"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

Serg_

Забанен
Re: Да пошли вы с вашей Украиной (с)

/\/\/\/\/\/\/\ = Набор слов, хамства и признака слабоумия.
П.С. Если человек ни к чему не стремится - то это просто животное, умеющее ходить но двух лапах и завязывать шнурки.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Re: Да пошли вы с вашей Украиной (с)

Голубая кровь -это выражение пролетариата.Крепко же в вас вьелась
совдепия.
А я завжди вважала, що вираз "блактина кров" пішов ще з середньовіччя. А це виявляється вигадка совдепії. Ви просто відкрили мені очі :)
 

mangust

патріот
Re: Да пошли вы с вашей Украиной (с)

Голубая кровь -это выражение пролетариата.Крепко же в вас вьелась
совдепия.
У меня нет идеалов (не сотвори себе кумира).

К тому же понятие чести не для вас я так понимаю(только не говорите что вы украинец а то стыдно за Украину)
Як ви можете все так перекручувати,просто диву даєшся.
На рахунок совдепії,то в її марах ви і по-сьоднішній день там перебуваєте,і мрієте бути громадянином 15 країн(не треба їх перераховувати?).
На рахунок ІДЕАЛІВ,то дуже пагано,що їх у вас немає.Людина повинна мати ідеали,але не створювати собі ІДОЛІВ.
Честь(рос.)-честь,пошана,шана,шаноба(українсько-російській словник).ТА чи шануєте ви землю на якій живете;народ,якій вас оточує?І як вам може бути соромно за Україну,коли ви її ненавидіте,бо неспроможні навіть вивчити її мову?
 

CHGrey

Rzzevskiy
Re: Да пошли вы с вашей Украиной (с)

Честь(рос.)-честь,пошана,шана,шаноба(українсько-російській словник)
Ну да . В украинском языке получается что даже и такого понятия как честь не существует? Например честь дворянина ,честь офицера.
О чем мне тогда с вами разговаривать,если у вас такая ограниченная база.
 

CHGrey

Rzzevskiy
Re: Да пошли вы с вашей Украиной (с)

ТА чи шануєте ви землю на якій живете;народ,якій вас оточує?І як вам може бути соромно за Україну,коли ви її ненавидіте,бо неспроможні навіть вивчити її мову?
Я не знаю еще и немецкий и французский и много других языков так что я по вашему их то же ненавижу? О чем с вами можно спорить?
 

Serg_T

Забанен
Re: Да пошли вы с вашей Украиной (с)

Хамство - второе счастье, нетакли,CHGrey?
 

mangust

патріот
Re: Да пошли вы с вашей Украиной (с)

Ну да . В украинском языке получается что даже и такого понятия как честь не существует? Например честь дворянина ,честь офицера.
О чем мне тогда с вами разговаривать,если у вас такая ограниченная база.
Честь офіцера-це мабуть коли солдати строкової служби городи обробляють і будинкі офіцерам будують,чи коли сотні,тисячи солдат гонять в наступ без зброї,чи можливо честь,це коли стріляють за законами військового часу,чи коли брешуть,чи коли незнайомцю "тикають"? Офіцерська честь вмерла в 1919 році,разом із дворянською.
 

Serg_T

Забанен
Re: Да пошли вы с вашей Украиной (с)

Мангуст, незважай на армійських штабних щюрів, та взводних "стукачів". Бо тільки ця когорта "своєю честю" по форумах вихваляється та вдома жінок пугає )))).
 

Kramar

Іван Богун
Відповідь: Да пошли вы с вашей Украиной (с)

2 CHGrey: з чого ви взяли, що в українській мові немає поняття "честь"??? mangust вам навіть цитату зі словника навів. Звідки такий висновок?

До всіх: давайте бути взаємно ввічливими. Образи не додають вам правоти, а співрозмовнику розуміння вашої позиції.
 

CHGrey

Rzzevskiy
Re: Да пошли вы с вашей Украиной (с)

Честь офіцера-це мабуть коли солдати строкової служби городи обробляють і будинкі офіцерам будують,чи коли сотні,тисячи солдат гонять в наступ без зброї,чи можливо честь,це коли стріляють за законами військового часу,чи коли брешуть,чи коли незнайомцю "тикають"? Офіцерська честь вмерла в 1919 році,разом із дворянською.
До революции понятие офицерская честь ,честь дворянина это были конкретные правила ,законы итд.Например в случае конфликта между офицерами собиралось собрание офицеров и например могло быть принято решение о дуэли и при этом если кто то отказывается то он лишается офицерского звания и уходит в отставку.
Как раз с этого и ржет Serg_
Сообщение от Serg_
Может еще восстановим "голубую кровь"? Давно я так не смеялся,
И тому же Serg_ я могу сказать что к этому дворянству и офицерам царской армии у меня больше уважения чем ко всем украинским политикам ,депутатам ,президенту и премьеру вместе взятым.
 
Зверху