Зоомагазини

TerAn

A---C-D-#D-E---G
Так як такої теми на форумі я не бачив, а я думаю, у декого можуть виникати питання про зоомагазини міста Суми. У цій темі залишайте адреси, телефони, рід занять(чим саме: риби, птахи, собаки, коти, черепахи, гризуни та ін), інформацію про ассортимент, ціни і т.д. Також бажано залишати телефони і адреси людей, що займаються розведенням собак/котів/птахів/риб/гризунів та ін. тварин.
І відразу питання: чи є в Сумах зоомагазин з нормальним ассортиментом попугаїв та супутніх товарів для них? Хотів бі також поцікавитись, чи є десь в Україні(а бажано в Сумах) спеціальні установи, що займаються розведенням птахів(там повинні птахам робити вакцинацію, видавати паспорт, також вони тісно співпрацюють з ветклініками).
 

TerAn

A---C-D-#D-E---G
Ответ: Зоомагазини

Загадав про зоомагазин на 9-ці(Інтернаціоналістів,21, здається ТЦ "Світлана" )так у тій же будівлі, що і кафе-бар "Луна" є зоомагазин.
Щоб зайти в нього треба зайти у той же вхід, що і у "Луну", далі по сходах на другий поверх, з однієї стороні буде вхід у бар, по прямій ігрові автомати, а направо - зоомагазин "Мир природы".Там ціни ніби нормальні(папуги: самка - 30 грн, самець - 40 грн), як я розумію основний напрям роботи - це акваріуми і рибки: великий асортимент акваріумів, рослин, там я вперше у свому житті побачив дискусів(чорт забирай, а вони гарні). Є корми для всіх видів тварин, що я знаю. Також там багато морських свинок і хомяків, є клітки для гризунів та птахів(для папуг - приблизно від 35 грн і дорожче).
 

MixaLyCH

New Member
arowana-im.com.ua интернет магазин по аквариумному барахлу. Регистрируетесь делаете заказ, потом перечисляете деньги через банк и вам через пару дней прийдется токо забрать ево в Автолюксе или в ночном експрессе. Цены просто бомба. Я уже кучу всего перетягал оттуда...
 

MixaLyCH

New Member
Помогу в обустройстве, дизайну аквариума. Возьму на ослуживание.
8-068-923-84-46
 
Останнє редагування:

chocolate

New Member
Ответ: Re: Зоомагазини

arowana-im.com.ua интернет магазин по аквариумному барахлу. Регистрируетесь делаете заказ, потом перечисляете деньги через банк и вам через пару дней прийдется токо забрать ево в Автолюксе или в ночном експрессе. Цены просто бомба. Я уже кучу всего перетягал оттуда...
Привет! А есть ли у тебя информация по такому же удобному и не дорогому интернет магазину, только торгующим зоотоварами?
 

Freddi

New Member
На проспекте Шевченко вход со двора напротив (с другой стороны дороги) ларька с пирожными "Кристал".
 

Solli

Member
Народ подскажите где у нас можно купить заменитель кошачьего молока Royal Canin BABYCAT MILK ???? Ожидаю 2 помета, хочу подстраховаться.
 

Solli

Member
Я уже несколько раз там была, говорят нету, позвоню узнаю, может появилось, спасибо.
 
Домашний питомник шиншилл разных окрасов. Сопутствующие товары - корм, песок, камни для стачивания зубов. Раен 11-го училища.
050 73 72 843 Наталья
 
Зверху