Оффтопики.

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Оффтопики.

ага и памятник поставим кумиру
интересно что было бы если нам поменять президентов -в Россию Ющенка а нам Путина-Медведева
ЖЕСТЬ будет
Обережно! Бажання поміняти ось так президента - прший крок до бажання змінити стать. Але це не головне.
Все таки хочу почути від Вас відповідь, від якої Ви так старанно ухиляєтеся. Чому "націоналізм" - це погано, а російський націоналізм у виконанні "кремлівських карликів" - це гарно?

скромность аж и прет грязью на Россию
Склероз проклятий. А чи не можете мені пригадати, коли це Ющенко "аж и пёр грязью на Росію".
 

Nahrapov

Буржуй и учёный
И НЕ БЕРИ МЕНЯ НА ПОНЯЛ-что за тон?
Понял. Не буду.
Фокс
Склероз проклятий. А чи не можете мені пригадати, коли це Ющенко "аж и пёр грязью на Росію".
Ты правильно подсёк уважаемого крапу. Действительно, Віктор Андрійович, никогда не пёр на Россию, тем более грязью. Наоборот, я помню, шо он с большим уважением отзывается всегда о нашем северном соседе. Пожалуй даже, шо он - один из самых последовательных русофилов в украинском политикуме, не в пример даже Яныку, тем более, даме с косой. Согласись.
 
Останнє редагування:

Nahrapov

Буржуй и учёный
Фокс
Сотні не треба буде підвішувати. Достатньо одного показового покарання. І вже ніхто не буде завозити на ринок нічого іноземного - всі будуть купувати лише українське і завозити лише українське. Цим ми вбиваємо багато зайців - підтримка національного товаровиробника, поштовх до розвитку української промисловості, створення нових робочих місць тощо. Одним словом - люди будуть задоволені, бо отримають одразу і хліб і видовища, а також побачать, що справедливість є і за неї варто боротися.
Ты, как я погляжу, ещё больший утопист, чем Т.Кампанелла! Ну где ты видел українські мобильники, компы и даже (представь себе!) нормальные колготки? Может, ты скажешь ещё, шо выступаешь против глобализации, за "железный занавес"? Нонче всё перемешалось в доме Обломовых, то бишь на нашей планете... Из этого делай соответствующий вывод.
Я, конечно, не против, шоб українці ещё и бамбук выращивали и поставляли в "Роно". Но опустись на землю, будь реалистом, дорогенький.
Одним словом, грішків багато за тобою, і всі їх треба спокутувати. Ти розумієш куди я веду? Одним словом, вважаймо, що об'єкт для показового покарання в нас вже є.
Так я ж и не против лечь костьми (вернее, зависнуть на задних лапах) за правду-матку, бо войду тогда в учебники истории чуть ли не как Предтеча новейшей України!
Но!!!
А ти весь час будеш просити пробачення в тих, кого ти колись скривдив (це я про наймитів), а ще, будеш казати, що так ти виконуєш передвиборчу програму нашого Земелі, а саме "бандити сидітимуть у тюрмах" (не зовсім сидітимуть і не зовсім у тюрмах, але вважатимемо, що так ти відновиш справедливість і покаєшся за погані вчинки) та "багаті поділяться з бідними" - тобто піднімеш рейтинг Земелі не на словах, а на ділі.
Ты сильно оторвался от реальности, дорогенький. Такого спектакля, какой ты нарисовал, не может быть В ПРИНЦИПЕ. Почему? Потому-шо наймиты мои если и устроят экзекуцию, так не против меня, а против тебя, бо примут тебя за ПРОВОКАТОРА. У каждого ведь есть семья, детишки... И на такие эксперименты со своими эксплутаторами наши простые українці никогда не пойдут, бо рискуют остаться не только без лосося, но даже и без кильки в томате. Такие, как я, содержат простой народец, кормят его. Кто нас заменит? Люди в кожаных куртках? Это уже было, и люди, даже простые, второй раз в то же дерьмо не будут себя макать. Думаю, шо ты меня понял.
Після цього всього – фуршет: кілька та лосось в сметані. І люди тебе простять, полюблять
Так они ж меня и нонче любят и почти лелеют, чорт возьми! Недавно даже поздравили с Рождеством и одна, разведённая, даже стала подлащиваться. Так шо уважения со стороны наймитов мне не занимать. А фуршет, особенно на халяву, уважаю.
ти будеш популярним, як Коля Басков чи Валєра Лєонтьєв. А там і депутатом в міськраду, облраду, Верховну Раду. А далі, коли політичного досвіду набереш достатньо можеш і на президентство...
А я действительно вниму многочисленным просьбам наймитов и всяких друзей и зарегистрируюсь на майские выборы. Так шо фамилия Нахрапов скоро будет нарицательной не только на форуме, но и в нашей сумской общественной жизни. А дальще?.. Посмотрим... Может, ещё предложу тебе, неровен час, стать моим доверенным лицом.
 

