Корчинський і К0

Тема в разделе "Українські політики", создана пользователем Z3RG, 31 май 2011.

 1. Stein

  Stein Unhappy unknown

  Регистрация:
  10 мар 2009
  Сообщения:
  9.183
  Відповідь: Корчинський і К0

  Онанізм – чума третього тисячоліття

  Примарами переповнений мозок сучасника. Вулицями бродять не обивателі, а термінатори, Джеки Лондони, Полі Верлени, Че Гевари… Вам здалося, що он то йде Наташа з третього курсу, а насправді то пішла Амелі. А в гуртожитку на неї чекає Брюс Лі. А он не торговка шкарпетками й колготками за 5 гривень, а Татушка, одна чи друга, залежно від того, на роботі вона, чи їде в маршрутці…

  Ми підбираємо образ, який нам до вподоби і носимо його. Але що цікаво, навіть не назовні. Дуже мало людей може так гнати. Лише одиниці можуть втілитися в образ, і справді виглядати й діяти, як герой. Погодьтесь, ніхто не розуміє (автор теж ніколи не розумів), що означає містичний заклик моралістів «Будь собою!» Собою бути неможливо. Бо тебе нема.

  Зізнатися собі, що ти – ніхто важко. Тяжко не бути Іллічом, коли тебе налякає пересічний мент за розпиття спиртних напоїв – Ілліча теж же опускали, але ж він, Ілліч, тобто вождь революції. Тяжко писати римовану херню, і не бути Полем Верленом – сучасники просто тебе не розуміють.

  Прийде час, і твою творчість оцінять і збагнуть, якого видатного поета втратили. Будуть казати, «Так! Це була велиииика людина. Знаєте, вона жила на п’ятому поверсі й носила туфлі під спортивку, курила «кемел», стояла в черзі в магазин, як усі смертні…» Ми навіть часто віримо, що наші «спортики» будуть неабияким раритетом. Тяжко бути невдахою, тому я – Цой. Тяжко бути дурепою, тому я дивакувата, загадкова, творча особистість, яку просто не розуміють. Тяжко бути безробітним, тому я – Че Гевара. Тяжко бути нікчемою, тому я – Ніцше. Погодьтесь, якщо вдома ввечері усвідомиш правду – не заснути ще пару годин. Воно нам треба?

  Найбільше горе тому, хто відкриває очі. Трагедія кризи середнього віку в більшості випадків пов’язана з тим, що людина, набравшись трохи розуму, усвідомлює, що вона не Чінгачгук, а галімий слюсар. І дай Бог до смерті залишитись їй в омані. Надзвичайною помилкою є спроби всіляких розумників (які теж вважають себе як мінімум Сократами) відкрити очі незрячім і показати дійсність. Показати майбутньому Олександру Македонському, що він наразі навіть не принц… Навіть не генерал… Навіть не солдат… Навіть не спортсмен… Навіть ніколи не підіймав гантелі й хилі, сутулі плечі на пару з невмінням скерувати бодай власного пса ссяти на вулиці викликають підозру про подальший шлях екземпляра. А ми то знаємо подальший шлях екземпляра.

  Ми всі – реалісти, лише щодо себе жевріє надія. А подальший шлях Олександра Македонського – в магазин, торгувати солоними огірками. І дисонанс оточення з внутрішніми амбіціями неабиякий, але склянкою зі спиртним й ударом кулака по столу з криком «Доколє?!!» досягається рівновага.

  І ось, погляду відкривається людство бутафорії й лицедійства. На карнавалі бува зустрічаєш людину без маски, але простота обличчя не зупинить наш погляд на ньому. Ми читатимемо й писатимемо афоризмами часто навіть цитуючи самих себе. Ніші слова вагомі. Наші рухи важливі. Наші заклики «вконтакті» нічим не гірші за грізні промови Наполеона перед програшем на Ватерлоо. Ми робимо не пакості, а ведемо гру, мов Сталін чи Гітлер над мапою світу. І коли нікчемне створіння в іпостасі Фіделя Кастро зливає воду, воно думає, що програло бій під Сталінградом. А його просто вигнали з роботи, як паршиве котеня.

  Коли я жену на автівці з небезпечною швидкістю, то вважаю себе Обі Ваном Кенобі за штурвалом зорельоту. Але реальність невблаганна. Доводиться дорого платити за ремонт тачки. Дрочити на самого себе небезпечно (Мінздрав попереджає!) А жити у світі примар – не жити зовсім.

  Потрібно спробувати щось зробити. Потім іще щось. Але реальне. Бодай що-небудь. Крок за кроком. Можливо, з часом ви станете собою. Так починала кожна людина: Македонський, Наполеон, Гітлер, Сталін, Кіплінг… і навіть Джек-Горобець із фільму «Пірати Карибського моря».
   
