Пожелания игроков для шарда Free SE Shard

Ali

Member
Неплохо б было, если бы слава накапливалась не 15к, а сколько угодно.
В твоей квестовой системе, Костя, есть квесты за которые дают больше 60к славы, но из них воспользоваться можно только 15...
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Пожелания игроков для шарда Free SE Shard

:)
Можу це виправити пропорційно знизивши у 4 рази. На Новий Рік за квести будуть вже і речові нагороди - вже домучав сістемку. Буде меню на зразок крафторського у якому за квестові очки можна буде обрати собі нагороду з визначеного матеріалу і зроблену визначеним рунніком.
І відразу попереджаю, з 1 до 15 січня при заході у гру буде автоматична роздача падаруночків: коробочка з феєрверком, балом, вінком і сніговиком. А десь 14-15 на старий НР проведу якісь святкові заходи. Усіх буду чекати.
 

Dj ZEVS

№007
мне не нравится рум и рынок нужно переделать + ещё бы хотел сделать например за бал бочонок краски крутой и в руме поставить на выбор манекенов 15-20
потом хочется скачки и описание новых артов и где они падают

и ещё квест хочу на черную лопату
 
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Пожелания игроков для шарда Free SE Shard

Любой каприз за Ваши деньги! :)
Сайти з інфами:



- найбільш інформативний
На нашому сервері деякі речі не так, дещо додано, чогось нема, але я не в силах сам подібний сайт створити.
 

XaReK

New Member
Re: Відповідь: Пожелания игроков для шарда Free SE Shard

Костя а есть русские сайтики??
 

XaReK

New Member
Re: Відповідь: Пожелания игроков для шарда Free SE Shard

Кста, хотел спросить про крафт у квестеров там рунники только на метал, а как же тканевые??
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Пожелания игроков для шарда Free SE Shard

Кста, хотел спросить про крафт у квестеров там рунники только на метал, а как же тканевые??
Можу змінити і на тканеві. Але тоді буде значно менший асортимент і найпотужніший буде десь на рівні платинового.
 

XaReK

New Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Пожелания игроков для шарда Free SE Shard

Костя почему незя притамить Sea horse??
 

Ali

Member
Можу змінити і на тканеві. Але тоді буде значно менший асортимент і найпотужніший буде десь на рівні платинового.
а как вообще может делаться вещ из кожи металическим рунником??? Есть 3 рунника для кожи, от их и добав туда вместо металлических.
 
Зверху