Корчинський і К0

Тема в разделе "Українські політики", создана пользователем Z3RG, 31 май 2011.

 1. Stein

  Stein Unhappy unknown

  Регистрация:
  10 мар 2009
  Сообщения:
  9.183
  Відповідь: Корчинський і К0

  Прямое признание "да, мы обмазали" - ведет к неприятным последствиям со стороны репрессивных органов и не дает абсолютно никакого профита организации. Поэтому смысла прямо признавать нет. Есть слух, что "вроде как они" и этого достаточно.
   
 2. Vic_51

  Vic_51 Миссионер

  Регистрация:
  17 янв 2010
  Сообщения:
  3.124
  Как это похоже на камни в окно и созжённые сарайчики...
   
 3. Stein

  Stein Unhappy unknown

  Регистрация:
  10 мар 2009
  Сообщения:
  9.183
  Відповідь: Корчинський і К0

  Легальные методы борьбы неэффективны и никому не интересны. А нелегальные требуют принятия мер безопасности членов организации.
   
 4. Stein

  Stein Unhappy unknown

  Регистрация:
  10 мар 2009
  Сообщения:
  9.183
 5. Balaganov

  Balaganov он же

  Регистрация:
  11 апр 2013
  Сообщения:
  254
  Настоящие герои всегда идут в обход (в данном случае - прячутся под юбчонкой жены))))


   
 6. Vic_51

  Vic_51 Миссионер

  Регистрация:
  17 янв 2010
  Сообщения:
  3.124
  Re: Відповідь: Корчинський і К0

  И правильно, ведь силовики тоже могут со скуки применить нелегальные меры. Если члены по своему чудят.
   
 7. Stein

  Stein Unhappy unknown

  Регистрация:
  10 мар 2009
  Сообщения:
  9.183
  Відповідь: Корчинський і К0

  "Співпраця репресивних органів і деяких вождів опозиції продовжилося і після подій 1 грудня так як і опозиція, і влада зацікавлені у знищенні революційного авангарду.
  На жаль, частина опозиційних нардепів і багато журналістів виступили в ролі колективного стукача . Те, що вони зводять наклеп на мене, я звик, однак, вони зводять наклеп на революційну молодь, яка не побоялася, повністю в європейських традиціях, штурмувати владу. Цією брехнею створюється сприятливий психологічний фон для розгортання репресій." (с)
   
 8. Balaganov

  Balaganov он же

  Регистрация:
  11 апр 2013
  Сообщения:
  254
  Re: Відповідь: Корчинський і К0

  Вещал герой из-под женской юбки)))
   
 9. Stein

  Stein Unhappy unknown

  Регистрация:
  10 мар 2009
  Сообщения:
  9.183
  Відповідь: Корчинський і К0

  ЗВЕРНЕННЯ ДМИТРА КОРЧИНСЬКОГО ДО ПРОТЕСТНОЇ СПІЛЬНОТИ.

  В неділю на вулицю вийшло більше людей, ніж в усій Країні є співробітників правопохоронних органів.
  Ця маса могла знести будьякі міліцейські кордони, будьку владу, будьякі звинувачення в нелегітимності, бо люди зібрані одночасно, в одному місці, в такій кількості - і є народ, джерело влади.

  І куди їх повели керманичі опозиціі? Слухати промови й співати пісні на безпечній (для влади) відстані до влади.
  Народ був обурений побиттям своїх дітей на Майдані і прагнув помсти.
  Керманичі опозиції запропонували йому зберігати спокій.
  Якби їхній план вдався повністю, нас зневажали б телеглядачі усього світу. Вони сказали б: ви подібні на дужого чоловіка дитину якого принизили і побили, і який замість вдарити нападника, сів на Хрещатику й заявив - я буду мирно протестувати тут доки нападник не злякається і не втече, або не накопичить сили й поб'є ще й мене.