 2. Фокс Малдер

  Фокс Малдер Торговець чорним деревом

  Регистрация:
  23 сен 2006
  Сообщения:
  3.056
  Відповідь: Корчинський і К0

  Вам в черговий раз захотілося помавпувати? Вас запитали конкретно, Ви починаєте нести нісенітницю про непотрібні мітинги, про відбитий ніс Леніна, про телевізійних злочинців... Причому стиль викладання якийсь не зовсім адекватний.
  Ще раз скажіть, що саме корисного для України в тім, що від руки злочинця загинув наш український юнак? Він не задавив нікого автомашиною на переході, нікого не вбив у райвідділку, він не корупціонер і не мажор (ці категорії в армії не служать). Що Україна виграла від його смерті, в чому її пробудження?
   
 3. Stein

  Stein Unhappy unknown

  Регистрация:
  10 мар 2009
  Сообщения:
  9.183
  Відповідь: Корчинський і К0

  На війні ті, хто свою війну носить у собі, з'являються так само рідко, як і в буденності. В буденності, в підвалах і на кухнях нудяться ті, кому потрібна велика перемога. І якого б ворога вони собі не вигадували, це завжди перемога над буденністю, їх інстинктивно не люблять: мати справу з переможцем — це мати справу з війною, їх ставлення до життя є найбільш раціональним. Нема нічого гіршого, ніж бути невинною жертвою.
  Напад на військову частину вимагає хочаб крихти сміливості, здатності подолати суспільну інерцію, перебороти страх перед репресивною машиною.
  А чого вимагає від вас бути невинною жертвою? Нічого. Просто опустіть руки і пливіть за течією.
  На війні невинні жертви сидять в окопах і тремтять від страху, а ті, хто має сміливість - стають героями. Проте, ми живемо в нудній стабільності, і ті, хто міг би бути героєм - стають злочинцями, а боягузливі невинні жертви отримують народну підтримку. Сумно.
   
 4. ANGRYMAN

  ANGRYMAN New Member

  Регистрация:
  17 авг 2011
  Сообщения:
  515
  Штайн, задаю КОНКРЕТНЫЙ ВОПРОС: ты чью сторону принял, тех кто нападал, или тех кто отбивался? Можешь ответить прямо, как мужик?
   
 5. Stein

  Stein Unhappy unknown

  Регистрация:
  10 мар 2009
  Сообщения:
  9.183
  Відповідь: Корчинський і К0

  Немає сенсу відповідати прямо - ви перекрутите дійсність і вчепитесь в деталі, які не мають значення. В даному випадку доцільніше оцінювати ситуацію в принципі, що я і роблю.
   
 6. Stein

  Stein Unhappy unknown

  Регистрация:
  10 мар 2009
  Сообщения:
  9.183
  Відповідь: Корчинський і К0

  Чомусь з двох, які попередньо знаходились у рівних умовах, викликає моральне співчуття той, хто потерпає, а не той, хто нападає. Але ж той, хто наважився напасти, цим самим подолав інерцію, створив новий сенс, придушив супротив власного «Я». Він вчинив вчинок. А той, хто потерпає, навіть якщо і захищається, всього лише реагує. Камінь теж опирається різцю, але ж він поза мораллю.
  Моральні норми створені смертельно втомленими людьми. Вони мусять бути переглянуті, адже ми сповнені сил, ще не відбиті нирки, і ми не віримо, що тюрма збудована саме для нас.
   
 7. Stein

  Stein Unhappy unknown

  Регистрация:
  10 мар 2009
  Сообщения:
  9.183
 8. 21h

  21h Вернулся

  Регистрация:
  23 май 2012
  Сообщения:
  2.465
  [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=6exbxHI7PWg#t=33m00s[/YOUTUBE]
   
 9. 21h

  21h Вернулся

  Регистрация:
  23 май 2012
  Сообщения:
  2.465
  [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=6exbxHI7PWg[/YOUTUBE]
   
 10. 21h

  21h Вернулся

  Регистрация:
  23 май 2012
  Сообщения:
  2.465
  [YOUTUBE]6exbxHI7PWg#t=33m00s[/YOUTUBE]33 я минута
   
 11. lion.ts

  lion.ts [deleted]

  Регистрация:
  10 сен 2006
  Сообщения:
  6.564
  У «Каравана» из-за Мазурка милиция подралась с людьми Корчинского

  http://www.unian.net/news/535592-u-...siya-podralas-s-lyudmi-korchinskogo-foto.html
   
 12. Stein

  Stein Unhappy unknown

  Регистрация:
  10 мар 2009
  Сообщения:
  9.183
  Відповідь: Корчинський і К0

  Один наш брат звернув нашу увагу на цікавий факт:
  Раніше охоронні фірми курирувала ДСО, нині - управління громадського порядку МВС. Передбачається, що співробітники охоронних структур будуть широко залучатися до охорони громадського порядку на допомогу міліції.
  Отже, мусора в протидії народу десь удвічі збільшують свої сили за рахунок примусорьонних.
  Тому ставлення до співробітників охоронних фірм має бути таке саме толерантне, як до міліціонерів. З формальної точки зору, караванський стрілець - у чотири рази ефективніший народний месник, аніж Віталій Запорожець ( звісно, якщо ігнорувати звання жертв ).
   
