Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Тема в разделе "Політика. Історія. Суспільство", создана пользователем KOCTa, 7 май 2007.

?

Модератори розділу повинні:

1. виконувати свою роботу як зараз

0 голосов
    0,0%
  2. більш суворіше ставитись до авторів антіукраїнських повідомлень

0 голосов
    0,0%
  3. більш суворіше ставитись до авторів антіросійських повідомлень

0 голосов
    0,0%
  4. не обмежувати антіукраїнськи висловлювання

0 голосов
    0,0%
  5. не обмежувати антіросійськи висловлювання

0 голосов
    0,0%
  6. більш суворіше ставитись до оффтопів

0 голосов
    0,0%
  7. меньш суворіше ставитись до оффтопів

0 голосов
    0,0%
  8. припиняти сварки ще раніше ніж зараз

0 голосов
    0,0%
  9. дозволяти казати один на одного все крім матів

0 голосов
    0,0%
  10. дозволяти казати один на одного все що завгодно

0 голосов
    0,0%
Можно выбрать сразу несколько вариантов.
  1. Sim$Dim

Sim$Dim бесконечная жесть

Я дико извиняюсь, но не соизволит ли пан помощник модератора Stein заниматься своими обязанностями, а не разводить оффтоп? Такая тенденция наблюдается в большинстве тем.

2. Stein

Stein Unhappy unknown

Відповідь: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

А що саме вам, шановний, не подобається? Конкретизуйте будь-ласка.

3. Sim$Dim

Sim$Dim бесконечная жесть

Бачу, що пан помічник модератора Stein самостійно визначив недоліки і прийняв заходи щодо їх усунення. Проте, на прохання пана помічника модератора, я наведу один з прикладів:
    Тема «При владі». Автор теми просить оцінити діяльність влади у 2010 році, а пан помічник модератора разом з іншим користувачем розгорнули напівособисту дискусію на тему культури, мови та традицій.
    Хочу зазначити, що цей приклад не єдиний, але, на мою думку, цілком конкретизує те, що мені "не подобається".

4. Stein

Stein Unhappy unknown

Дана тема вже давно втратила першочергове значення і використовується для обговорення діяльності влади вцілому, а не лише у 2010 році. Створювати окрему тему на кожен рік ніхто не буде.
    Щодо дискусії, то вона цілком вкладається у загальне призначення теми, бо в ній обговорюються методи впливу влади на населення, принципи діяльності тої влади і проваджена нею політика. Конкретно: йде обговорення мотивів, якими керувався губернатор Донецької області, що допустив образу такої частини державності нашої країни, як мова, а також загальних тенденцій дій влади в даному напрямку. Думаю відповідь на те, чи є губернатор Донецької області "владою" і чи потрібно його діяльність обговорювати у темі "При владі" - є риторичним і відповіді не потребує.
    Ще є питання?

Последнее редактирование модератором: 14 фев 2011
  5. zakonodatell

zakonodatell "Щирий"

По якій причині був видалений мій допис в темі "Чи потрібна в Україні російська мова як друга державна?" 15.02 2011?

6. Stein

Stein Unhappy unknown

Ви вмієте читати?
    Ще раз:
    І знову: В темі "Чи потрібна в Україні російська мова як друга державна?" допускаються виключно обґрунтування власного вибору при голосуванні. ЖОДНИХ ОБГОВОРЕНЬ!

"Твоя моя понимать?" (с)

Вважайте це першим і останнім попередженням. Наступного разу - будуть санкції.

7. Andy

Andy Боятся нужно людей!

Re: Відповідь: Землетрус у ЯпоніЇ

Я уже объяснял раз, но вижу что люди тему читают не с начала и поэтому придется повторить: -

Последнее редактирование модератором: 19 мар 2011
  8. Ravenne

Ravenne Гуманістична радикалка Модератор

Відповідь: Re: Відповідь: Землетрус у ЯпоніЇ

Повірте мені, якщо тут з'явиться японець, який буде викладати тіпа "жартівливі" демотиватори про наш Чорнобиль, то я його так само покараю, як і вас.
    Якщо ви вважаєте, що наш форум має керуватись такою мораллю, як і ви, то можете надати скаргу адмінам на мене.

9. lion.ts

lion.ts [deleted]

Вопрос: а какой смысл будет в данной теме "після оголошення вироку суду"))?

Уважаемый Stein, и еще один вопрос в догонку для Вас)) Ничего, что в деле Тимошенко каждый день появляется куча новых фактов))? Нужны примеры?? - Допрос свидетелей. В частности, некоторые факты, которые в принципе могут сделать из господина Ющенка не свидетеля, а обвиняемого))? (по той же статье, что и Тимошенко). Я уже молчу о том, что если реально смотреть на вещи, то "нарушения процедуры" повлекшие подписания "кабальных договоров" (с) Азаров, могут принести как следствие - суды с РФ)?

