Сумська влада

zakonodatell

"Щирий"
Відповідь: Вибори в міську раду 2010

А ви хотіли щоб було все й одразу? Уряд хотів збільшити ті мізерні "податки" які зараз платять підприємці - але вони влаштували "майдани", воплі про "вбивство малого бізнесу" і т.п. Результат - місцеві податки лишились на місці і бюджети не отримають суттєвого збільшення надходжень.
\

Про які мізерні податки ви кажете, якщо у нас Одні з найбільших податків в європі.


Надто важким? А ви ставки бачили? 200 грн. податку на місяць з оптової торгівлі це "надто важке навантаження"?
Треба закони нормальні приймати а не всіх під один гребінець грести. А не як зараз олігархи неплатять, а ховать прибутки на кіпрі і в офшорах, а азаров каже що все правильно і нічого змінювати не будуть. Це повашему нормально, з одних шкуру деруть інші ховаються і їх підтримуе уряд в цьому.

Тобто при Ющенку було не так, а Янукович все повернув? Тоді значить бюджети часів правління Ющенка мали б бути значно більшими?
Дивимось цифри:
бюджет 2009 - 591 млн.грн. доходів
бюджет 2010 - 672 млн.грн. доходів
бюджет 2009 - 725 млн.грн. доходів
Тобто в 2009 бюджет не віддавав як при Кучмі чи Януковичу 79%, але був на чверть (130 млн.) меншим, за бюджет 2011, який віддає?
Чи може ви не це мали на увазі?
Ви знову за рибу гроші. Читайте уважно що пишется згори. Якщо ви продовжуете підтримувати лінію ПР про те що Донбас кормить всю Україну то пояснувати вам це марне діло.


Де воно збільшено? Покажіть мені будь-ласка! Я тримаю на руках цифри по трьох бюджетах з 2009 по 2011 і не бучу ніякого збільшеного ярма!

Да це тяжке це діло розповідати елементарні речі. Ітак давайте на пальцях

1. 79% які забирае держава це гроші зароблені в місті тобто це наші гроші які Чмирь і інші розказуе що він такий добрий відае їх нам. !!!!!!!!!!!!!!НАШІ Ж ГРОШІ НАМ І ВІДАЕІ ВАЖАЕ СЕБЕ ГЕРОЕМ!!!!!!!!!!! і то не повність чітай вище про Адміністрацію президента та інше.
2. Якщо держава заберае гроші в такому обемі немае сенсу місцевій владі самій заробляти гроші для себе ось і нема збільшення яке так обіцяв Януковия і яке ви так вперто нерозуміете
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Сумська влада

Треба закони нормальні приймати а не всіх під один гребінець грести. А не як зараз олігархи неплатять, а ховать прибутки на кіпрі і в офшорах, а азаров каже що все правильно і нічого змінювати не будуть. Це повашему нормально, з одних шкуру деруть інші ховаються і їх підтримуе уряд в цьому.
Олігархи ховають в офшорах, підприємці ховають через спрощену систему... Кожен ховає як може.

Ви знову за рибу гроші. Читайте уважно що пишется згори. Якщо ви продовжуете підтримувати лінію ПР про те що Донбас кормить всю Україну то пояснувати вам це марне діло.
А до чого тут Донбас? Я нічого не казав про Донбас. У Донбасу бюджет формується так само як і в Сумах і він стільки ж відсотків віддає до держбюджету як і Суми.

1. 79% які забирае держава це гроші зароблені в місті тобто це наші гроші які Чмирь і інші розказуе що він такий добрий відае їх нам.
По-перше, хіба за Ющенка було не так? Регіонали змінили схему?
По-друге, а як ви хотіли: щоб не платити до держбюджету взагалі нічого? А з чого тоді плати зарплату викладачам, медикам? З чого годувати армію і т.д.?

2. Якщо держава заберае гроші в такому обемі немае сенсу місцевій владі самій заробляти гроші для себе ось і нема збільшення яке так обіцяв Януковия і яке ви так вперто нерозуміете
Є податки загальнонаціональні, а є податки місцеві. Є податки, що платяться до держбюджету, а є податки що платяться до бюджету місцевого. І скажіть мені будь-ласка: що такого кардинального змінив в цій сфері Янукович, що у міської влади зник сенс заробляти на себе гроші?
20% надходжень загального фонду міського бюджету становлять збори за оренду землі та коммайна які ніхто з міст не забирає. 80% - податок на доходи фізичних осіб. В тому числі і Єдиний податок, норми якого встановлює та ж сама міська влада. І при максимумі в 400 грн. для Сум - міська влада не встановлює ставки вище 200 грн. і в результаті не отримує збільшення надходжень до міського бюджету. То хто в цьому винен? Янукович? Азаров? Чмирь?
 

zakonodatell

"Щирий"
Відповідь: Сумська влада

Олігархи ховають в офшорах, підприємці ховають через спрощену систему... Кожен ховає як може.
Те що олігархи ховають навряд хтось стане цьому опанувати, а те що не всі підприемці ховать це теж факт. Я маю наувазі, якщо ти отримуеш по 15тис. на місяць (і це легально), як міністр то і відповідно треба працювати. І зробити так, щоб всі і олігархи і підприемці спачували податки, а не як каже Азаров "Олігархів з їх офшорами ми чепати не будемо, а тильки підприемці порушники закону, які несплачують податки "



По-перше, хіба за Ющенка було не так? Регіонали змінили схему?
А я про, що? Про те саме що Ющенко ,що Януковия два сопоги пара. Тільки Ющенко пішов, а Янукович зараз отримуе гроші і нічого не робить.

