Результати пошуку

  1. nationalist

    Безкоштовне проведення інтернету Київстар

    Відповідь: Безкоштовне проведення інтернету Київстар Хто вам таке сказав?О_о тарифи у нас всюди однакові! Може бути різниця у зміни тарифів компанії! Коли змінюються тарифи компанії, то "Київстар" не має права змінювати тарифи користувачів(до яких вони підключені на данний момент)! А також...
  2. nationalist

    Требуется менеджер по активным продажам

    Відповідь: Требуется менеджер по активным продажам що саме треба робити?
  3. nationalist

    Безкоштовне проведення інтернету Київстар

    Відповідь: Re: Безкоштовне проведення інтернету Київстар я написав те, що написано в офіційній пропозиції від Київстару до можливих користувачів! також можу сказати, що я сам користуюсь нашим інтерентом і користуюсь майже усіма пропозиціями київстару(тобто телефон я поповнюю зарахунок бонусного...
  4. nationalist

    Безкоштовне проведення інтернету Київстар

    До Вашої уваги безлімітні тарифні плани: "Базовий" / Швидкість-3 (Мбіт/с) / Кількість бонусів-60 / Обов'язковий платіж-60 (грн/міс) "Зручний" / Швидкість-15 (Мбіт/с) / Кількість бонусів-75 / Обов'язковий платіж-75 (грн/міс) "Швидкий" / Швидкість-50 (Мбіт/с) / Кількість бонусів-100 /...
  5. nationalist

    я не знаю куди ви мене долучили але точно не до спільноти "Організація Український Націоналістів"

    я не знаю куди ви мене долучили але точно не до спільноти "Організація Український Націоналістів"
  6. nationalist

    Продам велосипеды разные: горные, дорожные, раскладные, детские 3х и 2х кол., спортив

    Відповідь: Продам велосипеды разные: горные, дорожные, раскладные, детские 3х и 2х ко а є якийсь коталог велосипедів, чи хочаб справді зробіть фотографій. шукаю малому більш менш гарний велосипед а ніде немає фото( ______________________________________ Безкоштовне проведення інтернету...
  7. nationalist

    я хотів би долучитись до спільноти ОУН, як це можна зробити?

    я хотів би долучитись до спільноти ОУН, як це можна зробити?
  8. nationalist

    Безкоштовне проведення інтернету Київстар

    До Вашої уваги безлімітні тарифні плани: "Базовий" / Швидкість-3 (Мбіт/с) / Кількість бонусів-60 / Обов'язковий платіж-60 (грн/міс) "Зручний" / Швидкість-15 (Мбіт/с) / Кількість бонусів-75 / Обов'язковий платіж-75 (грн/міс) "Швидкий" / Швидкість-50 (Мбіт/с) / Кількість бонусів-100 /...
  9. nationalist

    Безкоштовне проведення інтернету Київстар

    написано Українською бо я обожнюю неашу країну,націю,культуру обгрунтуйте сказане
  10. nationalist

    Безкоштовне проведення інтернету Київстар

    До Вашої уваги безлімітні тарифні плани: "Базовий" / Швидкість-3 (Мбіт/с) / Кількість бонусів-60 / Обов'язковий платіж-60 (грн/міс) "Зручний" / Швидкість-15 (Мбіт/с) / Кількість бонусів-75 / Обов'язковий платіж-75 (грн/міс) "Швидкий" / Швидкість-50 (Мбіт/с) / Кількість бонусів-100 /...
Зверху