Чем занимается СБУ в стране?

Тема в разделе "Українські політики", создана пользователем Andys_sumy, 10 сен 2010.

 1. Фокс Малдер

  Фокс Малдер Торговець чорним деревом

  Регистрация:
  23 сен 2006
  Сообщения:
  3.056
  Відповідь: Чем занимается СБУ в стране?

  Шкода, конкретніше не можу. Сам хотів знайти ті пости, але, нажаль, з моїх більш ніж 2000 постів активними (ті, які можна переглянути зі сторінки моєї статистики) є лише 500 останніх, а це - з січня цього року, а весь форум перечитувати - шкода часу.
  Можу Вам лише нагадати... Це відбувалося восени 2009, в період, коли в Київ до Корчинського приїхали вожді так званої російської опозиції і проводили там свій з'їзд. Пам'ятаю, що я ще тоді Вас попросив прокоментувати цитату одного добродія, а говорив він про те, що путінський режим руйнує демократію в Росії, і її, тобто демократію, треба рятувати. Я ще питав у Вас, а як це такий непримиримий борець з демократією має при собі таких друзів, що цю демократію захищають. А ще, як це Корчинський збирається товаришувати з російськими націоналістами, бо будь який російський рух рано чи пізно починає хворіти на "синдром старшого брата". Ось тоді і з'явилася фраза (дослівно не скажу, але суть приблизно така) про дружбу з маузером за спиною...
   
 2. Stein

  Stein Unhappy unknown

  Регистрация:
  10 мар 2009
  Сообщения:
  9.183
  Відповідь: Чем занимается СБУ в стране?

  А, ну так дружба (а правильніше сказати навіть не дружба, а ситуативний союз) ж з російською опозицією, а не з владою і не з ФСБ. Це різні речі. Сьогодні режим Путіна заважає і їм і нам, тож чому б не об'єднати свої зусилля для дій в даному напрямку? А щодо того, чи не захворіє російський націоналізм на "синдром старшого брата", так нинішній режим на цей синдром вже хворіє і якщо новий навіть захворіє також, то тоді допомігши змінити у сусіда владу, гірше собі ми точно не зробимо. Тож чому б не спробувати?
   
 3. mangust

  mangust патріот

  Регистрация:
  8 янв 2008
  Сообщения:
  2.455
  Відповідь: Чем занимается СБУ в стране?

  СБУ вважає провокації КДБ українською державною таємницею?

  Як ми вже повідомляли, управління СБУ у Львівській області, стверджує що згідно з їхнім попереднім висновком, шість з дев'яти перевірених документів носять гриф «для обмеженого доступу». СБУ також наполягає, що Забілий збирав дані, які не стосуються його дослідницької роботи.

  Нагадаємо, що вранці 8 вересня на київському вокзалі співробітники СБУ затримали на 14 годин директора Львівського Національного музею меморіалу пам'яті жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» Руслана Забілого, який щойно прибув поїздом зі Львова. Він був затриманий за нібито намір розголосити державну таємницю.

  Як твердять джерела «Майдану» цими «державними таємницями» правдоподібно є документи, які викривають післявоєнну дезінформаційну кампанію КДБ серед євреїв, спрямовану на створення фальшивого образу погромника та антисеміта покійному командуючому УПА Роману Шухевичу.

  Затриманий стверджує, що співробітники СБУ без його дозволу вилучили у нього ноутбук і два жорсткі диски, де зберігався весь масив матеріалів, що стосуються діяльності ОУН-УПА.

  Він також розповів, що співробітники СБУ випитували про його ставлення до Голодомору, вимагали пояснень чому він займався історією УПА, і ще радили піти працювати вчителем у школу.
  http://maidanua.org/static/news/2010/1284369237.html

  Судячи з першої реакції Інтернету, чималу кількість люду щиро здивувало затримання директора Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів "Тюрма на Лонцького" у Львові Руслана Забілого.

  Проте чого тут дивуватися? Було б дивно, якби такого затримання не було.

  Після акції проти Ніко Ланґе, після спроби СБУ "наїхати" на Фонд "Відродження", після намагань - разом із прокуратурою - закрити політичні ток-шоу на ТРК "Черноморская", після "профілактування" блогера Олега Шинкаренка, після всього цього (список можете продовжити самі) цілком логічним ходом стає порушення кримінальної справи проти дослідника-історика.

