Можливість вплинути на місцевий політикум

Друзі!
В Україні стартує унікальний проект по підготовці фахівців із впливу на владу. Впродовж 8 місяців громадські активісти зі всієї країни навчатимуться в «АКАДЕМІЇ ПРАКТИЧНОЇ АДВОКАЦІЇ».

Подробиці на сайті


Відбірковий тур в Сумах - 27 лютого!!! Прийом заявок - до 17 лютого. Участь у проекті є безкоштовною.

Я є координатором проходження відбіркового туру в Сумах, тому з радістю відповім на всі Ваші питання!!!

З повагою,
Вікторія Черевко
 
Re: МОЖЛИВІСТЬ ВПЛИНУТИ НА МІСЦЕВИЙ ПОЛІТИКУМ!!!

а як особисто Ви впливаєте не місцевий "політикум", пані Вікторія?
які результати це принесло?
 
Re: МОЖЛИВІСТЬ ВПЛИНУТИ НА МІСЦЕВИЙ ПОЛІТИКУМ!!!

Пане Сергію, дякую за проявлену зацікавленість до мого посту!
Я є членом ВМГО "ДЕМОКРАТИЧНИЙ АЛЬЯНС", тому про то ,як наша команда, і я особисто впливаємо на владу методами громадянського суспільства ви можете прочитати на нашому сайті .
З задоволенням поділюсь власним досвідом і дізнаюсь про досвід сумської громади!
 
Re: МОЖЛИВІСТЬ ВПЛИНУТИ НА МІСЦЕВИЙ ПОЛІТИКУМ!!!

дякую, а чи є в м.Суми такі ж "як ви" ?
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: МОЖЛИВІСТЬ ВПЛИНУТИ НА МІСЦЕВИЙ ПОЛІТИКУМ!!!

Протягом лютого у кожному обласному центрі країни пройдуть одноденні відбіркові тури. З кожного міста до «Академії практичної адвокації» потраплять по п’ять найкращих учасників.

Саме з цих п’ятірок буде сформовано 4 групи, учасники яких й долатимуть кількамісячну дистанцію випробовувань теорією та практикою впливу на владу.
А що саме треба буде робити на тому відбірковому турі, аби потрапити з 750 до 5-ки?
 
Re: МОЖЛИВІСТЬ ВПЛИНУТИ НА МІСЦЕВИЙ ПОЛІТИКУМ!!!

мабуть доведеться відповідати поставленим критеріям!
 
Re: МОЖЛИВІСТЬ ВПЛИНУТИ НА МІСЦЕВИЙ ПОЛІТИКУМ!!!

Друзі, з задоволенням відповім на ваші питання.
2Stein: на регіональному рівні завдання дещо спрощується. По анкетах буде відібрано із Сум 30 претендентів для участі у відбірковому турі. і вже з них 27 лютого буде відібрано 5 тих, в кого дійсно є потенціал і, найголовніше, прагнення до змін в суспільстві.
2Сірьога: Ви абсолютно праві щодо відповідності певним загальнолюдським критеріям:)
Щодо існування в Сумах таких, "як ми" - певно, Ви маєте на увазі Демократичний Альянс. Команди нашої організації діють у 21 регіоні Україні, але в Сумах, на превеликий жаль, ще ні.

Друзі, якщо в вас виникають питання по проекту - Ви можете не важаючись поставити їх мені у зручний для вас спосіб:

FB:
VK:

Спеціальні групи проекту в соц.мережах:



або мені особисто за номером +38 066 186 26 97

З повагою,
Вікторія Черевко
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Можливість вплинути на місцевий політикум

По анкетах буде відібрано із Сум 30 претендентів для участі у відбірковому турі.
А за якими критеріями буде відбуватися відбір? Чи кажучи народною мовою: "що треба написати щоб обрали"?
 
Перший етап відбору буде здійснюватись виходячи з інформації у ваших анкетах. Якщо Ви її відкриєте - то побачите, що вона абсолютно не складна, експертну комісію цікавлять виключно чи то Ваш вже набутий досвід роботи в громадсько-політичному середовищі, чи то Ваше бажання в цій сфері реалізуватись.
тому, щоб обрали, потрібно, принаймні, написати)))
Steinе, радо відповім на Ваші питання і чекаю на Вашу акету))
 
Зверху