Только прошу, не надо мне снова писать 100500 сообщений, которые не будут нести смысловой нагрузки) (Тонкий намек на то, как в ЛС Вы так и не ответили на один мой вопрос, который требовал ответа одним словом "да" либо "нет", зато накатали 4 развернутых письма на посторонние темы:mrgreen::lol:)

Последнее редактирование модератором: 19 авг 2011
  10. Stein

Stein Unhappy unknown

1). Обговорення вироку, фактів.
    2). Нічого.
    3). Буде суд з РФ - буде обговорення суду з РФ.
    4). Порушення п.1.5 Правил форуму з вашого боку.

11. Life-ua

Life-ua + плюс - минус

Предлогаю вернуть тему : Суд над Юлией Тимошенко . С каждым днём всё больше интересных фактов открывается , а писать некде :(

12. Life-ua

Life-ua + плюс - минус

Я всё никак не могу понять один пост Стейна . Прошу вкратце Стейну или Косте разьяснить ситуацию с постом Стейна

На языке юристов , выделенное мною в посте Стейна , создаёт правовую коллизию :

1) Тема про Юлию Тимошенко , открыта и согластно правилам форума - в ней можна писать посты что касаются Юлии Тимошенко . Учитывая что в данный отрезок жизни данный политический деятель находится в СИЗО и над ним проходит Суд . Всё что касается Тимошенко относится к суду над ней (больше она никде не бывает и ничего не делает)
    2) С другой стороны согластно поста Стейна , будут удалятся все посты что касаются суда над Юлией Тимошенко .

Коллизиязаключается в том , что получается абсурд : тема про Тимошенко существует , писать в ней кроме как о суде над Тимошенко больше нечего практически (что по сути полностю соответствует названию темы) , но писать в этой теме про суд над Тимошенко нельзя .

Вопрос : так в теме про Тимошенко можна писать про Тимошенко или нет ? :)

Я расцениваю пост Стейна как маленькое недоразумение , или поясните будь ласка что к чему .
    п.с. : заметте , после закрытия темы : Суд над Юлией Тимошенко , ветка о Украинских политиках практически умерла на моё субьективное мнение :)

13. Ravenne

Відповідь: Re: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Рішення остаточне, обговоренню не підлягає.
    З.І. У темі майже не було нічого корисного. Щоденно модераторами видалялось оффтопу, сварок, лайки більше, ніж лишалось дописів за темою.

14. Simpson

Simpson シンプソン Команда форума Модератор

Re: Відповідь: Re: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

епта..... весело))) Вмарт куда смотрим? Модеры диктуют что можно, а что нельзя обсуждать на форуме....
    Ravenne, а не много на себя берем? Как бы по конституции Украины не имеете права ограничивать обсуждение...

Последнее редактирование модератором: 20 авг 2011
  15. Ravenne

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

А правила читати вміємо?
    Тема була в більшості оффтоповою, складалась з особистих розмов і образ в бік один одного.
    Якщо є велике бажання розводити бруд, то для того є спеціальна тема Оффтопики.
    У житті я Вам не забороняю розмовляти на якусь тему. Робіть що хочете.

16. lion.ts

lion.ts [deleted]

Допустим. Объясните мне, , почему такое сообщение, несущее информацию лишь о суде над Тимошенко (а если уточнить, то совсем не несущее смысловой нагрузки) - в таком случае живет?? Ну не бред ли??? А ведь как минимум один модератор раздела этот пост должен был увидеть.... Хм....

Последнее редактирование модератором: 6 сен 2011
  17. Vic_51

Vic_51 Миссионер

lion.ts, там пост более о сущности БЮТ.

18. Stein

Stein Unhappy unknown

Не бачу у вищезгаданому повідомленні інформації щодо суду над Тимошенко. Більше схиляюся до думки товаріща Vic_51.

P.S. Ще раз повторюю: рішення щодо закриття теми суду обговоренню не підлягає. Зараз лише видалив вашу "преамбулу", що порушувала заборону. Вважайте це останнім "китайським" попередженням. Наступного разу на смітник піде все повідомлення.

19. hed1n.ru

hed1n.ru стебанутый

По поводу спама Slavkora что-нибудь будет предприниматься?

20. KOCTa

KOCTa Dedywkо |Co100 Команда форума Супер Модератор

Він ще не досяг критичної маси. Але, якщо і далі буде перетворювати розділ на смітник власної творчості, то мабуть таки доведеться.
    Поки що можу лише порадити тим, кому він не цікавий не відкривати створені ним теми. Або поставити його у себе в інор.

Поделиться этой страницей