Бога нет!

на боге этом столько денег зарабатывают просто ппц, миллиарды, которые не облагаются налогами, это уже можно сказать бизнес лазейка, под видом боговерования, землю захватить можно, строить на ней церкви, землю отписывать бизнес структурам, я столько случаев таких знаю таких ой ой ой...
 

m32

Волхв-Родновер
Противники віри в Бога настільки нелогічні, шо навіть не бачуть цієї нелогічності, якщо доказувати що Бога немає, то з такою ж точно вірогідністю одразу ж можна сказати, що він таки є... сам принцип елементарної побудови думки, стверджуючи одне, ми водночас опираємось на ту основу, що протирічіть сказанному нами, це двоякість буття, а ті хто опирається на свої відносно невеликі досягнення мозку дещо наївні, навіть наведення в приклад думки відомих вчених мало шо змінює в цій ситуації... вчені відкривають та описують те, що вже існує, то ж чи можна їх назвати розумнішими за те буття, шо існувало задовго до самого розумного вченого і ще існуватиме безліч віків після того, як наших вчених людство вже і не пам'ятатиме !... Ось тут завдання для логіки, ну і в принципі вихід в розумінні отієї двоякості думок, а розуміння так сказати божого промислу лежить за межами мозку, бо розум це тільки інструмент в матеріальному світі. Для прикладу : столяр користується молотком, щоб забити пару гвізків у стілець, то хіба ж хто скаже шо молоток знає про стілець більше за столяра ? Ну ото ж простенький, майже дитячий приклад, але ми всі настільки малі ще в розумінні, шо треба почати з елементарних речей, а потім вже стверджувати чи є Бог чи немає... А доти все настільки нелогічно та іноді смішно виглядає : люди навіть жодної напруги для свого мозку не дали, а вже стверджують що немає нічого вищого... Де логіка і де ті хто шукали ?
не ищите логики там, где ее нет. =) очень удобная позиция верующих - подача бога и т.д. как вещей высших, указывая на неспособность людей осознать их.

ребята, и особенно уважаемый автор! подозреваю, что вы являетесь христианами. а если вы люди верующие - вы верите в говорящую змею, голос из горящего куста и непорочное зачатие. это логично =). попытайтесь опровергнуть данное утверждение.

п.с. всем школьникам младших классов советую воздержаться от гневных комментов до прочтения библии.
 

m32

Волхв-Родновер
на боге этом столько денег зарабатывают просто ппц, миллиарды, которые не облагаются налогами, это уже можно сказать бизнес лазейка, под видом боговерования, землю захватить можно, строить на ней церкви, землю отписывать бизнес структурам, я столько случаев таких знаю таких ой ой ой...
а так же бог - это мощный "закос" от ответсвенности за совершенные преступления. вон посмотрите на католических священников-педофилов в США (там ли только?). трахали детей малых, и нормально все, сошло с рук. посмотрите на священника в г. Сумы, которого за оные деяния отстранили от церкви на 3 года "до полного раскаяния" (в тюрьму не сел!!!!).
 
Останнє редагування:

m32

Волхв-Родновер
Ведь Анатолий Вассерман, ещё будучи школьником, доказал согласно теоремы Гёделя (о неполноте) невозможность существования оного даже теоретически!
автор, представьте народу сие доказательство "по Геделю". и проявите хотя бы малейшее понимание представленного. ТОГДА С ВАМИ БУДЕТ О ЧЕМ РАЗГОВАРИВАТЬ.

а так ваш первый пост- не более чем копипаста из интернетов. =)
 
Останнє редагування:

m32

Волхв-Родновер
m32, почати треба з того щоб привести логіку свою в порядок,
пожалуйста, укажите на отсутствие логики в моих постах этой темы. иначе - перестаньте пустословить!

взагалі всі духовні вчення говорять про те, щоб допомогти людині "вилікувати" душу
по чем опиум для народа?

чи міг би хтось з нас написати подібну книгу ?
это не дает вам права утверждать, что мы не можем ее анализировать и оспаривать изложенное в ней.

Заперечувати - доволі нескладна річ, це може зробити кожен, але почати шукати відповіді - то вже важка праця для людини,
смотря какие ответы вы ищите. научитесь правильно ставить вопросы. ;)

основна помилка чому вони здаються нам не логічними - сприймання їй в буквальному вигляді, а не змістовному
в библии написано так. трактовка глупейших морально устаревших и очевидно нелогичных мифических строк в библии как ТАКОВЫХ, ИМЕЮЩИХ СКРЫТЫЙ СМЫСЛ - единственный выход христиан из "неудобной" ситуации. Я просто уверен, что во времена принятия христианства на Руси история со змеей и зачатиями катила в большинстве случаев. народ, извините, дикий был. а сейчас время не то, вот вы и поете, вместе с попами, про смысл некий. )))))) пойте дальше. или нет.....откройте его сдесь, прямо на форуме! какой есть смысл в словах со змеей, в истории с горящим кустом и голосом из него ?? =)

буду вам благодарен =)

але варто кожному пошукати символи та суть
вы, христиане, так дошукаетесь то некого аналога хаддисов. и чем больше будет безумных верующих людей - тем больше трактовок текста библии будут предлагать им духовные лидеры. =)

п.с.

1. на мой вопрос о логичности изложенных фактов в прошлом посте вы не ответили.
2. перестаньте прикрываться верой в довольно сухой, "нецерковной" дискуссии. оставьте в покое мою душу. =) говорим о фактах.
 

m32

Волхв-Родновер
Знов таки завдання для логіки : якшо вважати що людина, що стверджує про відсутність Бога, є найосвіченішою за все що взагалі існує, значить їй відкриваються одразу ж всі таємниці буття та побудови всесвіту, ну взагалі все шо не осягне думка... але ж так не є, то ж ті хто користуються теоріями автоматично підпадають під категорію ще тільки шукаючих відповіді, а не тих, хто наділений вже знаннями...
приведенный вами пример не логичен по сути, виной тому - большое количество предположений.

религия - очередная теория. понимаете, инструмент. выглядит это очень неудачно по прошествии 2000 лет. отсюда , повторюсь, придумывание и поиск "смысла" в библейских строках.
 

kaAs^^

Забанен
Це знов таки варіант заперечення, що не має за собою ніяких зусиль по пошуку відповіді...

Припустимо у батьків дитина ніяк не може відучитись у носі колупатись, вже намагались і нормально пояснювати і дринця давали, а воно все сидить з пальцем у носі і зовсім не проявляє бажання сісти чи книжку почитати, чи тим же батькам допомогти, чи хочаб з дітворою у дворі погуляти разом... Чи можемо ми стверджувати що нема в цієї дитини батька з матір'ю ? Ні, то просто такий стан розуму і волі самої дитини...
ПС : Бог для всих один, поставлю слово в лапки "Бог", щоб не думали шо це дід з бородою, а різномаїття релігійних течій, то лише варіанти сприйняття людьми, те наскільки розум може це все усвідомити, зі всима негараздами або продвинутістю... Немає насправді ні больш праведної релігії ні менш праведної, всі вони лише варіації, а віра в Бога єдина і Бог єдиний...
Какая идиотская метафора. Вы прежде чем читать морали научились бы понимать чужие слова.
 
Зверху