  На щастя світ побачив зовсім іншу телекартинку - розгніваних і сміливих українців, які вступили в бій - націю повстанців.
  Всі добрі люди Європи (окрім тих кому за посадою положено закликати до згоди) висловлюють свій захват від подій на Банковій. І лише наші опозиційні нардепи, їхні нечисельні фанклуби та деякі журналісти обливають брудом тих, хто врятував честь нації.
  У неділю адміністрацію президента захищали спецпідрозділи МВС, керівники опозиції та введені ними в оману активісти.

  Після того співпраця репресивних органів та декого з вождів опозиції продовжилася.
  Нажаль, частина опозиційних нардепів і багато хто з журналістів виступили в ролі колективного стукача.

  Те, що вони оббріхують мене, я звик, проте, вони оббріхують революційну молодь, яка не побоялася, цілковито в європейських традиціях, штурмувати владу. Цією брехнею створюється сприятливе психологічне тло для розгортання репресій.
  І частина опозиції і влада зацікавлені у знищенні революційного авангарду.

  Ті нардепи й журналісти, які розуміють хибу й нещирість своїх керманичів, бояться їм заперечити. Не бійтеся! "блажені гнані за правду".
  Адміністрацію атакували найкращі, найсміливіші. Підтримайте їх хоча б морально. Зупиніть потік брехні!

  Голова ради Нацбанку, олігарх Порошенко стверджує, що Янукович сам найняв якихось осіб атакувати охоронців своєї резиденції. Тобто, вирішив себе принизити в такий спосіб. Бо якщо у главнокомандувача під носом, майже в кабінеті протягом кількох годин б'ють його охоронців - це приниження для нього. Янукович, як показали останні події, багатьох речей не розуміє, але такі речі напевно відчуває.

  На підтримку своєї дивної версії Порошенко колекціонує відеокадри подій та ділиться ними з прокуратурою. Допоманає прокуратурі ідентифікувати бунтівників, аби їх пошвидше виловили й надовше посадили.

  Ось аргументи поршенківців:

  1. Бунтівники нападали не на беркут, а на міліціонерів строкової служби ВВ, нещасних, молодих хлопчиків, на яких вдома чекає мама і які не били студентів на майдані.

  Відповідаємо:
  - саме бійці строкової служби ВВ натаскуються на розгін мітингів й жорстоке побиття громадян під час масових акцій. Для того ці підрозділи й існують з часів СРСР, коли саме строчники ВВ топили в крові мітинги в Єревані й Баку, тощо. Не шкодуйте їх, вони вас не пошкодують.
  - беркут практично ніколи не "працює" без взаємодії з міліціонерами інших підрозділів. Тому всі підрозділи несуть відповідальність за дії беркуту. Не можливо нападати на беркут й не нападати на співробітників інших підрозділів МВС.
  У даному випадку беркут виставив вевешників перед собою, тому щоб добратися до беркуту, бунтівникам необхідно було проломити стрій вевешників.
  - нещасні вевешники зовсім не виглядали, як жертви. Вони застосовували спецзасоби, били бунтівників, труїли їх газом, тощо.

  2. Нападати на АП було безглуздо, бо Януковича в той момент там не було.

  Відповідаємо:
  - держава тримається на символах. Президент без адміністраціі - бомж, а не президент. Всі його підлеглі тоді розуміють, що треба бігти присягати новій владі. Так було в Сербії й у багатьох інших місцях.
  - саме блокада порожніх будівель уряду, адміністрації та ВР змусила владу до капітуляції у 2004 році. Отже, революція б'є не стільки по начальниках, скільки по їхніх символічних функціях, які не можливі без символічних будівель.

  3. Бунтівники насправді були найнятими владою тітушками.