Nahrapov

Буржуй и учёный
Re: Ющенко

у сильнейших лидеров нет бардака в стране
Понимаешь, я человек простой, занимаюсь барыжничеством, продаю на рынке импортные дамские колготки. И на любого українського Вождя смотрю с точки зрания - будет ли он мне мешать делать бабло на труде моих наймитов. Посему бардака в стране я не вижу. Главное, шоб не было бардака в моём небольшом бизнесе. А это уж зависит только от меня.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Оффтопики.

Все таки хочу почути від Вас відповідь, від якої Ви так старанно ухиляєтеся. Чому "націоналізм" - це погано, а російський націоналізм у виконанні "кремлівських карликів" - це гарно?
Можна я відповім?
Тому, що наш демократичний "націоналізм" - це тужливі пісні та культ ущербності. А російський націоналізм - це імперські амбіції та піднесення величі. Подивіться сьогодні на Росію, на її світове становище, її пропаганду, а потім озирніться на Україну... Жалюгідне видовище... І ви ще питаєте чому в нас така сильна проросійська "п'ята колона"?
Росія прославляє перемоги, славу, своїх воїнів, солдат-переможців. Що прославляє Україна? Самих "жертв" та "політв'язнів". "Опущених" та невдах. Що ж може вирости на цьому лоні?
Росія співає про велич свої перемог, Україна - про важкість пережитих гонінь та знущань. Росіяни упиваються славою, ми - насолоджуємося приниженням.
 

krapa

парниша
Обережно! Бажання поміняти ось так президента - прший крок до бажання змінити стать. Але це не головне.
Все таки хочу почути від Вас відповідь, від якої Ви так старанно ухиляєтеся. Чому "націоналізм" - це погано, а російський націоналізм у виконанні "кремлівських карликів" - це гарно?
любой национализм это плохо
 

Nahrapov

Буржуй и учёный
Re: Відповідь: Re: Оффтопики.

Можна я відповім?
Тому, що наш демократичний "націоналізм" - це тужливі пісні та культ ущербності. А російський націоналізм - це імперські амбіції та піднесення величі. Подивіться сьогодні на Росію, на її світове становище, її пропаганду, а потім озирніться на Україну... Жалюгідне видовище... І ви ще питаєте чому в нас така сильна проросійська "п'ята колона"?
Росія прославляє перемоги, славу, своїх воїнів, солдат-переможців. Що прославляє Україна? Самих "жертв" та "політв'язнів". "Опущених" та невдах. Що ж може вирости на цьому лоні?
Росія співає про велич свої перемог, Україна - про важкість пережитих гонінь та знущань. Росіяни упиваються славою, ми - насолоджуємося приниженням.
+100
крапа
любой национализм это плохо
Любой, кроме нашего рідненького, українського.
 

Билли Бонс

Well-Known Member
Re: Ющенко

А коли "наймиты" заартачатся?Чего делать-то будешь?По статье уволишь,найдя замену из алкашни какой-нить синюшной беспросветной?А не переборщить с их эксплуатацией - это верно.Началось же когда-то с Путиловского завода;)Надеюсь,что ты,как эрудит,поймешь,о чем я.А стачка - кошмарище любого буржуя во все времена
 
Зверху