Республіка Білорусь

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Республіка Білорусь

Ага. У нас в свій час не лише воля 93% була, а і явка більше ніж 100% електорату на дільниці...
3% була різниця по другому туру. 3% - це десь мільйон голосів. Вдумайтеся в цифру - мільйон голосів. І якими методами це досягалося: і потяги з "гастролерами", і явки по 102%, і махінації в ЦВК і т.д. і т.п. Якщо такі колосальні зусилля знадобились щоб фальсифікувати 3% - то можете уявити скільки треба зусиль щоб фальсифікувати 93%.
Тож розмови про "фальсифікацію виборів" - це маячня. Не було там серйозних порушень, які могли б так сильно вплинути на результат.
 

vadimv

Well-Known Member
Минские школьники в рамках эксперимента получат электронные книги

В рамках эксперимента в новом учебном году в классе одной из минских школ будут использоваться электронные книги. Об этом корреспонденту БЕЛТА сообщил первый замминистра образования Александр Жук. «У этих пособий отсутствует отражение с экрана, проще говоря, этот экран не испортит школьникам глаза», — отметил он.

В электронную книгу войдут все школьные учебники, а также литература по внеклассному чтению. Помимо учащихся такие устройства получат и учителя-предметники.

Как сообщалось ранее, в министерстве рассматривали несколько типов устройств, которые могли бы заменить бумажные учебники. В феврале, например, речь шла о планшетах, производство которых могло освоить предприятие «Интеграл».

 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Республіка Білорусь

3% була різниця по другому туру. 3% - це десь мільйон голосів. Вдумайтеся в цифру - мільйон голосів. І якими методами це досягалося: і потяги з "гастролерами", і явки по 102%, і махінації в ЦВК і т.д. і т.п. Якщо такі колосальні зусилля знадобились щоб фальсифікувати 3% - то можете уявити скільки треба зусиль щоб фальсифікувати 93%.
Тож розмови про "фальсифікацію виборів" - це маячня. Не було там серйозних порушень, які могли б так сильно вплинути на результат.
А ніхто і не стверджує, що Лукашенко не набрав жодного процента :). Я навіть і не заперечую, що він у цій виборчій гонці був лідером. Колись балакав у поїзді з білорусами, зокрема і про бацьку. Були ним не дуже задоволені, але казали, що іншого кандидата важко знайти. Це було тоді... Що там зараз - я не знаю. Але погодьтеся, що цифра в 93% надто фантастична. Бєларусь - за населенням набагато менша за Україну. Білоруські 3% електорату - це не українські 3% (1 000 000 осіб). Плюс до того Лукашенко має куди більший "адмінресурс", ніж той же Кучма в свій час (міцніша вертикаль влади, більші повноваження у силовиків тощо). Але за Кучми результати були сфальсифіковані (це визнав суд і підтвердило переголосування ІІ туру виборів), і це незважаючи на те, що в Україні більш розвинені опозиційні рухи, більш підконтрольна (більше прислухається до європейського співтовариства) влада. А Білорусь не дуже шанує "інкомислячих", не дуже переймається тим, що подумає Європа. Тому й простір для фальсифікації набагато більший. Але повторю думку одного з форумчан, з якою я не можу не погодитися. З матеріалів ТВ про день виборів видно було, що вийшли протестувати не десять чоловік, і не сто... Виходили тисячами. І це лише ті, хто не злякався. Очевидно тих, хто пам'ятає "совок" та за інерцією воліє краще висловлюватися на кухні, ніж вийти з протестом на вулицю - набагато більше. Тому мені ця цифра в 93 проценти здається надто міфічною... Як то кажуть ІМХО.
 
Правду один бог знает наверно, манипулировать людьми довольно легко, слабость есть у каждого человека. А может вышли даже пускай тысяча людей, которые просто были куплены для совершения тех действий специально? Там ведь есть подпольная оппозиция, которая финансируется из вне. И возможно тоталитаризм необходим чтобы сдерживать беспредел, который может начаться в результате появления демократии? У нас вроде бы демократия и че?
Сидим извиняюсь за выражение в полном г....не, нос чуть высунули оттуда и кричим что у нас демократия, Ура евротинтеграции, как же это круто наверно. Я бы вообще забыл об этом слове "Евроинтеграция".
Разве демократично, зная сколько у нас живут люди, подымать пенсионную планку?
Им не нужен наплыв безработных, воров, убийц и насильников из Украины, там своих хватает.
 

