Результати пошуку

  1. U

    Цитаты

    *** Ви страшенно влізлива, жахливо властолюбна, до огидного охайна стара пані. Тримайте себе в руках. *** — Байдуже, — сказала вона, звертаючись почасти до себе самої. — Коли вирушаєш на пошуки щастя, то радше перестаєш зважати на дрібниці. *** — Я тут саме для того, щоби поприбирати! —...
  2. U

    Весенняя поэзия

    *** стріла кульбаби світло на щоці і павутинки ніжності на віях в долоні день як зламана лелія прив’яло пахне і в усі кінці летять гінці на кониках зелених усім звістують що на зламі дня любов ступає світом навмання їй трави простеляють гобелени дерева зводять золоті церкви і дзвонять в дзвони...
  3. U

    Какую книгу вы сейчас читаете?

    "Саотність простих чисел" Паоло Джордано
  4. U

    Стихи о любви...

    *** шизофрен і той у мені що говорить до тебе мовчки і той у мені що говорить до тебе віршами і той я живий що будую для тебе човен усі ми – чужі і нічого нема між нами і той я що стік би по тобі воском і той що місив би тебе як тісто нас тисячі тут у одному мозку і нам ще просторо і нам не...
  5. U

    Стихи о любви...

    *** посаджу тебе на руки посаджу тебе на алкоголь слухай у моєму серці перезвуки це один удар а це пароль і душі моєї перегілля балки і яри в печінці обростають руки євшан-зіллям очі наче дві криниці з острахом дивлюсь у твоє тіло по складах поскладано твоє ім’я ми зміліли перекоти-поле віяло...
  6. U

    Стихи о любви...

    *** Це мало бути ясно ще першого разу — того запаморочливого дня, і того вечора, і тієї грозової ночі, коли я роздягав її просто так, знаючи, що ми все одно не кохатимемось. Але тоді я був засліплений іншим світлом, перебував деінде, боявся, не хотів, не знав, брав участь в тій останній війні...
  7. U

    Какую книгу вы сейчас читаете?

    "Диваки і занудИ" Ульф Старк
  8. U

    Я пишу стихи....

    *** Голос скорботи діти осені пахнуть стеблами кукурудзи, димом паленого бадилля і каштанами. засмаглі й худі, втомлені, щойно з дороги, в запилюжених черевиках, з крихтами тютюну і хліба в кишенях, з горіхами в кулаках, стоять в призахідному сонці, що золотить дерева, і дивляться кудись за...
  9. U

    Ваши любимые книги

    "Мій дідусь був черешнею" Анджели Нанетті
  10. U

    Цитаты

    *** Моя рука сама починає малювати на останній сторінці зошита з географії гранатове дерево. Під ним стоїть дівчинка на пальчиках. Тягнеться до граната і не може дотягнутися. Гранат високо, а дівчинка невисока. Між її пальчиками і гранатом залишається повітряна смужка. І ця смужка стає гаряча...
  11. U

    Стихи о любви...

    *** Запроваджу тебе до каплички, де тіло моє Набирається втоми і гідності жити у світі. Біло роси лежать, біло пахнуть у присмерку квіти, І найстаршій бджолі раптом меду чомусь не стає. Я кохаю тебе. Отже, хто мені більший, ніж ти? Теракота долівки зрівноважена блиском лампадки. Б’ється нетля...
  12. U

    Электронные библиотеки, полезные сайты и ссылки.

    Підбірка ресурсів для безкоштовного завантаження книг іноземними мовами
Зверху