Робота розділу Політика.

Тема в разделе "Політика. Історія. Суспільство", создана пользователем KOCTa, 28 фев 2010.

?

Доповнити правила забороною образ на адресу політиків:

1. Тільки на адресу чинного Президента України.

0 голосов
    0,0%
  2. На адресу будь кого з діючих українських політиків.

0 голосов
    0,0%
  3. Мені однаково.

0 голосов
    0,0%
Статус темы:
Закрыта.
  1. Merime

Merime New Member

Re: Відповідь: Робота розділу Політика.

Підтримую. Бо саме Ющенко став цілеспрямованим об'єктом політтехнологічної дискредитації не лише як конкретний політик, а й як людина, яка уособлює і захищає українські ідеї. Янукович поки що уособлює лише самого себе, тому образи на його адресу - це образи на його адресу. А ось образи Ющенка - це часто спроба образити українців та українське взагалі. Тому я би підтримав п. Косту у його починанні, якщо б воно стосувалось не одного Януковича, а усіх попередніх Президентів України.

2. KOCTa

KOCTa Dedywkо |Co100 Команда форума Супер Модератор

Відповідь: Робота розділу Політика.

Merime, Ви дивитесь на питання виключно з власної дзвіниці. Для мене Ющенко, це людина, яка зрадила тих, хто на нього покладався на Майданах по всій Україні у 2004 році, прикриваючись патріотичними гаслами дбала лише про власні інтереси, і врешті решт, як логічне завершення, привела Януковича до влади. Це моє ІМХО, і у зворотньому у цій темі мене переконувати на варто. Ви можете мати іншу точку зору, яку я поважаю. Але мова не про те. Мова про те, що на цей час Янукович є чинним Президентом України, а Ющенко 3-м Президентом і на цю мить, крім цього від інших українських політиків його не відокремлює. І підтримка, яку він отримав на останніх виборах самі знаєте яка. Ваше ставлення до нього, це лише Ваше ставлення. У прихильників Тимошенко таке ж саме ставлення до НЕЇ, у прихильників Яценюка, до Яценюка. Якщо хтось вимагає нормального ставлення до свого куміра, він повинен поважати і ставлення інших до своїх.
    Якщо на Ющенко не можна писати "прыщавий придурок", то і на Тимошенко не можна писати "тітка з калачом", на Яценюка не можна писали "кроліг". Я пропоную спільну угоду, згідно якої буде правило не писати такого. Але стосуватись воно буде усіх дописувачів і стосуватись усіх політиків. Якщо ні, то ні. Вибачте, але або так, або ніяк. Хоча, знову ж таки. Можу після цього опитування, якщо воно провалиться, створити ще одне відносно колишніх Президентів, але не впевнений, що за нього проголосує більше людей, ніж у опитуванні про президентські вибори.

3. KOCTa

З Конституції України:
    Розділ V
    Тлумачення 105-ї статті юристами

4. Stein

Stein Unhappy unknown

Знаєте, за тим, хто як пише можна дуже багато сказати про людину навіть не бачивши її. Це дуже допомагає в дискусіях. Якщо ж всі писатимуть однаково - тоді буде не цікаво. Що ж ми робитимемо без "колоритних" особистостей та новин у розділі політичних штампів ідеологічного супротивнику?

5. Merime

Merime New Member

Re: Відповідь: Робота розділу Політика.

Це, дійсно, прикольно. Але з іншого боку - дурень, який написав не просто дурницю, а образив людей, повинен отримати або по пиці або по руках. Тому, повторюсь, єдиним обмеженням, яке на мою думку є виправданим, це обмеження безкультурності, а не реверанси в сторону одного політика чи заохочення до паплюження іншого.

Ви хотіли, щоб я дивився з Вашої? :)

Тема зрад активно обговорюється у розділі "Мальчики и Девочки". До політики це поняття немає жодного відношення.

Його виокремлює пожиттєвий статус Президента України. Їх у нас небагато поки що, тому їх легко відокремити від інших.

6. KOCTa

Будемо сумувати, звісно :). Але, я гадаю, якось з цим впораємось.

7. KOCTa

Merime, а я у свою чергу, ще раз повторюю, що культура поняття, яке не має чіткого визначення. У кожного власна культура. І єдиний критерій, за яким я можу щось робити, як модератор, тут буде визначення мною особисто цього поняття. Боюся дуже мало кого це влаштує. Та й мене особисто, не влаштовує комусь нав'язувати власне бачення таким чином.
    Ні. Я б хотів, щоб трошки відсторонились і поглянули на питання з боку.

:). Ще й як має.

За пунктом "образа честі і гідності", Президент прирівнюється до будь якого громадянина. Окремі преференції мають лише чинні Президенти. Вище я привів з інтернету те, що про це пишеться у законах.

8. KOCTa

Я так розумію відповідати на питання майже нікого не зацікавило. Ну, якщо вам байдуже, то більше радитись не буду.

Статус темы:
Закрыта.

Поделиться этой страницей