Результати пошуку

  1. Anjet

    Чем читать электронные книги

    я читаю з планшета, є спеціальна програма, можна скачати з маркета безкоштовно, яка має певні опції, щоб очі не втомлювались. Дуже зручно.
  2. Anjet

    Спасибо евромайдану за светлое будущее))

    Вам уже відповіли про подвійні стандарти. І так у нас скрізь. Хочете, щоб все було правильно, почніть з себе, оформіть договір на аренду, не дозволять хазяї - шукайте іншу квартиру. А потім субсидію оформлюйте. Якщо так не підходить, то не нийте. Я багато плачу за житло, квартплата 8 грн...
  3. Anjet

    Спасибо евромайдану за светлое будущее))

    добре, перефразую, використовують того, хто дає себе використовувати. А розвиватись до умного ніхто не забороняє. Було б бажання.
  4. Anjet

    Спасибо евромайдану за светлое будущее))

    може краще не слухати, а працювати? як не можете, то оформлюйте субсидію
  5. Anjet

    Спасибо евромайдану за светлое будущее))

    по-перше, чому Ви вирішили, що мене хтось використав? і викинув? використовують того, хто цього хоче. А по-друге, прочитайте комент 917. Він, здається, Ваш однодумець. Але діло говорить. Бо Ваші далекогдлядні політики хотіли тільки одного, грошей. Тому і полізли в євроінтеграцію. А як зрозуміли...
  6. Anjet

    О ценностях: советских, демократических, христианских

    ну може я і почину, але сильні і молоді особини зможуть вижити. Це природний відбір і колись ми вже це проходили.
  7. Anjet

    Спасибо евромайдану за светлое будущее))

    то нащо було туди лізти і обіцяти? далекоглядність дуже дивна. Спочатку влізли, навіть дату підписання визначили, а потім назад? це мінімум непорядно.
  8. Anjet

    О ценностях: советских, демократических, христианских

    а що ж ім там було їсти? там капуста не росте. І ескімоси також люди. З такою самою біологією. Якщо Ви про пристосування до зовнішніх обставин, то корови чомусь не переходять на поїдання мишей, як трави нема.
  9. Anjet

    О ценностях: советских, демократических, христианских

    ну я піду краще шмат смачнющого сала з*їм, що в холодильнику лежить. Але, як не дай Бог прийдеться виживати у дикій природі, то піду і відірву. Перегляньте на досугє Виживший. Там якраз є епізодик про це. Не треба ліпити біологію до моралі, бо це маніпуляції. І навіть еволюція і цивілізація не...
  10. Anjet

    Спасибо евромайдану за светлое будущее))

    що значить як? майдан відбувся, значить були причини. Чому яниколюби цього не розуміють? Всього-на всього треба було підписати ту асоціацію. А не обіцяти, а потім в останній момент відмовитись. Мудрі далекоглядні політики так не роблять. От Вам і причина.
  11. Anjet

    О ценностях: советских, демократических, христианских

    Ви пішли б до дзеркала і уважно роздивились свої зуби. Це зуби м*ясоїда і мисливця, бо є клики. Можете для порівняння знайти картинку з зубами корови, наприклад. От Вам і вся біологія. Але мене не це цікавить. Чому вегетаріанці і прочі сироїди так люблять, щоб їхня їжа була схожою на м*ясо...
  12. Anjet

    О ценностях: советских, демократических, христианских

    ото Ви загнули. Ну прям тільки те, що їмо м*ясо дисгармонія. Розкажіть це ескімосам. Їм що там сніг їсти?
  13. Anjet

    Спасибо евромайдану за светлое будущее))

    а значить до майдану таких чуваків при владі не було? то де ж майдан узявся? тільки не треба про 500 доларів за кинутий коктейль молотова. та влада, яку Ви так хвалите, до майдану довела країну. От чому свідєтєлі яника цього зрозуміть не можуть
  14. Anjet

    Спасибо евромайдану за светлое будущее))

    Ви можете луснути від сміху, але люди міняються на очах. Особливо молодь.
  15. Anjet

    Спасибо евромайдану за светлое будущее))

    госпадя! міняйте методички. Шарій уже не в тренді.
  16. Anjet

    Спасибо евромайдану за светлое будущее))

    скільки б таких тем не створювалося, досягнення майдану вже не відняти. І вони не в кабінетах, а в головах. От це важливо. До майдану я й подумати не могла, що стільки людей круг мене хочуть і можуть щось робити заради майбутнього України. І їх стане ще більше. Бо це історична необхідність.
  17. Anjet

    Крикунів-попрошайок ГЕТЬ з вулиць Сум !

    може й так.
  18. Anjet

    Крикунів-попрошайок ГЕТЬ з вулиць Сум !

    так там все це органічно, а тут у собаки явно зсув по фазі. А півні мені не заважають, вони по годинам кричать, а не постійно.
  19. Anjet

    Крикунів-попрошайок ГЕТЬ з вулиць Сум !

    та тих дятлів я переживу, а от двоногих...
Зверху