Оффтопики.

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Оффтопики.

Наступним номером програми, гадаю, буде занесення мене до лав "наци"?
Вибачте, але демократів в "наци" не записують... ;)
"А що ж я такого крамольного сказав про християнство"?
Коли я спитав у вас чи ви християнин, ви відповіли мені:
Тепер не знаю, що Вам і сказати.
Якщо судити, що споконвіку всі в роду були хрещеними то виходить, що так
Це не відповідь віруючої людини. Це відповідь безбожника.
І коли вони щирі вихрести (щирі християни), то також не мають говорити крамолу на християнство...
Юдей він і вихрестом юдей.
але ще разом із бсв та азіком1982 хочете накласти на мене анафему та відлучити від церкви?
Я маю сумніви що вас є від чого відлучати.
А чим Вам я не догодив?
А чому ж одразу "не догодив"? Ваші релігійні переконання - то є ваша справа. Я можу лише показати вам шлях, я не можу пройти його за вас. І не мені судити вас, я просто цікавлюся з ким я маю справу. :)
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Оффтопики.

Вибачте, але демократів в "наци" не записують... ;)
То вже до Зеніта. Він мене записав в наци, Ви в демократи... Самому хотілось би знати, хто ж я?

Коли я спитав у вас чи ви християнин, ви відповіли мені:
"Тепер не знаю, що Вам і сказати". Це не відповідь віруючої людини. Це відповідь безбожника.

Це не відповідь віруючої людини. Це відповідь безбожника.
О, як все серйозно, виявляється. Вибачте, нагадаю, що ця тема називається "Оффтопики". Якщо я не помиляюся, то тут можна допустити флуд, та трішечки пожартувати. Я і жартував, бо чомусь гадав, що Ви своє питання також поставили жартома. Так само, як і вважав за відверте блазнювання слова вашого лідера про те, що жебрацтво та грабування - справи гідні для християнина. Виявляється, я помилявся.
Що ж, коли Ви так відверто, то дозвольте і мені аналогічно відверто. Вже як на те пішло, то куди більшою богоогудою, куди більшим проявом безбожництва є для мене слова дорослої людини про те, що християни живуть грабунками. Як на мене, то ці слова гідні не просто безбожника, а відвертого бандита, вірніше дрібного бандюжки. А ще гріх, як на мене, є в тому, що кажучи такі слова, ця людина розмістила лик Спасителя на своєму прапорі. Гітлер дискредитував давній символ свастику, невже Корчинський намагається дискредитувати Христа? Хоча може я помиляюся, може щирим християнам та поправді віруючим дозволяється прикласти ножа до горла ближнього і попросити ненав'язливо поділитися хлібом щоденним? А ще може Ви процитуєте мені слова Христа, де він дозволяє подібні дії?
 
Останнє редагування:

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Оффтопики.

Самому хотілось би знати, хто ж я?
Ви демократ.
Я і жартував, бо чомусь гадав, що Ви своє питання також поставили жартома.
Це не те питання, в якому віруюча людина дозволяє собі жартувати. Звісно, якщо вона дійсно віруюча.
Так само, як і вважав за відверте блазнювання слова вашого лідера про те, що жебрацтво та грабування - справи гідні для християнина.
"Шляхетна людина не робить нецікавого. Не працювати, а організовувати виробництво, не торгувати, а регулювати ринкові стосунки (адже "добре слово і пістолет завжди ліпше, ніж просто добре слово"). Не рахувати, а винаходити комп'ютер. При відсутності організаційних, наукових чи мистецьких здібностей треба жити по-християнськи — жебрацтвом та грабунком."
Гітлер дискредитував давній символ свастику, невже Корчинський намагається дискредитувати Христа?
Я б не сказав що він дескредитував його. Так, сьогодні саджають за свастику, проте через 60 років після смерті Христа так само саджали за хрести. Ще минуло замало часу щоб щось стверджувати напевно. Великі ідеї завжди випереджають свій час.
А ще гріх, як на мене, є в тому, що кажучи такі слова, ця людина розмістила лик Спасителя на своєму прапорі.
"Нещодавно в Луцьку чудесним чином була віднайдена ікона Холмської Божої Матері. Це надзвичайно цінна чудотворна ікона, яка значно старіша і цінніша за ікону в Острій Брамі, за Володимирську Божу Матір. Вона збереглася значно краще, ніж всі ці аналоги, яким вклоняються сьогодні поляки, литовці, росіяни. У ній по краю просвердлені дірки, бо її використовували як прапор.
Ікони для наших предків були бойовими прапорами. Вони брали свої святині, несли їх перед собою, самі йшли у бій під ними. І билися під їх омофором. Поза сумнівами, культ цієї Божої Матері стане найважливішим культом в Україні вже найближчим часом.
Святині існують для того, щоб іти за ними у Вічність. Святині існують для того, щоб з ними перемагати. Святині існують для того, щоб умирати за них.
Христос — це бойовий прапор. Він небезпечний для нас і наших ворогів. Ми маємо частіше використовувати меч, який він нам приніс."
Хоча може я помиляюся, може щирим християнам та поправді віруючим дозволяється прикласти ножа до горла ближнього і попросити ненав'язливо поділитися хлібом щоденним?
Жадібність то гріх. Господь заповідав ділитися.
 