  - це брехня, яку розповсюджують ті, хто знають, що це брехня.
  Бунтівниками були члени націоналістичних угруповань, але ще більше - неорганізованими розгніваними громадянами, які відчули, що саме тут вирішується доля революції. Їх були сотні, а ще тисячі їх активно підтримували.
  - проте, уявімо на хвилину, що то справді були тітушки. Тоді що вам до них? Хай би собі тітушки побили міліцію, тоді міліція побила б тітушок. Навіщо ви ставали між ними? Бо ви знали, що то не тітушки, знаєте нині, але продовжуєте брехати.
  Вірогідно, Порошенко та інші депутата прагнули зберегти для себе можливість переговорів і компромісів з режимом. Для цього вони хотіли заслужити вдячність режиму, а також показати, що вони контролюють протест.

  4. Бунтівники прикривалися жінками й дітьми, або хотіли спровокувати побиття жінок та дітей.

  Відповідаємо:
  - бунтівники неодноразово закликали жінок і дітей забратися звідти.
  Бійка тривала кілька годин. Весь час вибухали світло-шумові та газові гранати, було дуже страшно. Там могли залишитися лише ті сторонні глядачі, які дуже хотіли потрапити під роздачу.
  - беркут напав на людей після кількох годин бійки, тоді коли порошенки таки зуміли відігнати звідти більшість бунтівників. Коли бунтівникам пояснили, що вони найняті провокатори й тітушки.

  5. Навіщо ви зіпсували нашу мирну акцію протесту?

  Відповідаємо:
  - навіть до побиття студентів на майдані акція не була мирною, особливо після.
  Розтрощення мікроавтобуса з прослушкою, напад на есбеушнтків, які там перебували, не є мирною акцією, але всі її підтримали.
  Акції на майдані та Європейській площі напередодні неділі були заборонені судом, отже були протизаконні й таким чином конфронтаційні. Нікого це облудне рішення не зупинило, всі розуміли, що дотримуватися закону не треба.
  Були захоплені Київська адміністрація та будинок профспілок. Те що спротив охорони був слабким не робить ці вчинки мирними.
  Блокада адмінбудівель - є кримінальним злочином і конфронтаційною акцією. Нікого це не зупиняє. Й правильно. Чому ж до подій на Банковій ви підходите з іншим стандартом?
  - облудними є намагання приватизувати протест. Бунтівники з Банкової мали не меньше права визначати обличчя протесту, ніж будьхто інший.

  6. Бульдозер був переданий Путіним через Медведчука на вертольоті.

  Відповідаємо:
  - бульдозер стояв разом з іншою будівельною технікою на майдані й належав комунальним службам. Бунтівники просто скористалися ним.

  7. Бунтівників було замало, щоб пробити кордон й захопити адміністрацію.

  Відповідаємо:
  - якби не деморалізуюча політика лідерів опозиції, їх було б врази більше. Вони б потягнули за собою ще багато тисяч протестувальників, вичавили б міліцію масою.

  Є мирна більшість протестувальників, більшість з них чудові люди. Я сам відношу себе до них.
  Є бойова меньшість - наша надія.

  Підраховано, що в сучасних війнах безпосередньо на фронті задіяно 10% особового складу, решта - на забезпеченні, переформуванні, тощо.
  Без тилу, постачання й інших різновидів підтримки не можливо воювати тим, хто на фронті.
  Проте на жодну хвилину тил не мусить забувати, що він існує для фронтовиків, що не він має визначати, а вони.
  В сучасному протесті вся маса людей потрібна для того, щоб уможливити діяльність бойового авангарду.
  Коли порошенкам вдається протиставити масу авангарду, попереду починає майоріти поразка.

  Порошенки поливають брудом бунтівників з Банкової, проте, порошенків забудуть, а за бунтівників наш народ складатиме пісні. Так було завжди. Як багато ненависті у порошенків минулого викликало запорозьке козацтво, але сАме козацтво оспіване, не порошенки.
  Ми вже підзабули, як легальні українські партії таврували ОУН тридцятих років. Інакше як провокаторами й ворожими агентами не називали.
  Я згадую, як ненавиділи мене демократи за участь українських добровольців у придністровській та кавказьких війнах. Але за тих добровольців вже написані пісні й жодної за тих демократів.
  Але ж саме пісні лишаються в віках. Все інше - тлін.

