Оффтопики.

d324co

Well-Known Member
"95 квартал" підтримав армію патріотичними тату. ФОТО

Актор студії "Квартал 95" Євген Кошовий та його дружина Ксенія зробили патріотичні татуювання.
Про це повідомляє із посиланням на .
На лівій руці актора - рядок з пісні Скрябіна "Бандерштатівські коломийки" - "той, хто любить Україну, має бути з нами" А на правій - "був патріотом України до того, як це стало мейнстрімом".
Дружина Кошового також зробила два татуювання.
Джерело:
Оце допомога! Тепер на все вистачить (*ть)
 

d324co

Well-Known Member
О покушении на Абэ утром 8 июля. Мужчина сзади выстрелил в политика, который проводил предвыборное уличное выступление и ранил его в грудь. Бывший премьер упал на землю, позже был госпитализирован с огнестрельным ранением шеи и груди. Позже действующий премьер Фумио Кисида сообщил, что Абэ жив, но в тяжелом состоянии.
Эксклюзив в россми. Выстрелить сзади и ранить в грудь...
 

d324co

Well-Known Member
У Грузії туристці з Росії видали каву у синьо-жовтому стаканчику з написом “Русский военный корабль, иди на…”
You must be registered for see images attach


Блогерка з Росії поскаржилася, що в Грузії їй видали каву в синьо-жовтому стаканчику. На картоні було надруковано “Русский военный корабль, иди нах*й” російською мовою без цензури.

Туристка зізналася, що відчула сум’яття, але згодом почала переконувати підписників, що подібні жести підтримки Україні – показуха. Відповідна Instagram-stories з’явилася на її сторінці, пише

З її слів, антиросійський напис викликав відчуття сум’яття та невдоволення. Ймовірно, туристка з Росії не очікувала побачити засудження кривавої політики своєї країни в Грузії.

“Перше відчуття – сум’яття. Господи, ну що за дурня. Друга – бариста не обирала стаканчик спеціально для мене. Які роздрукували – такі і дала”, – написала росіянка.

Щоб виправдати засудження цивілізованим світом своєї країни, інфлюенсерка видала, що в Грузії росіян люблять, а Україну підтримують тільки на камеру.

“Не знаю, як це може допомогти, але дай Бог від існування таких стаканчиків комусь стане легше”, – продовжила вона
Щось мені здається, що їй дуже повезло, що їй дали каву а не в пику...
 

d324co

Well-Known Member
Днями актори студії “Квартал 95” виступили перед бійцями ЗСУ.

Під час концерту для українських бійців, керівник студії “Квартал 95Євген Кошовий розповів анекдот, – пише .

І йшлося у ньому про радника голови Офісу президента Олексія Арестовича.
You must be registered for see images attach
 

d324co

Well-Known Member
Щось я не зрозумів... Український літак перевозив боєприпаси із Сербії !!! в Іорданію і чомусь вибухнув неподалік гори Афон...
Може віз не туди і не те??

 
Зверху