Nahrapov

Буржуй и учёный
Re: Предсмертная записка камикадзе-борца с властями

Стейн
Хоскінс не виключив, що таким же чином він ліквідує і свій магазин.
Дурак этот америкашка. Зачем строить недвижимость, если можно спокойно поставить несколько больших палаток, нанять нескольких наймитов, как я, и успешно торговать?
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Оффтопики.

Дякую, бо не все про себе знав. :)

Це не те питання, в якому віруюча людина дозволяє собі жартувати. Звісно, якщо вона дійсно віруюча.
Ага, бо по-справжньому віруюча людина може заявити, що вона займається гоп-стопом.

"Шляхетна людина не робить нецікавого. Не працювати, а організовувати виробництво, не торгувати, а регулювати ринкові стосунки (адже "добре слово і пістолет завжди ліпше, ніж просто добре слово"). Не рахувати, а винаходити комп'ютер. При відсутності організаційних, наукових чи мистецьких здібностей треба жити по-християнськи — жебрацтвом та грабунком."
Дякую, але що скаже Корчинський - я знаю наперед. Я просив навести цитати з Євангелія, про те, що Христос дозволяє грабувати.

Я б не сказав що він дескредитував його. Так, сьогодні саджають за свастику, проте через 60 років після смерті Христа так само саджали за хрести. Ще минуло замало часу щоб щось стверджувати напевно. Великі ідеї завжди випереджають свій час.
Ось лише я не пригадую в якому з Євангелій Христос ділив людей на "юберменшів" та "унтерменшів" та навчав відправляти мільйонами на той світ. Наскільки я пам'ятаю, то Він вчив любити ближнього. Чи може Гітлер з Гімлером та Гебельсом також до цього закликали. Віруюча людина вважає за коректне ставити на один щабель Спасителя і нацистів для порівняння (мовляв переглянули ставлення до одного, переглянуть так само і ставлення до іншого)?

Жадібність то гріх. Господь заповідав ділитися.
Це, наскільки я зрозумів, відповідь на моє:
Хоча може я помиляюся, може щирим християнам та поправді віруючим дозволяється прикласти ножа до горла ближнього і попросити ненав'язливо поділитися хлібом щоденним?
Цікава інтерпретація Святого Письма.
Про доброго самарянина

Одного разу прилюдно один законник хотів випробувати Ісуса Христа й питає Його:
– Учителю, що робити мені, щоб осягнути вічне життя?
Ісус риторично відповів:
– А що в Законі написано?
Законник мовить:
– У Законі написано: «Люби Господа Бога свого всім серцем своїм і всією душею своєю, і всією силою своєю, і всім своїм розумом, і люби свого ближнього, як самого себе.
Ісус Христос підтверджує:
– Правильно ти відповів. Роби все це і будеш жити.
Законник, збагнувши виправдати себе, питає Ісуса:
– Ісусе, а хто мій ближній?
На це запитання Ісус Христос відповів притчею.
Один чоловік йшов з Єрусалиму до Єрихону. На нього напали розбійники, які пограбували його, побили і завдали йому великих і тяжких ран, а самі втекли, покинувши нещасного зраненого.
Цією дорогою випадково проходив один священик. Він побачив тяжко побитого, який стікає кров’ю, але не зупинився, не допоміг йому і пішов далі, проминувши недужого.
Проходив повз пораненого й левіт. Але він теж тільки глянув на нещасного, не зупинившись, пішов своєю дорогою, залишивши страждальця мучитися.
Нещасний потерпілий продовжував страждати і мучитися. Але невдовзі цією дорогою йшов якийсь самарянин. Він побачив бідолашного, змученого від побоїв, ран і болю, змилосердився над ним. Самарянин підійшов до потерпілого, перев’язав його рани з оливою та вином. Потім усадив його на свою худобину і привіз до найближчої оселі й допомагав йому зменшити страждання, як тільки міг.
Наступного дня, від’їжджаючи з цього поселення, самарянин дав одному господареві два динари і попросив опікуватися цим потерпілим. «А як більше витратиш, чим 2 динари, – мовив самарянин господареві, – то я доплачу тобі, як повернуся зі своєї подорожі».
Розповівши цю притчу, Ісус Христос питає законника:
– То котрий же з цих трьох – священик, левіт чи самарянин – був ближньому тому постраждалому чоловікові? (Лк. 10. 25 – 36).
Законник слушно відповідає:
– Той, хто змилосердився над нещасним і вчинив йому милість.
Тоді Ісус дав законнику напутню пораду: «Іди, і роби так і ти!» (Лк. 10. 37)
Ви хочете сказати, що у вільному перекладі Корчинського виділені рядки могли б виглядати так: "До нього підійшли щирі християни та вчинили те, до чого закликав їх Господь - розділили його хліб щоденний, після чого з миром одійшли, покинувши чоловіка зраненого"?
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Оффтопики.