  ПІДСУМОК

  В неділю ми всі втратили шанс, який можливо знов випаде дуже не скоро. Владу можна було змінити за один день. Проте, опозиція воювала саме проти тих хто хотів це зробити.

  В усіх війнах невинні складають основну частину жертв. Такими є люди заарештовані на Банковій.
  Браття, вас, невинних, б'ють і заарештовують, мене, невинуватого оббріхують. Може варто припиняти з невинуватістю, вона ні від чого не рятує.
  Режиму не потрібний привід для розгону і репресій. Ви хіба не помітили? Значить, можна нападати (якщо опозиційні начальники дозволять), не боятися дати йому привід.

  Опозиційне начальство й журналістська еліта об'явили бунтівників тітушками, а мене провокатором.
  Підстави? Їм так захотілося. Вони навчилися нацьковувати натовп на своїх конкурентів, або на тих, хто не слухається. Проте, не поспішайте підспівувати їм, нами вони не обмежаться, наступними будуть ті з вас, хто висунеться, або ті в кому вони відчують іншу породу. Щодо таких - інакших - все дозволено: стучати на них мєнтам, оббріхувати, бити у спину.

  Це означає лише одне - радикальна частина суспільства має виробити власні форми політичної організації, сформувати власний ефективний пропагандистський апарат, створити інфраструктуру революції. Рулити має авангард. Свинопаси більше ніколи не повинні поганяти козаками.
  Саме над цим ми нині працюємо. Приєднуйтеся!
   
 10. Balaganov

  Balaganov он же

  Регистрация:
  11 апр 2013
  Сообщения:
  254
  Re: Відповідь: Корчинський і К0

  При этом она категорически опровергла причастность мужа к организации беспорядков на Банковой и у КГГА.
   
 11. nafanig

  nafanig New Member

  Регистрация:
  11 мар 2010
  Сообщения:
  908
 12. Stein

  Stein Unhappy unknown

  Регистрация:
  10 мар 2009
  Сообщения:
  9.183
  Відповідь: Корчинський і К0

  "Я ненавиджу, коли одного переслідує та цькує ціла зграя, відчуваючи в цьому свою силу, яка продиктована не слабкістю переслідуємого, а виключно кількістю переслідувачів. Ще вчора, ті, хто переслідує, боялися навіть подивитися в його бік, розуміючи силу і нарваність його дикої харизматичної натури. Сьогодні хазяїн, якому набрид цей поодинокий вовк, відкрив двері своєї псарні і дав наказ-ату. Пси відразу відчули настрій того, хто годує їх зі свого столу і інколи дозволяє їм похизуватися, один перед одним, своєю статтю, але категорично забороняє демонструвати свої ікла, періодично нагадуючи цим псам про домашню сутність їхньої зграї. Вони штучні і кімнатні, завдання їх ластитися і тішити свого хазяїна та його заморських гостей щоби ті мали можливість відчути всю екзотичність його псарні.
  Сьогодні їх вперше випустили на полювання.Випустили, забувши попередити, що полювати вони будуть на хижака, який знає присмак крові і смак життя. Болонки, пуделі, шнауцери, радикальні педерасти і просто педерасти. Єдино, що вас об'єднує-це зовнішній лоск, який притаманний домашнім псам. Полювання на вовка-це кривава гра, в якій не завжди першу скрипку грає мисливець, який розставив своїх поплічників за номерами і пустив свою домашню зграю по сліду. Іноді вовк йде за червоні прапорці і тоді мисливець, і його зграя самі перетворюються у здобич...."
   
 13. Stein

  Stein Unhappy unknown

  Регистрация:
  10 мар 2009
  Сообщения:
  9.183
  Відповідь: Корчинський і К0

  БРАТСТВО попереджає - гряде розгром Майдану!

  Корчинський в розшуку, а провокація неминуча. Ми передбачали криваву бійню на Майдані, і попереджали про неї, вказували читачу причини, через які були зняті політичні прапори перед кривавим розгоном Майдану і героїчним штурмом АП.

