Оффтопики.

Sim$Dim

бесконечная жесть
Яке щастя!!! Дякую!! Тепер я буду знати де у нас на Україні водятся справжні "козаки".
Мені так це подобаеться, зверху значок Нашої України, а на руці "козацька" пов'язка УНСО.
 
З

Зверюга.ua

Guest
Sim$Dim сказав(ла):
Яке щастя!!! Дякую!! Тепер я буду знати де у нас на Україні водятся справжні "козаки".
Мені так це подобаеться, зверху значок Нашої України, а на руці "козацька" пов'язка УНСО.
Я не казав про надпис! Я казав по сам хрест. Меня наприклад унсо теж не подобається той що??? Вони мають теж права й свободи! Чому мсоскалі можуть виходити с москальскім прапором тай зпалювати наш, а и повинні за цім спостерігати і толерантно до цього ставитись???
 

hed1n.ru

стебанутый
да
красно черные флаги - козацкие
"Перший відомий нам з історичних джерел козацький прапор — червоне полотнище, на якому білий хрест."
"На козацьких прапорах XVI-XVIII століть зображалися сонце, місяць, зірки, коло, олені, зброя, святі — все, що було на той час характерним для мотивів українського народного образотворчого й декоративного мистецтва"
 

hed1n.ru

стебанутый
Зверюга, не стоит оправдываться, те флаги к украинскому козацтву отношения не имеют.
 
З

Зверюга.ua

Guest
Hed1N сказав(ла):
да
красно черные флаги - козацкие
"Перший відомий нам з історичних джерел козацький прапор — червоне полотнище, на якому білий хрест."
"На козацьких прапорах XVI-XVIII століть зображалися сонце, місяць, зірки, коло, олені, зброя, святі — все, що було на той час характерним для мотивів українського народного образотворчого й декоративного мистецтва"
Шановний ще й у СРСРвських підручниках є згадка про такий прапор казаків. Так що не треба мені розповідати історію рідної країни!!! Ви спочатку свою вивчить, а то Казані 1000 років:icon_conf Тоді Сумам 1500 ))

У 1978 Казані ваповнялось 800 а тут за якісь 35 рокі вже 1000 вам не смішно???
 

wizZard

New Member
Зверюга сказав(ла):
Той що??? У Туреччині 40% крдів і там немає державного каналу котрий веде передачі на курдському! Хочча у курдів є своя мова та й культура!
Ты ещё на Китай ровняйся!
 
S

sensey

Guest
А до чого тут Китай? Кому не подобається політитка в Україні щодо меншинств - будь ласка, є країна яка "пригріє" вас з задоволенням - ЧЕМОДАН - ВОКЗАЛ - РОССИЯ. Чого ви вимагаєте? Другу державну для іноземної мови? Не смішіть. Цього не буде. Чи хочете, щоб влаштували Вам Палестину чи долю курдів у туреччини. Знайте своє місце.
 

Andy

Well-Known Member
Зверюга сказав(ла):
А нам більше й не треба. хіба що відстрілювати дурнуватих москалів:icon_lol:
Навіщо україні армія яка тільки те й робе що збиває ракетами( російского виробнитсва) російскі литаки з євреями в середені! Нам і НАТО висточить )))
Очень глупая реплика. Без вооруженных сил, страна страной не является... А самолеты и сбивают, что стреляют мало, потому-что учат плохо!!!

Ктому-же никто не скажет, что именно туда и не целились :) кто знает, кто знает...

Анди
 
S

sensey

Guest
Чи ти не пам'ятаєш за якої влади трапилась ця трагедія? Помилки є у кожного. А про північного сусіда я взагалі мовчу.
 
Зверху