Результати пошуку

  1. Kramar

    Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

    Цікава стаття про те, як на Сумщині регіонали, прийшовши до влади, тиснуть на керівників управлінь. джерело: http://www.sumynews.tv/index.php/sumynews/press-center/953--q-q
  2. Kramar

    "Мови" та "языки".

    повність згоден! Не знаю, чи вони це усвідомлюють, але їх робота, вочевидь, приносить користь Кремлю, а не Україні.
  3. Kramar

    Оффтопики.

    Шановні форумчани, годуючи тролля, ви самі його підживлюєте. Невже це незрозуміло?
  4. Kramar

    Оффтопики.

    Re: Політична Партія За Україну ! 2 Z3RG: дівчину, про яку ти згадуєш, звати Олександра Вєсніч (журналістка "Панорами", а під час студентської революції - голова інформцентру студентського спротиву). Вона дійсно склала з себе депутатські повноваження, після чого її місце зайняв Чернотицький -...
  5. Kramar

    Оффтопики.

    Re: Політична Партія За Україну ! так, в кращу. В них дуже проста система цінностей, і вони не зраджують собі і своїм ідеалам.
  6. Kramar

    Оффтопики.

    Re: Політична Партія За Україну ! Серед депутатів міської ради є лише один з учасників студентської революції 2004 року - Володимир Чепік. Є ще один представник студентів - Микола Чернотицький, але він не брав участі у подіях весни-літа 2004 року. За депутатство обох мені не соромно - землі не...
  7. Kramar

    Політична Партія За Україну !

    Відповідь: Re: Політична Партія За Україну ! В"ячеслав Кириленко - один з учасників студентського голодування 1990 року на Майдані Незалежності. Коли більшість з вас ще пішки під стіл ходили, він вже ризикував життям, виборюючи незалежність України. Називати його комсомольцем - абсурд повний...
  8. Kramar

    Чмырь - наш губернатор

    Відповідь: Чмырь - наш губер. Ура! Там хтось на прешій сторінці запитував, хто такий Юрій Чмирь. Ось стаття з "Панорами": Джерело: http://rama.com.ua/AMS+article.storyid+9499.htm
  9. Kramar

    Звіт міського голови перед громадою міста Суми

    минулого року ходив на громадський звіт мера: доволі толковий звіт був. Замість того, щоб на форумі питання писати, краще б сходили та задали їх особисто - вхід вільний :-)
  10. Kramar

    Движение жизни!

    Це не так вже і просто, повірте мені. Там така тяганина з одієї установи до іншої, що хочеться плюнути і кинути цю справу. Так що цим людям точно для чогось ДУЖЕ потрібна була саме зареєстрована організація. З.І.: плата 4000 грн юристам убила наповал. Ми колись, ще будучи студентами, і устав...
  11. Kramar

    Законопроект про узаконення "Проти всіх"

    Законопроект повністю підтримую, от тільки я не депутат ВР. А депутати за нього не проголосують. Без такого закону голосування проти всіх не має сенсу.
  12. Kramar

    Убить русского в себе

    Тему закриваю на прохання автора.
  13. Kramar

    Оффтопики.

    2 Фокс Малдер: як на мене, то не варто сприймати слова Нахрапова буквально. Майже у всіх його повідомленнях неприхований сарказм. Чи я помиляюся?
  14. Kramar

    Герои УПА

    негативне ставлення до Корчинського повністю розділяю - людина абсолютно неадекватна.
  15. Kramar

    Герои УПА

    Де саме таких людей більше? Наприклад, обласні ради в Західній Україні платять ветеранам УПА пенсії, бо вважають їх героями. І це їх самоврядне право.
  16. Kramar

    Национализм?

    термін є термін, і у нього є конкретне визначення. І сенс у нього виключно хороший. Просто радянська пропаганда надала цьому слову негативний відтінок. Не треба плуати націоналізм з шовінізмом.
  17. Kramar

    Национализм?

    Сподіваюсь, ненависники націоналізму і любителі Путіна бачили ось це відео: http://www.youtube.com/watch?v=Cxu7oK0cG-I
  18. Kramar

    Скупка голосов

    Re: Опрос : готовы ли вы продать свой голос Тему закриваю. Одна така вже закрита.
  19. Kramar

    Фашизм и антифашизм

    Re: Відповідь: фашизм и антифашизм Це ви Стругацьких назвали так?? Звучить, щонайменше, дивно! Брати Стругацькі - це класика фантастики.
  20. Kramar

    Альтернативні Вибори Президента України

    +8 Тігіпко +2 Гриценко
Зверху