Результати пошуку

  1. K

    Продам Lenovo K910

    Продам Lenovo K910. Стан видно на фото. Серед існуючих проблем не підсвічується кнопка "додому", але працює. Інших проблем не виявлено. За бажанням надам додаткові фото. 3100 грн. +380679743846 +380954116308
  2. K

    Продам монету 50 копеек (1994г.)

    Продам монету номиналом 50 копеек, год выпуска 1994 г. Монета в хорошем состоянии, видимые дефекты отсутствуют. При покупке в городе Сумы возможна передача с рук в руки. 1200 грн 1100 грн Торг уместен.
  3. K

    Продам гітару Yamaha F310

    Гітара Yamaha F310 у гарному стані, практично не використовувалась. У комплекті: - чохол - налаштовувач для гітари. Ціна: 2600 грн. Можливий торг.
  4. K

    Продам алгебра, геометрія (8 клас)

    Продам книги - Алгебра 8 клас А.Г. Мерзляк (35 грн) - Геометрія 8 клас А.Г. Мерзляк (35 грн) У гарному стані!
  5. K

    Требуется персонал в ресторан, кафе

    Зайнятість повна?
  6. K

    Продам Apple iPhone 3G/3Gs/4/4s

    Apple iPhone 3G 8Gb unLock б/в чорний/білий 1350 Apple iPhone 3G 16Gb unLock б/в чорний/білий 1400 Apple iPhone 3Gs 8Gb unLock б/в чорний/білий 1500 Apple iPhone 3Gs 16Gb unLock б/в чорний/білий 1600 Apple iPhone 3Gs 32GB Black unLock б/в чорний 1700 Apple iPhone 4 8Gb NeverLock б/в...
  7. K

    Продам Коляску coneco saturn

    У комплекті дощовик і чохол для ніжок Характеристики Сoneco Saturn: алюмінієва рама; регулювання спинки, підніжки; капюшон складається; поліуретанові колеса; м'який поручень (є можливість зняття); поворотні колеса (з можливістю блокування); кошик для дрібниць; 5-ти точкові ремені...
  8. K

    Набір до команди 7/42

    Потрібні 2 гравця до команди формату 7/42. Бажано з м. Суми та частим онлайном. Жителів інших країн прошу не турбувати.
  9. K

    Збір пк - швидко, дешево, якісно

    Зібрати компʼютер для Вас буде набагато дешевше та найголовніше ми збираємо його для Вас, тобто враховуємо всі Ваші потреби від нового ПК, нічого зайвого, все швидко, якісно, дешево. Надаємо гарантію на подальше безкоштовне програмне та сервісне обслуговування. Контакти: +380666493945 - Руслан...
  10. K

    Довідка для ЗНО - не дають

    Справа така. Навчаюсь на 2 курсі технікуму, хочу здати ЗНО та вступити до університету. Не видають довідку, говорять, згідно з останнім введеним наказом, я не маю права здавати ЗНО, так як не є випускним курсом + не дають довідку для реєстрації у ЗНО. Хто може допомогти з цим питанням? Як можна...
  11. K

    требуются, для надомной работы по настройке компов.

    Відповідь: требуются, для надомной работы по настройке компов. я так розумію нікого не буде.
  12. K

    требуются, для надомной работы по настройке компов.

    Відповідь: требуются, для надомной работы по настройке компов. Завтра на 20:00 у McDonalds. Хто буде пишіть у приват
  13. K

    требуются, для надомной работы по настройке компов.

    Відповідь: Re: требуются, для надомной работы по настройке компов. Ми так ніколи не зберемось. Давайте у скайпі?) Можу зробити сайт у вигляді інтернет-магазину, тільки функціонал підігнати під наші потреби
  14. K

    требуются, для надомной работы по настройке компов.

    Відповідь: Re: требуются, для надомной работы по настройке компов. Ви маєте на увазі без операційної системи?
  15. K

    требуются, для надомной работы по настройке компов.

    Відповідь: Re: требуются, для надомной работы по настройке компов. вже клієнти) Розпочнемо діяльність, тоді подивимось
  16. K

    требуются, для надомной работы по настройке компов.

    Відповідь: требуются, для надомной работы по настройке компов. Я прийду.
  17. K

    требуются, для надомной работы по настройке компов.

    Відповідь: Re: требуются, для надомной работы по настройке компов. McDonalds :D
  18. K

    требуются, для надомной работы по настройке компов.

    Відповідь: Re: Відповідь: требуются, для надомной работы по настройке компов. посилання можна?
  19. K

    требуются, для надомной работы по настройке компов.

    Відповідь: требуются, для надомной работы по настройке компов. я з вами. Допоможу з сайтом.
  20. K

    Створення сайтів будь-якої тематики

    Відповідь: Re: Створення сайтів будь-якої тематики Безкоштовно все. Спочатку все ставимо на безкоштовний хостинг та домен і показуємо Вам. Пишіть до ПП, все докладно поясню
Зверху