По-друге, а як ви хотіли: щоб не платити до держбюджету взагалі нічого? А з чого тоді плати зарплату викладачам, медикам? З чого годувати армію і т.д.?
Хто каже нічого, а з чого тоді утримувати армію та інших? Я проти того, щоб бюджет армії, освіти, культури, соціальна сфера майже незростае, в тойже час Ген. Прокуратура Президент Верховна рада та ішші органи вищої виконавчої влади збільшили собі бюджети.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Сумська влада

Бюджети збільшились для всіх. Принаймні в цифровому відбраженні. Тільки коли збільшують бюджет для ВРУ - то це вопля на всю країну, а коли бюджет міносвіти - то ніхто не помічає. Бюджет міськвиконкому також в цьому році збільшився пропорційно й іншим галузям, бо збільшився й бюджет. Давайте тепер вирвемо цю сторінку з бюджету і будемо волати на всю країну, що клята міська рада краде гроші у народу задля задоволення власних потреб.
 

Merime

New Member
Re: Відповідь: Вибори в міську раду 2010

Ось це питання треба задати президенту і уряду чому вони отримавши владу нічого не роблять, хоча обічяли. а якщо вімкнути Відікон то там Чмирь та рохвалюе Президента та уряд, а придидившись до цифр все стае зрозуміло.
Чмирь розхвалює Януковича не через якісь цифри, які стосуються нас, а через цифри, які стосуються самого Чмиря, бо для нього покращення життя відбулось вже сьогодні. Хоча ситуація може втратити динаміку, а ми -губернатора (принаймні такі ходять чутки).
 

Z3RG

Забанен
Ну дак, не всем же торговать ... еще молоко на губах высохло, а он уже _ЭТИМ_ торгует.
А то так получается, что как по телику так он "предпримит все для того, чтоб поднять казенный завод в г. Шостка" а на деле - ...
 

Z3RG

Забанен
Re: Відповідь: Сумська влада

Бюджети збільшились для всіх. Принаймні в цифровому відбраженні. Тільки коли збільшують бюджет для ВРУ - то це вопля на всю країну, а коли бюджет міносвіти - то ніхто не помічає. Бюджет міськвиконкому також в цьому році збільшився пропорційно й іншим галузям, бо збільшився й бюджет. Давайте тепер вирвемо цю сторінку з бюджету і будемо волати на всю країну, що клята міська рада краде гроші у народу задля задоволення власних потреб.
Да да да... Вот минтруда увеличели на -30%, по количеству штата. Ну и по зарплате столько ж. А че... если по модулю смотреть, так все цифры больше ноля.
 

zakonodatell

"Щирий"
Відповідь: Сумська влада

Бюджети збільшились для всіх. Принаймні в цифровому відбраженні. Тільки коли збільшують бюджет для ВРУ - то це вопля на всю країну, а коли бюджет міносвіти - то ніхто не помічає. Бюджет міськвиконкому також в цьому році збільшився пропорційно й іншим галузям, бо збільшився й бюджет. Давайте тепер вирвемо цю сторінку з бюджету і будемо волати на всю країну, що клята міська рада краде гроші у народу задля задоволення власних потреб.
Да що ви кажете? Нагадайте мені будь ласка, на скільки збільшився бюджет для президента, Ген. Прокуратури, Міліції, Верховної Ради У відсотковій кількості. І також незабудьте сказати на скільки збільшився бюджет м. Сум.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Сумська влада

Я вам вказав на скільки збільшився бюджет міста Суми. Ви ж розповідали про "колосальне збільшення бюджету Президента і т.п." - от і підтвердіть будь-ласка порожні заяви цифрами.
 

zakonodatell

"Щирий"
Відповідь: Сумська влада

Я вам вказав на скільки збільшився бюджет міста Суми. Ви ж розповідали про "колосальне збільшення бюджету Президента і т.п." - от і підтвердіть будь-ласка порожні заяви цифрами.
Ви хочете цифр, будь ласка. Бюджет м. Суми збільшився менше ніж на інфляцію в цьому році, а це 9% і про це я вам в же писав, а саме на 52 мільйони. В той же час видатки на Адміністрацію Президента збільшились на 30% на Ген. Прокуратуру на 80% на міліцію на 20%, які ще вам потрібні цифри?
 
Зверху