Результати пошуку

  1. Ф

    "Майдан"

    Це Ви про що? Про той випадок, коли "братчики" увірвалися до фойє ЦВК та побили охоронця (до речі, літню людину)? Чи може то було не "Братство"? Дивно, але ж на чолі загону був особисто Дімон-фараон.
  2. Ф

    Російська інтервенція в україну. березень 2014.

    Вибачте, але враження таке, що Вас в свій час викрали інопланетяни та проробили певні маніпуляції з Вашим мозком. Про яку культуру Ви говорите, про яке очищення? Ворог прийшов на нашу землю. Можливо, завтра він постукає до Вас у хату. Ворог, який, використовуючи досвіт "папєрєдніков", порушив...
  3. Ф

    Оффтопики.

    "Опечатку"? Та невже? Я розумію випадково помилку зробити. Але щоб стать переплутати... Це не просто так. До речі, тут одна персона хизувалася своєю освітою, мовляв "супер психолог". А що там дідусь Фройд казав про такі ось "опечатки"? То ж, посміхайтеся. Зараз саме час для цього.
  4. Ф

    Оффтопики.

    О, знову з'явилися ці ідіотські посмішки? Невже напруга спала? До речі, і Вас також із жіночим святом...
  5. Ф

    Путин это гитлер?

    Що цікаво, цей "бурятський чукча" сказав, що він російський військовослужбовець, а ось Путєн заявив, що то "місцевий самооборонець". В мене таке враження, що хтось із них, пардон, пи*дить. :)
  6. Ф

    Минаев геннадий михайлович и ваше отношение к нему как к меру г. сумы.

    Не хочу говорити тут про Мінаєва, як про керівника чи господарника, про наче "вкрадену" ТЕЦ чи "Сумижитло", про інші резонансні моменти в його керуванні містом. Але, як на мене, сумчани даремно так з ним "попрощалися". Він був послідовним в питаннях підтримки євроінтеграційного курсу держави чи...
  7. Ф

    Російська інтервенція в україну. березень 2014.

    Оскільки "провідний сталкеріст" багато чого нарозказував, то я лише додам, що топографічні карти, в тому числі Генштабу СССР підтримує програма Андрозік, для якої потрібні карти в форматі ozf2.
  8. Ф

    Окупація Криму.

    Ще раз про них: "В России собирают "туристов" в Украину, служивших в армии" - http://www.pravda.com.ua/rus/news/2014/02/28/7016603/ А ось і вони в дії: "Пророссийские митинги в Донецке (фото)"
  9. Ф

    Окупація Криму.

    Российские провокаторы в Симферополе (зайти за посиланням - http://raymond-saint.livejournal.com/285235.html) А ось ще цікаво: В России создают группы провокаторов для отправки в Украину. ФОТОфакт
  10. Ф

    Олимпиада

    Во-во... Існував форум міста Суми, де люди викладали свої думки, ділилися враженнями, дискутували. І тут з'явилося "оно", "всякоє доморощєнноє" (хоча, підозрюю, що все таки не "доморощеноє", а зайда з інших територій, продукт часів совкового змішання націй і перетворення їх в штучну суміш -...
  11. Ф

    "Майдан"

    Істєнно такъ! Понєжє руССкому чєловєку (ізвінітє за тавталогію) любьі іного рода бабьі, сірєчь: І вотъ онъ - прєдєлъ мєчтаній: какошнікі, "формьі" і "крєатів": Браво! + 1000!!!
  12. Ф

    "Майдан"

    Пане Штайне. Ви тут маєте репутацію... Скажімо так, репутацію досить широкого спектру. Але я знаю точно, що Вам ніхто не закидав, що Ви старий невдоволений брудний збоченець. Ви сумніваєтеся, що той знімок є "відшопленим" фейком, створеним якимсь придурком? Сподіваюся, що Ви щиро хотіли побачити...
  13. Ф

    "Майдан"

    "Ваащє-то" я нічого від себе не вигадував, взяв цитату поста і з нею працював, нічого не змінивши. А взагалі, цікава модель поведінки - перейти на відверте хамство, опісля чого звинувачувати інших. Браво, мсьє! Тільки треба людиною завжди залишатися, щоб не створювати ось таких конфліктних...
  14. Ф

    Політичні фото та малюнки

    Давайте я продовжу. Мало хто знає архітектора, що спроектував храм Артеміди. Ніхто не знає будівельників, що його звели. Але всі знають Герострата, що спалив це чудо світу. А правильно зрозумів хід Ваших думок?
  15. Ф

    Політичні фото та малюнки

    Це вже називається плагіат. А свого чогось такого вигадати кибети не вистачило, чи просто з "центру" інструкцій з цього приводу не прислали? В продовження теми. Кушайте, не заляпайтеся. Я б сказав, це вже стає класикою жанру. Хто про що, а вошивий про баню. В сенсі, хто про що, а містєр руССкій...
  16. Ф

    Політичні фото та малюнки

    Ось лише світ так влаштований, що знають в першу чергу зірок спорту та шоу-бізнесу. А наука для широкого загалу десь на останніх місцях. А коли душа забажала "Наташ", то будь ласка. "Наташи в студію!!!"
  17. Ф

    "Майдан"

    Знову про "трах"? Дідусь просто ошаленів на "грунті" статевого безсилля. А ось колись раніше... А що, ми вже на "ти"? Не пам'ятаю, щоби разом пасли корів, чи копалися разом в пісочку. Та і не в моїх правилах випивати з хамоватими типками, тим більше "на брудершафт". Але коли мсьє бажає... Так...
  18. Ф

    "Майдан"

    Дідусь зовсім "поїхав" на ґрунті "тємьі нєраскрьітьіх сісєг" та відсутності можливості споглядати з чагарників за "школьніцамі с формамі", що скочується до відвертого примітивізму? А мсьє руССкій развєдчєґ про фотошоп нічого не чули? Нате, ознайомтеся. Вам, вибачаюся, голову яку поставити...
  19. Ф

    Політичні фото та малюнки

    Коли йдеться про Клічків , то їх заслуга в тому, що саме завдяки цим "мальчішам-плохішам" світ дізнався про існування такої держави, як Україна. Завдяки їм, Андрію Шевченку, Руслані Лижичко... Бо до них багато хто вважав, що це лише частина Расєї. Мсьє "гроза моджахедів", очевидно, і досі так...
  20. Ф

    Політичні фото та малюнки

    Переплутати дійсно важко. А ось "істєнньій празднік рабов діктатурьі": Да уж, умом Расєю нє панять.
Зверху