  Адже той, хто не контролює минуле, не здатен узяти під контроль сучасне і майбутнє; саме тому в нинішній Росії, - яка є в усьому взірцем для Партії регіонів й одним із "смотряших" від якої при керівництві України, за словами Тараса Чорновола, виступає голова СБУ Хорошковський, - так ретельно займаються проблемою формування (чи, точніше, деформування) масової історичної свідомості.
  http://www.pravda.com.ua/articles/2010/09/13/5378201/
   
  Последнее редактирование модератором: 13 сен 2010
 4. Freddi

  Freddi New Member

  Регистрация:
  21 мар 2007
  Сообщения:
  1.862
  Re: Відповідь: Чем занимается СБУ в стране?

  Как вы относитесь к тому что:
  1.Забілий Р.В. директор музею-меморіалу „Тюрма на Лонцького” -співробітник СБУ.Забілий Р.В., як співробітник СБУ, мав доступ до державної таємниці, що накладає на нього певні обмеження і на що він погоджувався добровільно, власноручно підписавши взяті на себе зобов’язання.
  2. Де написано, що слічі СБУ при розслідуванні порушенної кримінальної справи повині питати у затриманого, можна ми у Вас вилучемо якісь документи і речі? Якщо затриманий не погоджується, то слідчим необхідно було сказати ну не хочете, то не будемо вилучати, заплакали і відпустили Забілого? Єдине що необхідно - протокол виїмки. Вони мають на це право, оскількі є кримінальна справа, а вони проводять слідчі дії.
   
 5. mangust

  mangust патріот

  Регистрация:
  8 янв 2008
  Сообщения:
  2.455
  Відповідь: Re: Відповідь: Чем занимается СБУ в стране?

  Не займайтесь підміною понять. Забілий був співробітником СБУ в зв'язку з тим, що "Тюрьма на Лонцького", де він працював, знаходиться в відомстві того ж СБУ.

  Викше було ж написано, що співробітники СБУ, не почснюючи, не представившись і не висуваючи звинувачень, затримали Забілого.Про яку кримінальну справу ви ведете мову? Це вже пізніше, коли затримання набуло розголосу, вспливла т.з. "кримінальна справа" про нібито розголошення (чи спроба розголошення) державної таємниці.
  З.І. Freddi
  , ви не помічаєте очевидних речей, що методи які проводить СБУ до болю нагадують дії КДБ недавніх часів. Ви прагнете жити в поліцейській державі?
   
 6. Freddi

  Freddi New Member

  Регистрация:
  21 мар 2007
  Сообщения:
  1.862
  Re: Відповідь: Re: Відповідь: Чем занимается СБУ в стране?

  1.Уважаемый, попытайтесь читать внимательно и не противоречить самому сему, где я " займайтесь підміною понять" Вы будете отрицать тот факт, что Забілий работник СБУ? И не в том дело на какой он должности у него есть должностные инструкции и т.д. В СБУ есть и прес-секретари и ком.администраторы и они тоже есть работниками СБУ.
  2. Вы лично участвовали в задержании Забілого и знаете что там было на самом деле?Где конкретно написано, что СБУ должна публиковать в СМИ против кого и по каким статьям они возбуждают уголовные дела. Когда стал вопрос в СМИ СБУ дала разьяснения по каким статьям и в рамках какого уголовного дела проводилоись действия в отношении Забилого.
  3. Я не в коем случае не оправдываю методов СБшников, но нужно стараться быть обьективным.
   
 7. mangust

  mangust патріот

  Регистрация:
  8 янв 2008
  Сообщения:
  2.455
  Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Чем занимается СБУ в стране?

  Шановний, підміна понять, це коли ви видаєте бажане за дійсне. Прибіральниця в СБУ теж є її співробітницею. А історики "Тюрьми на Лоцького" стали "співробітниками СБУ" за волею обставин, бо музей "Тюрьма на Лоцького" знаходиться під юристикцією цієї організації.
  Стосовно т.з. "державної таємниці", то ще за часів Наливайченка СБУ стверджувало, що з всіх документів до 1991 року знято гриф таємності.То чому він з'явився після приходу в СБУ пана Хорошковського, вірніш до керма країни проффесора Януковича?
  А ви напевно приймали участь в затриманні?
  Відомісті про карну справу з'явилися після виступу в ЗМІ пана Забілого.
  Саме виправдовуванням методів СБУ ви і займаєтесь.
  З.І. Ще раз раджу вам прочитати статті, посилки на які я виклав викше, особливо другу, де перелічується ланцюг дій СБУшників за часи проффесора Я. та п.Х.
   
 8. mangust

  mangust патріот

  Регистрация:
  8 янв 2008
  Сообщения:
  2.455
  Відповідь: Чем занимается СБУ в стране?

  Freddi, спеціально для вас знайшов:
   
 9. Freddi

  Freddi New Member

  Регистрация:
  21 мар 2007
  Сообщения:
  1.862
  Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Чем занимается СБУ в стране?