  Тоді ми всі танцювали під пісні Руслани, й не сильно зважали на попередження. Ми також логічно пояснили, хто і для чого обливає брудом молодих героїв, які штурмували Банкову, й розкрили таким чином змову всередині протестних мас. Тепер ми, опираючись на безапеляційну правду в минулих статтях, дозволимо собі спрогнозувати, що буде завтра.

  Сили, що охороняли демонстрантів та ті, хто проявив себе в сутичках 1 грудня, через наклепи і цькування прибрані з Майдану. Ряд організацій та просто активних молодих людей названо провокаторами за те, що вони закривали обличчя й тримали в руках дрючки напоготові, аби захищати демонстрантів від Беркуту.

  Зі сцени неодноразово закликали зняти маски й викинути палиці, тих, хто відмовлявся, називали провокаторами. Лише тепер нам зрозуміло, завдяки кому відбулася така жорстока розправа на Майдані. Зрозуміло, хто винен у тому, що не знайшлося спроможних затримати Беркут на пару хвилин, аби жінки та літні люди могли відійти на безпечну відстань, і не потрапити під удари кийків. Ми з розумінням ставимося до стратегічного умислу промовців зі сцени — виставити демонстрантів жертвами (як м’ясо, часто звучало тоді у лавах демонстрантів) і потім хизуватися ними в Європарламенті. Чи не знали вони, що буде розгін? Знали. Про це свідчить згортання сцени й апаратури за 15 хв. до розгону (апаратура дорого коштує). Але навмисно до того три дні поспіль закликали зняти маски й не захищатися.

  Нам зрозуміло, що без маски всі, хто захищатиметься, потім потрапить під каток слідства за перешкоджання діям міліції. Ті сміливці, які усвідомлювали це, і все одне захищали демонстрантів, зараз або в лікарні, або в СІЗО. Або з часом, коли опозиція піде на ганебні компроміси, будуть притягнуті до кримінальдної відповідальності, й ніхто за них не вступиться. Навіть після розгону, тих молодих людей, які вдягали каски й щитки, і перекривали вулиці, аби втримати сили “Беркуту” в разі атаки на Михайлівську площу, називали провокаторами. Більшість із тих, так званих “провокаторів”, були львівські лікарі й студенти. Зі сцени неодноразово ганьбили тих молодих хлопців. Про “страшних” людей у масках з відомої патріотичної організації і говорити нічого. Всіх просили відійти від них вбік і клеймили ганьбою. Дарма хлопці намагалися пояснити мету своїх дій і бойових порядків. Всі вони названі тепер “тітушками” і переслідуються як правоохоронцями, так і лідерами опозиції.

  Ми всі беззаперечно віримо ораторам з трибун. Ми не можемо припустити можливість інших версій. Ми не повіримо в те, що молоді люди просто мстилися режиму за розправу на Майдані. Ми не припустимо, що була домовленість із лідерами опозиції, і був план захоплення АП (як і КМДА, будинку профспілок і т.д.) Ми не сумніватимемося в трибуні, яка все кричала “не захищатися! Не бити! Не проривати!” Адже не може бути правдою те, що політики на трибуні говорять одне (аби потім прокуратура їм не пред’явила), а за лаштунками домовляються зовсім про інше. Ми віримо їм! Все, що говорять політики — правда. І ви вірте. Адже це так однозначно і просто. Від цієї версії не болить голова і жовч не підступає до горла. Окрім того, на те вони й політики, аби ми їм вірили...

  В результаті цих підтасовок, вигнання, підстав, зрад і героїчних штурмів ми потрапили в надзвичайно небезпечну ситуацію. Оборонний і наступальний потенціал зацьковано і розігнано. Лідери терміново стали шукати заміну. Адже не з дуру ж вони нищили те, що було, а з умислом, як вже було сказано. Тепер потрібна оборона. Незважаючи на веселий душок і безпечність, ситуація доходить до критичної точки. Сили міліції і військ стягнулися до Києва. Готується зачистка. Янукович навіть не подумав лишатися в Китаї чи на Мальті. І кого ми покликали в славні вітязі, які нас захистять? Ми покликали ветеранів Афганістану... якими було створено “майданну” самооборону.

