Оффтопики.

З

Зверюга.ua

Guest
Hed1N сказав(ла):
насчет 34 часов ты глубоко ошибаешься.
зато я знаю точно
на вооружение Украины до 98 года поступило аж 2 новых танка !!!
радуемься товарищи
А нам більше й не треба. хіба що відстрілювати дурнуватих москалів:icon_lol:
Навіщо україні армія яка тільки те й робе що збиває ракетами( російского виробнитсва) російскі литаки з євреями в середені! Нам і НАТО висточить )))
 

lordъ

jerk it out
2 авианосца...... ой.... ух... да...
а названия ты сам придумал? Может тебе чтонибуть скажет Авианосец ГЕРАЛ КУЗНЕЦОВ??? а может НОВРОССИЙСК???
 
З

Зверюга.ua

Guest
wizZard сказав(ла):
как эти "щири" достали...
Да без Росси вы всебы чёрные ходили или на польском говорили !
Вспомни историю,а в Часности Переясловский совет!
А знадайте кращє ви історію зокрема 32-33 роки! У мене на приклад померло багато рідних черз москальській штучно зроблений голодомор! І скажіть тоді навіщо меня ці клята країна, котра нічого не зробила кращого ніж валати на всю плането о її приниженні у странах балтії!
 
З

Зверюга.ua

Guest
LorD сказав(ла):
2 авианосца...... ой.... ух... да...
а названия ты сам придумал? Может тебе чтонибуть скажет Авианосец ГЕРАЛ КУЗНЕЦОВ??? а может НОВРОССИЙСК???
І ви вважаєте що це авіаностці???? З них можуть підійматись в пвітря мігі???? Я щось у цьому не в певнений! То є як у британії "карманні" з якіх можуть підійматись ільки ЯКі! Котрі й літають з труднощами ))
 

wizZard

New Member
Это ещё не доказано...
То что пишут в учебниках, обычная националитическая пропганда вот и всё!
В тот период была массовая индустриализация и от голода страдали так же и Российские области.
 
З

Зверюга.ua

Guest
wizZard сказав(ла):
Это ещё не доказано...
То что пишут в учебниках, обычная националитическая пропганда вот и всё!
В тот период была массовая индустриализация и от голода страдали так же и Российские области.
Я вчивсь у СРСР а не в Українській школі і не треба мені розповідати про індустріалізацію та інше! В мене померло половина рідних під час голодомору і я би нікому не побажав таке пережити як це пержила моя бабця!!!!!!!!!!!
Ганьба вам!
 

Sim$Dim

бесконечная жесть
Не в одного тебе бабця пережила голодомор, тож не треба давити на жалість.
Поясни мені одне, чим винний російський народ? Ти вважаеш, що саме він і повинен у голодоморі?
 
З

Зверюга.ua

Guest
Sim$Dim сказав(ла):
Не в одного тебе бабця пережила голодомор, тож не треба давити на жалість.
Поясни мені одне, чим винний російський народ? Ти вважаеш, що саме він і повинен у голодоморі?
ТАК!!!! Росіскь вйска відбирали хвліб у населення і ні як не ті що родом з України! Українцв тоді відправляли нести службу у далекій сибір чи ще кудись!!! Бо якщо Українці були на батькивщіні то б вони розпочали супротив проти того що у людей відбирали остані хлібини!!!!
 

hed1n.ru

стебанутый
сами же украинцы и занимались продрозверсткой
заберали хлеб у своих
не рассказывай сказки
при коммунизме ( социализме ) небыло национальностей, все занимались тем, что им приказывали люди сверху
 
З

Зверюга.ua

Guest
Hed1N сказав(ла):
сами же украинцы и занимались продрозверсткой
заберали хлеб у своих
не рассказывай сказки
при коммунизме ( социализме ) небыло национальностей, все занимались тем, что им приказывали люди сверху
А в паспорті тоді чого була графа національність???? Ви щось плутаєте! А Єврейскі погроми котрі влаштували ваші патріоти??? Це що??? А гасло "Бей жидов- спасай росию" це хто вигадав???? Я чи може Опанас?????
 
Зверху