Z3RG

Забанен
И возможно тоталитаризм необходим чтобы сдерживать беспредел, который может начаться в результате появления демократии? У нас вроде бы демократия и че?
Так оно и есть, и Беларусь нестолько США интересует, сколько Абрамовичей и К.о. для распила.
Сидим извиняюсь за выражение в полном г....не, нос чуть высунули оттуда и кричим что у нас демократия, Ура евротинтеграции, как же это круто наверно. Я бы вообще забыл об этом слове "Евроинтеграция".
Одно дело п..деть, а другое - делать. Одна тоже орала "воно - це україно" и что?
Разве демократично, зная сколько у нас живут люди, подымать пенсионную планку?
О чем речь вообще? Регионалы не вытянут реальной ситуации. Факт.
Им не нужен наплыв безработных, воров, убийц и насильников из Украины, там своих хватает.
А вот воров там на порядок меньше, Батька недемократично в 90-е их пострелял как собак бешенных. За что ему респект и уважуха.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Республіка Білорусь

З матеріалів ТВ про день виборів видно було, що вийшли протестувати не десять чоловік, і не сто... Виходили тисячами.
Знаєте, ще в часи "помаранчевої революції" дивився як показували мітинги прихильників Януковича: Інтер показує з одного ракурсу і здається що людей стоїть кілька тисяч, і краю не видно. Потім той же репортаж по 5-му, в той же час той же натовп... і стоїть максимум кілька сотень...

І це лише ті, хто не злякався. Очевидно тих, хто пам'ятає "совок" та за інерцією воліє краще висловлюватися на кухні, ніж вийти з протестом на вулицю - набагато більше.
Це маячня тих, хто хоче надати значимості свому нікчемному рухові. Хто хотів - той прийшов, хто не прийшов - значить так сильно хотів.
Наразі в Україні є лише кілька десятків чоловік, які дійсно проти режиму. Всіх інших все влаштовує, що б вони не розказували на кухні.

Але погодьтеся, що цифра в 93% надто фантастична.
Не фантастичніша за дані "референдуму" про розвал Союзу.

Плюс до того Лукашенко має куди більший "адмінресурс", ніж той же Кучма в свій час
У вас застарілі уявлення. Ніхто не фальсифікує вибори адмінресурсом. Хіба що африканці.

(це визнав суд і підтвердило переголосування ІІ туру виборів)
А потім такий же "суд" визнав що закон, за яким жила країна 5 років - неконституційний.
Та й судити об'єктивно, коли над тобою висить кількатисячний натовп на площі і волає "бандитам тюрми" - доволі важко.

Мав місце протест проти влади, який в Бєларусі обов'язково закінчився б негативно для самих протестувальників. Коли ж Вам обов'язково треба надати факти насильницьких дій, то будь ласка - в Бєларусі протестувальники начебто намагалися увірватися до ЦВК, за що були нагодовані гумовими кийками плюс отримали потім терміни ув'язнення
Не "начебто", а навіть по телебаченню було показано відео де натовп б'є вікна і ламає двері.

Я так думаю, що коли Ви є таким прихильником лукашенківського методу наведення порядку, то були б лише "ЗА", коли б за аналогічні дії учасники отримали і аналогічне (до білорусів) покарання.
Лукашенко не зробив нічого такого, чого б не робили західні демократичні режими.
 
Re: Відповідь: Республіка Білорусь

Були ним не дуже задоволені, але казали, що іншого кандидата важко знайти. Це було тоді... Що там зараз - я не знаю. Але погодьтеся, що цифра в 93% надто фантастична.
Ездил я по Беларуси - абсолютно реально, что у Лукашенко действительно такая поддержка. Другое дело, что беллорусский рубль сейчас валится и до конца месяца обесценится скорее всего процентов на 20-30. И тогда поддержка сразу станет гораздо скромнее.
 

Andy

Well-Known Member
Фокс Малдер,
Плюс до того Лукашенко має куди більший "адмінресурс", ніж той же Кучма в свій час (міцніша вертикаль влади, більші повноваження у силовиків тощо).
Позвольте с вами не согласится



А вы говорите админресурс. Этот админресурс работает против Лукашенко.
 

Andy

Well-Known Member
Re: Відповідь: Республіка Білорусь

Ездил я по Беларуси - абсолютно реально, что у Лукашенко действительно такая поддержка. Другое дело, что беллорусский рубль сейчас валится и до конца месяца обесценится скорее всего процентов на 20-30. И тогда поддержка сразу станет гораздо скромнее.
Ну, он сам валится, его валят. Всеми возможными способами :-(
 
Зверху