  Всі ми пам’ятаємо ветеранів війни в Афганістані. Хороші, славні хлопці, які потрапили під каток радянського режиму. Нам дійсно їх шкода. То в тролейбусі бачиш заношений камуфляж — контужений зіграє на гітарі, то безногий жебракує в переході, то сліпому ми допоможемо перейти дорогу. Кожен не раз допомагав цим людям, чи дріб’язком у кишені, чи підняти милицю з тротуару. Держава їм винна, хто б там що не казав. Але не варто вірити в те, що саме цих людей збирають в оборону революції. По-перше, це неправда. По-друге це злочин проти останніх. Їхнє ім’я вже не раз було використане, аби очорнити їхній подвиг.

  Сумнозвісна організація “Щит”, створена за часів Луценка, буцімто зібрана з ветеранів Афганістану, брала участь у зовсім протилежних заходах, ніж від неї очікували. Саме вони влаштували нічний розгром і побиття Майдану в 2009 році, коли там зібралися люди під гаслом “Геть Усіх!”. Ті псевдоветернани Афганістану були лише вітриною, а в основі своїй складалися з ветеранів МВС, що й не приховувалося. Хоча, з часом стало ясно, що ветеранів МВС виявилося замало, через що лави поповнили дійсними бійцями Беркуту. З часом стало зрозуміло, що весь цей цирк непотрібно надто конспірувати, і відтепер Беркут і Щит — це одні і ті ж люди.

  Хоча і тоді, і зараз до мікрофону витягують бідного ветерана Афганістану, який трясе орденами й милицями, розповідаючи нам про важку долю солдата. І ми мимоволі віримо йому. Особливо, коли від цієї організації приходять молоді бійці обороняти демонстрантів. Ми вже не запитуємо, чому цим кремезним хлопцям не лячно відкривати обличчя перед оперативними камерами, та чому “ветеранам” не більше 25-35 років, що ніяк не могло б бути в разі їхньої участі у війні 79 року. Але всі демонстранти спокійні. Ці люди не ховають облич і не закликають до дій. Більше того, вони організували охорону міліції від демонстрантів... пардон, провокаторів. Перевірка демонстрантів цими мужніми оборонцями, нерідко обшук, виявлення ними активних демонстрантів, передача останніх правоохоронцям... Що ще потрібно обивателю?

  Але бійтеся наслідків! Активісти! Ви потрапили в страшну небезпеку! Ви потрапили в пастку! В час “Х” Майдан буде оточений подвійним кільцем. Беркут та війська очищатимуть Київ від демонстрантів одним кільцем, а псевдооборонці з “афганців” допомагатимуть їм із середини.

  Революція, яка зазнала поразки, посилює режим. Саме це і планується зробити. Коли всі активні виявлені, всі карти розкрито — можна починати репресії. Вчителі, що закликали студентів, мери міст, що закликали до заколоту, студенти, водії, патріоти, маргінали... Всі будуть притягнуті до відповідальності. Виявити активних — завдання режиму, що поглине країну на наступні 10-20 років. Вже потім ми будемо співати сумні думи про козака Мамая і цитувати Шевченка гадаючи, чому ми знову на колінах. "Тому, - скаже нам Шевченко з портрета, - що ви, сучі діти (Тарас Григорович любив сильне слівце), не дотримувалися конкретних інструкцій, що я вам писав: “І добре вигострить сокиру, і заходиться вже будить! Москаля за москалями! Буржуя за буржуями! Будем, будем бить!”

  Не піддавайтесь на провокацію!!! - почуємо ми у відповідь десь із глибин нашої пригнобленої, заляканої душі.
   

Поделиться этой страницей