Результати пошуку

  1. M

    ВОЛЯ. Поддержка и консультация

    Зараз (на даний момент) швидкість чудесним чином зросла до 10 мегабіт, тобто проблема не в моїй стороні, я нічого не робив. Але це все ж не 30 мегабіт за які я плачу, вимагаю терміново виправити ситуацію.
  2. M

    ВОЛЯ. Поддержка и консультация

    Будь-ласка (плачу я за 30 мегабіт якщо що)
  3. M

    ВОЛЯ. Поддержка и консультация

    191007148 - швидкість інтернету м'яко кажучи повзуча, баланс позитивний, в чому справа?
  4. M

    Сепаратизм/Держзрада

    Друзі, "двіж" планується і в Сумах на 9-10 травня. Ось прінт скрін з вконтактіка. Дуже хочеться, щоб відповідні органи не допустили провокацій, хочеться, щоб в Сумах було спокійно. Хто може - подзвоніть на гарячу лінію СБУ, вони певно в курсі, але щоб не розслаблялись.
  5. M

    ВОЛЯ. Поддержка и консультация

    Номер договору 191007148, інтернет відсутній. Телебачення працює з перебоями сигналу.
  6. M

    ВОЛЯ. Поддержка и консультация

    Вже все працює, дякуюю Кілька годин статус значка був таким: "Подключение к сети без доступа к Интернет."
  7. M

    ВОЛЯ. Поддержка и консультация

    Пропал доступ в интернет, номер договора: 191007148.
  8. M

    Уничтожение УАБД в Сумах или всё будет "Даунбас".

    Как показала практика УАБД закрыла 95% лицензионного набора по приёму студентов, а может ещё и закроет до 10 сентября 100%, а вот политех закрыл аж 11%. Не закрыли в политехе даже бюджетных мест, то есть не смогли найти желающих учиться бесплатно и получать за это деньги! Те, кто проходил по...
  9. M

    ВОЛЯ. Поддержка и консультация

    Сьогодні перевірив швидкість - майже 30 Мб/c. Мені вчора запропонували викликати майстра, чи можна його поперидити щоб не приходив?
  10. M

    ВОЛЯ. Поддержка и консультация

    Ось результати:
  11. M

    ВОЛЯ. Поддержка и консультация

    Договір 191007148, швидкість замість 30 мегабіт в секунду становить 3-4 мегабіти, в чому справа?
  12. M

    ВОЛЯ. Поддержка и консультация

    Договір 191007148, вчора увечері пропав інтернет, сьогодні станом на 12-ту годину не з'явився.
  13. M

    Отключили воду (и холодную и горячую)

    Роменська, після обіду відключили воду, досі немає, хтось в курсі чому відключили і коли воду дадуть?
  14. M

    Уничтожение УАБД в Сумах или всё будет "Даунбас".

    Банковская слишком специфический ВУЗ чтобы участвовать в подобных рейтингах. Очень большой вес там играет кол-во студентов и лицензированных мест. Академия узкоспециализированный ВУЗ, студентов ровно столько, сколько нужно, персонала и преподавательского состава тоже. Это очевидно, что ВУЗ...
  15. M

    Привіт, книжку про Суми вже продано? Якщо ні, то яка актуальна ціна і в якому вона стані? І яка...

    Привіт, книжку про Суми вже продано? Якщо ні, то яка актуальна ціна і в якому вона стані? І яка у вас частина, там де фотоальбом з будівлями та вулицями чи про історію міста з фотографіями переважно людей?
  16. M

    ВОЛЯ. Поддержка и консультация

    Возникла какая-то проблема с цифровым телевиденьем. На многих каналах изображение прыгает, размывается квадратами (по экрану прыгают квадратные разводы), смотреть просто невозможно. Ручной поиск каналов не помог. В чём может быть проблема и как может быть решена?
  17. M

    Помогите с машиной.

    Есть в Сумах белая Мазда 6 новая, 100 грн в час, минимум 5 часов, по-моему эта машина гораздо лучше чем митсубиши, или тойота, но проблема в том, что она скорее всего одна. Телефона к сожалению у меня сейчас нет, но нашёл визитку случайно в салоне свадебных платьев который находиться на втором...
  18. M

    Wizz Air || Летаем дешево!

    Можешь зайти за день до поездки в посольство в Авиатур, возле Отеля Украина, бронь на 1 человека стоит 12 гривен с распечаткой документа подтверждающего бронь на бланке компании...
  19. M

    Службы Такси Г. Сумы

    Нікому не раджу викликати Максі таксі, особливо у важливих випадках, хіба що ви хочете потрапити в неприємну ситуацію) Викликав їх нещодавно, замовляв авто за пів години на визначений час. Пройшло 10 хвилин з того часу, на який я викликав таксі, ніхто так і не передзвонив, вирішив, що машина вже...
  20. M

    5D кино в Сумах

    недавно читал новость, что в Корее открыли кинотеатр 4 Д, и это мол прорыв в спецэффектах) В зале дует ветер, брызгает вода, запахи воспроизводятся, экран чуть ли не с круговым охватом, всякие там двигающиеся кресла и так далее) И это только 4D, а у нас спокойно можно сходить на 7D, я не...
Зверху