 13. Vic_51

  Vic_51 Миссионер

  Регистрация:
  17 янв 2010
  Сообщения:
  3.124
  А СМИ его преподнесли как мелкого воришку с пистолетом.
   
 14. Stein

  Stein Unhappy unknown

  Регистрация:
  10 мар 2009
  Сообщения:
  9.183
  Відповідь: Корчинський і К0

  Каждый выполняет свою функцию. Кто-то стреляет, кто-то врет... ;)
   
 15. Stein

  Stein Unhappy unknown

  Регистрация:
  10 мар 2009
  Сообщения:
  9.183
  Відповідь: Корчинський і К0

  В Києві вулицю Червоноармійську перейменовано на WehrmachtStrasse (Вермахтівську)

  10 грудня в Києві активісти Голосіївського осередку БРАТСТВА перейменували вул. Червоноармійську на вул. Вермахтівську (WehrmachtStrasse). Відповідні написи з'явилися вночі на всіх будівлях вулиці – від Хрещатику до Либідської площі.

  Учасники акції зробили таку заяву:

  «Все життя вони живуть на вулиці Червоноармійській. Тепер хоч добу нехай поживуть на вул. Вермахтівській. Вермахт зіграв в історії Києва не меншу роль, аніж Червона армія проте, на відміну від останньої, менше зруйнував місто. Акція зроблена з метою показати безглуздість існування в ХХІ-му столітті вулиць за назвою «Червоноармійська».

  На жаль, на всіх табличках із номерами будинків, навіть на нових, встановлених у 2012-му році, а також в усіх довідниках для туристів та сервісах GPS-навігації досі вживається саме ця назва. Було б добре, нарешті, дати вулиці яку-небудь іншу назву, наприклад, Велика Васильківська».


  [​IMG]
   
 16. Stein

  Stein Unhappy unknown

  Регистрация:
  10 мар 2009
  Сообщения:
  9.183
  Відповідь: Корчинський і К0

  http://fakty.ictv.ua/ua/index/view-media/id/43971/start/30

   
 17. Stein

  Stein Unhappy unknown

  Регистрация:
  10 мар 2009
  Сообщения:
  9.183
  Відповідь: Корчинський і К0

  Коли Абдулліна залишить сцену і втече під тиском публіки, ми теж перед нею вибачимось

  "Свого часу більшовикам таки вдалося створити "нову історичну общность - совєтскій народ", сказав Корчинський відповідаючи на запитання iPress.ua, про те, чому співачка Національної опери України дозволила собі такі висловлювання.
  "Всі хто належать до цього народу, що інтелігенти, що бетонщики, щирою дитячою ненавистю ненавидять українців", - вважає громадський діяч.
  Політик висловив переконання, що "нація потроху прокидається й дедалі менше готова миритися з приниженням", виходячи з того, яку хвилю обурення здійняли слова Абдуліної у користувачів соціальних мереж, та суспільстві.
  Характеризуючи вибачення, яке поширила сьогодні співачка Корчинський скав, що "тон "вибачення" блюзнірський, отже, воно не було щирим. Після того, як вона під тиском публіки полише сцену і втече з України, ми теж перед нею вибачимося".

  Інформацію про те, що члени "Братства" закидали співачку майонезом коли вона давала інтерв'ю одному з українських телеканалів, політик прокоментував наступним чином: "Дії братчиків я, звісно ж, не схвалюю, проте, і засудити не наважуюся - а що як вони і мене майонезом обмажуть".

  http://ipress.ua/news/koly_abdullin...pered_neyu_vybachymos__korchynskyy_27580.html
   
 18. Vic_51

  Vic_51 Миссионер

  Регистрация:
  17 янв 2010
  Сообщения:
  3.124
  "Вождь" не может себе позволить поделиться собственным мнением?
   
 19. Stein

  Stein Unhappy unknown

  Регистрация:
  10 мар 2009
  Сообщения:
  9.183
  Відповідь: Корчинський і К0

  Он поступает очень мудро: он не говорит прямо. Он говорит метафорами. Вроде как и все понятно, а ментам не за что взять и нечего предъявить.
   
 20. Vic_51

  Vic_51 Миссионер

  Регистрация:
  17 янв 2010
  Сообщения:
  3.124
  Re: Відповідь: Корчинський і К0

  Или браткам не за что обмазать майонезом?
   

Поделиться этой страницей