Сімейні спори(розлучення, аліменти, позбавлення батьківських прав, поділ майна...

LexJure

legalist
Сімейні спори , зважаючи на свою особливу складність та суспільну необхідність займають особливе місце у моїй діяльності. До кожної справи я відношусь індивідуально, зі співчуттям та підтримкою до клієнта. Намагаюсь зробити все, щоб клієнт залишився задоволеним!!!

З сімейних правовідносин я надаю такий спектр послуг:

- цілодобове надання юридичної консультації з будь-яких питань що вас цікавлять;

- проведення юридичного аналізу будь-яких складних ситуацій та надання письмових висновків;

- шлюбний договір (шлюбний контракт);

- усиновлення;

- займаюсь поверненням боргів по аліментам;

- аліментні спори;

- поділ спільного сумісного майна у зареєстрованому та громадянському (цивільному) шлюбі;

- сімейні спори, пов’язані з долею дитини;

- розірвання шлюбу (розлучення);

- договір «про поділ спільного майна подружжя»;

- спадкові спори;

- спори «про порядок виховання та утримання дитини»

- представництво інтересів в суді


Послуга сімейного юриста від 500 гривень на місяць!!!!

В разі, якщо Вас цікавить інформація щодо надання моїх юридичних послуг на постійній основі будь-ласка звертайтесь.

Я знаходжусь за адресою м. Суми , вул. Кооперативна, 3(вхід з двору) Працюємо з понеділка по суботу з 9:30 - 17:00. У неділю працюю за попередньою домовленістю.



По всіх питання , що вас цікавлять звертайтесь за телефонами: 050-984-25-51; 099–486-99-70; 099-486-98-84; та надсилайте свої пропозиції та запитання на e-mail: lexjure@meta.ua


Зверніться до нас і переконайтесь, що якість наших послуг вища за ціну !!!!
 
Останнє редагування:
Зверху