Мда! Плохо Гитлер бушевал на Украине, раз нынешние отпрыски восхищаются его соратниками! Плохо! Мало видимо было!
Фокс Малдер, ты бы хоть тут не обелял мерзавцев РФ и Януковичем! Хотя для человека которому Крис норман альфа и омега мировой музыки конечно и извращенец мазахист отцом святым станет.
Містер доцент (а то й новий проФФесор), завідувач кафедрою чи хто там ти, о "великий вчений"! Ти б припинив жерти свій вікодін, підучив би "склонениёв и падежёв" та написав би хоч один нормальний пост. І радий би щось відповісти, але повторю, що твій "чорномирдинський слог" змішаний з "єзигом падонкафф" розшифровувати я не маю бажання.
 

Nahrapov

Буржуй и учёный
О, Фокс! О, Зениц! Сколько негативных эмоций в ваших постах! Где же ваши холодные головы? Неужто не читали трудов вашего учителя Феликса Эдмундовича? Почему не берёте пример хотя бы с меня, если Феликс Эдмундович вам не по зубам? Как пел Визбор, "спокойно, товарищ, спокойно, у нас ещё всё впереди".
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Оффтопики.

Ага, бо по-справжньому віруюча людина може заявити, що вона займається гоп-стопом.
Церква визначала так: «Розумієте, от ви тут у нас король, тут вас всі слухаються, — але суть у тому, що королем ви можете стати тільки в тому випадку, якщо я вас миропомажу, якщо я здійсню обряд. Якщо я не здійсню обряд, ви не будете ніяким королем. Хто ви такий? Ви король? Ви феодал? Ви герой? Ви найголовніша людина в цьому суспільстві? Так ось, ваша основна функція — захист церкви. Спочатку ви захищаєте церкву, потім ви захищаєте сиріт і вдовиць, потім ви захищаєте феодальні цінності, а вже потім ви можете робити все, що вам заманеться. Яке б ви не були собі «цабе», ваша основна функція — захищати Церкву. Тому, що я над вами, я над всім. І тільки Церква є тим, заради чого весь ваш світ існує.
А коли ви захистили Церкву, заради неї підняли зброю, ви потім обов'язково маєте прийти до Церкви і покаятися в тому, що ви зробили. І каятися, падати на коліна, обливатися слізьми за те, як ви захищали Церкву.
Ви убили людину? Це — гріх. Людина піднімала руку на храм, — ви її вбили. Правильно зробили! Це ваша основна функція. Але ви здійснили страшний гріх. У тому випадку, якщо ви в Церкві будете добре молитися, можливо, вам коли-небудь буде прощення. І, можливо, також і для вас буде Царство Небесне.
Ви маєте каятися навіть за виконання своїх прямих функцій» — так себе ставила Церква перших християн у світі.
Віруюча людина вважає за коректне ставити на один щабель Спасителя і нацистів для порівняння
Почитайте Міхаеля де Будьона.
Чи може Гітлер з Гімлером та Гебельсом також до цього закликали.
"Когда правительство решительно берется за обуздание политического и морального отравления общественной жизни, оно создает и укрепляет предпосылки для действительно глубокого вхождения религии в жизнь." Адольф Гітлер.
 

delfium

Затворник
Re: Предсмертная записка камикадзе-борца с властями

"Егор Бывалов" журналистишка из "Ваш Шанс" , а не надоело паясничать? :) Что мало платят зарплаты и Вы решили поискать новых тем на форуме? :)
 
Зверху