Чем занимается СБУ в стране?

Тема в разделе "Українські політики", создана пользователем Andys_sumy, 10 сен 2010.

 1. Agat

  Agat New Member

  Регистрация:
  13 окт 2009
  Сообщения:
  283
  Ясно одно, что дело темное :) Сдавать агентов спецслужб - до такого додумались только зависимые страны, которые пляшут под чьи то дудки. Ни одна самостоятельная и независимая страна на это не пойдет. Таже Великобритания, ни за что не откроет архивы своих агентов, где они не работали и чем бы не занимались. За попытки выдать агентов грозит уголовное преследование, вплоть до пожизненного.

  А этот "забилый" типичный мазурик, решивший срубить гешефт на волне "демократизации" и анархии. Но не вышло, теперь он бледная овца.
   
 2. Stein

  Stein Unhappy unknown

  Регистрация:
  10 мар 2009
  Сообщения:
  9.183
  Відповідь: Чем занимается СБУ в стране?

  Ось тут:
   
 3. Freddi

  Freddi New Member

  Регистрация:
  21 мар 2007
  Сообщения:
  1.862
  Вот вот, а теперь из мазурика делают мученника.
   
 4. loyer_1

  loyer_1 той самий Otto

  Регистрация:
  11 июн 2006
  Сообщения:
  479
  Взагалі, ця "історія з державними таємницями" виглядає вкрай дивною. До того ж, дивною з усіх боків.
  Якщо припустити, що ці події були дійсною оперативною розробкою з метою викриття Забілого, то не зрозуміло - чому ця історія набула навіть найменшого розголосу й чому ситуацію не змогли вирішити, так би мовити, по-тихому, адже історик Забілий формально є співробітником СБУ. Набагато ефективнішим було б вирішити справа в спрощеному внутрішньовідомчому порядку, без зайвого мас-медійного гвалту.
  Якщо ж припустити, що галас навколо цієї історії був зпровокований цілеспрямовано, наприклад, з метою залякати дослідників історії ОУН-УПА, тоді ця шпигуноманія виглядає вже зовсім тупувато, оскільки, по-перше, ніхто нікого вже не боїться ("поезд ушел") й, по-друге, особисто я ніколи не чув, щоби де-небудь якогось шпигуна чи зрадника засудили за дії, що містять лише "приготування до злочину". Здається, в наш час за лише попередні дії у вигляді "готування до злочину" можна відправити за грати хіба що якогось "повного лоха".

  Загалом, вся оголошена офіційна інформація по цій справі нагадує дитячу гру в "зіпсований телефон". Речники СБУ наголошували, що справу порушено за ст.15 й ч.1 ст.328 КК, але формулюють її назву як "готування до розголошення державної таємниці". Хоча посилання на ст.15 КК має бути лише у разі "замаху на розголошення", бо "готування до злочину" передбачене ст.14 КК, а не ст.15. Отож бо й виходить, що в сьогоденній українській спецслужбі не бачуть ніякої різниці між стадією "готування до злочину" та стадією "замах на злочин". Це вже називається "пріплилі".
  До того ж, якщо цю справу порушено не "відносно особи", а, як було оголошено, лише "за фактом злочину", то це, згідно до норм КПК, означає, що Забілий не є по справі навіть "підозрюваним", а є лише тільки свідком (принаймні, насьогодні).
  Скоріш за все, ті "спеці", яким в голову прийшла ідея порушити кримінальну справу за фактом "готування до розголошення державної таємниці", є такими самими великими фахівцями з держбезпеки, як і їх нинішній голова Хорошковський.
  Як на мене, сама по собі така невідомо ким сформульована процесуальна конструкція - "приготування до розголошення державної таємниці" - у даному разі виглядає так само недолуго й анекдотично, як яка-небудь "профілактика замовних вбивств". Бо не має ніякої перспективи.
   
 5. Andys_sumy

  Andys_sumy New Member

  Регистрация:
  19 май 2010
  Сообщения:
  868
  а чем агенты КГБ свои современной Украине?
   
 6. SlawaKPSS

  SlawaKPSS >>>

  Регистрация:
  29 дек 2008
  Сообщения:
  1.216
  СБУ "Альфа" vs. "Патріот України": у націоналістів забрали всі гроші та апаратуру​


  [​IMG]


  Під час обшуку в офісі харківської організації "Патріоту України" були вилучені всі комп'ютери та організаційні кошти.

  Як повідомили у прес-службі "Патріоту України", співробітники МВС та Служби безпеки забрали у присутніх активістів телефони і не давали нікому телефонувати.


  "У тому числі вони не дозволяли телефонувати присутнім журналістам - відбувався тиск на громадських діячів та представників ЗМІ", - зауважили в організації.

  Крім того, на цей час відбувається обшук вдома у лідера "Патріоту України" Андрія Білецького та планується обшук в організаційно-кадрового референта організації Миколи Кравченка.


  Нагадаємо, сьогодні зранку до приміщення харківського офісу "Патріоту України" увірвався спецпідрозділ СБУ "Альфа". Спецназівці були у чорних масках, виламували двері. Вслід за ними до офісу зайшли слідчі СБУ.

  Gazeta.ua
   
 7. Shtrafbat

  Shtrafbat New Member

  Регистрация:
  13 окт 2010
  Сообщения:
  67
  Если был ордер на обыск, то это нормально. Если это просто страстное желание заглянуть с надеждой что-то найти, то это совсем другой разговор.
   
 8. rfvgy

  rfvgy Ukrainian

  Регистрация:
  23 ноя 2005
  Сообщения:
  783
  Ахметов Рінат та генерали з КДБ (а потім СБУ)
  Про зв'язок криміналу зі владою ... трохи історії (можливо вже й викладалось ) ...

  [​IMG]

  ,,Не служил, не состоял, не привлекался,,

  Миллионеры и миллиардеры любят говорить, что всего добились благодаря труду, между строк как бы подсказывая, что еще и благодаря своей гениальности и всевозможным талантам. Ринат Леонидович Ахметов, в миру самый богатый украинец татарской национальности, всегда старался скромно умалчивать, благодаря каким именно талантам и какому именно труду он в середине девяностых стал «самым – самым». «Трудовой путь» данного субъекта олигархического цеха был, разумеется, весьма труден и тернист, и президент футбольного клуба «Шахтер» всегда старался скромно умалчивать, какие препятствия были на его тернистом пути к миллиардному состоянию. Также молчал Ринат Леонидович и о людях, помогавших ему пройти через все, так сказать, тернии. А люди, окружавшие Ахметова, местами попадались весьма специфические. Насколько специфические, что при всем, так сказать, уважении к Ринат Леонидовичу, за его спиной можно отследить уши одной известной, а то и нескольких известных в узком кругу специфических Контор…

  Повністю читати на http://ord-ua.com/2012/06/22/psevdonim-rinat-ili-smotryaschie-za-ahmetovyim/
   

Поделиться этой страницей