  Я не говорил про уборщиц, ведь Забилий не уборщик и "за волею обставин" или чьей-то еще волею как не крути он ОФИЦИАЛЬНЫЙ работник спецслужбы и Вы с этим согласны.
  Написаное Вами далее мягко говоря не отвечает действительности (это очень мягко).
   
 10. Freddi

  Freddi New Member

  Регистрация:
  21 мар 2007
  Сообщения:
  1.862
  Re: Відповідь: Чем занимается СБУ в стране?

  То Вы отрицали, что он есть работник спецслужбы, сейчас уже соглашаетесь.Я Вам про одно, а Вы разговариваете сам с собой, ну удачи...
  П.С. Нельзя из первой попавшейся статься из инета делать умопомрачительный выводы про то о чем "слышал, но не понял откуда". Очень сумбурненько и про гостайну написано, а Вы не поленитесь и почитайте Законы и другие статьи на это тему в СМИ.
   
 11. mangust

  mangust патріот

  Регистрация:
  8 янв 2008
  Сообщения:
  2.455
  Відповідь: Re: Відповідь: Чем занимается СБУ в стране?

  Ви що співробітник СБУ, що так "володієте" інформацією стосовно дійсності?
  Напевно що так, бо з такім завзяттям захищаєте і виправдовуєте дії спецслужб.
  Приклад, будь ласка, де я спростовував, що Забілий співробітник СБУ? Я писав, що він співробітник не за покликанням, а за обставинами. Ви або неуважно читаєте, або свідомо пишете неправду.
   
 12. mi][a

  mi][a Человеку нужен человек

  Регистрация:
  23 авг 2005
  Сообщения:
  1.837
 13. Stein

  Stein Unhappy unknown

  Регистрация:
  10 мар 2009
  Сообщения:
  9.183
  Відповідь: Чем занимается СБУ в стране?

  Розголошення всіх поголовно документів до 1991 року це просто маразм. Це рівносильно повному знищенню спецслужби як такої. Якщо це дійсно мало місце, то ліквідація подібного - це лише величезний плюс Хорошковському.
   
  Последнее редактирование модератором: 15 сен 2010
 14. nazar_ukr

  nazar_ukr New Member

  Регистрация:
  6 ноя 2009
  Сообщения:
  164
  Пане Stein, там все таки говориться про документи ДО 1991 року, а Ви чомусь пишете про розголошення документів З 1991 року.
   
 15. Stein

  Stein Unhappy unknown

  Регистрация:
  10 мар 2009
  Сообщения:
  9.183
  Відповідь: Чем занимается СБУ в стране?

  Так, "до", я мав на увазі "до", то опечатка, вибачте.
   
 16. mangust

  mangust патріот

  Регистрация:
  8 янв 2008
  Сообщения:
  2.455
  Відповідь: Чем занимается СБУ в стране?

  Україна, як самостійна держава існує від 1991 року. Розголошення документів до 1991 року, розголошення таємниць неіснуючої держави СРСР, чи Росії, як її правонаступниці.
  Були розсекречені документи, що втратили таємничість за строком давності і стосуються визвольним звитягам українського народу в ХХ сторіччі.
   
 17. Luxury

  Luxury New Member

  Регистрация:
  13 ноя 2009
  Сообщения:
  1.943
  СБУ-Служба Бездійної України)
  Вывод: нечем
   
 18. Stein

  Stein Unhappy unknown

  Регистрация:
  10 мар 2009
  Сообщения:
  9.183
  Відповідь: Чем занимается СБУ в стране?

  Розвідка, до вашого відома, просто змінила назву з КДБ УРСР на СБУ. Але люди то лишились, майно лишилось, агенти, зв'язки і т.п. І розсекретити документи КДБ - це розсекретити всю службу цілком і повністю. В країни грошей немає щоб автоматів купити, а ви хочете через чийсь "політичний ідіотизм" розвідку з нуля створювати?
  Хоча, може ви й праві, навіщо Україні служба розвідки?
   
 19. Luxury

  Luxury New Member

  Регистрация:
  13 ноя 2009
  Сообщения:
  1.943
  Re: Відповідь: Чем занимается СБУ в стране?

  Ну СБУ по идеи должна заниматься внутренней безопасностью страны.
   
 20. mangust

  mangust патріот

  Регистрация:
  8 янв 2008
  Сообщения:
  2.455
  Відповідь: Чем занимается СБУ в стране?

  Ви чатати вмієте, Де я писав про агентів? І мова йшла про Службу Безпеки, а не розвідку.
   

Поделиться этой страницей