see images

Фото:
Новости по теме

В России Корчинский объявлен в международный розыск

задержала полиция Италии по линии Интерпола по делу, инициированому Россией. Об этом сообщил сам Корчинский.

"Россия подала на меня в розыск в Интерпол. В связи с этим я был задержан итальянской полицией в аэропорту, куда прилетел на несколько дней… Как мне сообщили, штаб-квартира Интерпола уже признала этот запрос политически мотивированным. Я так надеюсь, меня выпустят", - рассказал он также телеканалу 112.

Корчинский также добавил: "Все помогли… И украинское посольство в Италии сразу подключилось к этому делу. Все помогают".

Напомним, в России Корчинский объявлен в международный розыск вместе с другими украинскими политиками - Дмитрием Ярошем, Олегом Тягнибоком, Игорем Мазуром по обвинению в участии в боевых столкновениях с российскими военными в Чечне в 1994-1995 годах.

В 2013 году во время протестов на Евромайдане, МВД Украины заявило, что члены организации "Братство" во главе с Корчинским участвовали в попытке штурма Администрации президента. В связи с этим его объявляли в международный розыск.
 

gidron

СТАРЫЙ ПОГРАНИЧНИК
Корчинского задержали в Италии
, 17:16


You must be registered for see images

Фото:
Новости по теме

В России Корчинский объявлен в международный розыск

задержала полиция Италии по линии Интерпола по делу, инициированому Россией. Об этом сообщил сам Корчинский.

"Россия подала на меня в розыск в Интерпол. В связи с этим я был задержан итальянской полицией в аэропорту, куда прилетел на несколько дней… Как мне сообщили, штаб-квартира Интерпола уже признала этот запрос политически мотивированным. Я так надеюсь, меня выпустят", - рассказал он также телеканалу 112.

Корчинский также добавил: "Все помогли… И украинское посольство в Италии сразу подключилось к этому делу. Все помогают".

Напомним, в России Корчинский объявлен в международный розыск вместе с другими украинскими политиками - Дмитрием Ярошем, Олегом Тягнибоком, Игорем Мазуром по обвинению в участии в боевых столкновениях с российскими военными в Чечне в 1994-1995 годах.

В 2013 году во время протестов на Евромайдане, МВД Украины заявило, что члены организации "Братство" во главе с Корчинским участвовали в попытке штурма Администрации президента. В связи с этим его объявляли в международный розыск.
 
Зверху