Результати пошуку

  1. N

    Про Євлогія і регіоналослухняного Васильєва

    Знайшов цікавий матеріал. Думаю, поговорити є про що. Антон Слюсаренко Нехай наповнюються парафії!.. 31 жовтня 2013 року в Сумському держуніверситеті, на території, ласкаво наданій керівництвом цього закладу Українській православній церкві Московського Патріархату (УПЦ МП), відбулася...
  2. N

    "Гусарська" дошка на вул. Соборній, 36 - фальшивка

    Знайшов класний пост: 25 червня 2010 року в місті Сумах на будівлі за адресою вул. Соборна, 36 з’явилася дивна пам’ятна дошка, яку встановили члени історичного клубу імені О. Булатовича. Що вражає в інформації, поданій на дошці, так це кількість фактичних помилок. І на ці фактологічні...
  3. N

    Випадок українофобії в СумДУ

    Цікава ваша думка. https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/p480x480/1236729_512814558802840_941649250_n.jpg З мережі: Люди допоможіть !! Як в такій ситуації себе слід повести ? Я студент 1 курсу Сумського Державного Університету . Під час лекції з вищої математики я почув...
  4. N

    Кудренко, зверни увагу свого хрещеника: викладачі істфаку українофобствують

    Колись тут: http://www.dancor.sumy.ua/forum/obshchestvo/64255 істфаківці довго говорили про свої проблеми. Мене особисто вразив зашкалюючий рівень "гнилизни" у відносинах між викладачами. Але істфак "гниє" ще й на моральному та науковому рівнях. Вже "притцей во язицах" стали хабарництво та...
  5. N

    Виправдання фашизму по-сумськи

    Знайшов гарну статтю. Думаю, що у переддень 9 Травня актуально. КУРСЬКА КОРІННА ІКОНА ЯК ДЗЕРКАЛО «РУССКОГО МІРА» В СУМАХ З нами Бог! Адольф Гітлер Минулого року в Сумах на майдані Незалежності з’явився великий дерев’яний хрест із таким написом: «Сей поклонный крест воздвигнут на...
  6. N

    Спілка Української Молоді - це історія, яка завжди з тобою

    На Сумському історичному порталі з'явився архів газети "Гроно", яка видавалась Спілкою Української Молоді "Сумщина": http://history.sumynews.com/xxi-st/2001-2012/item/409-arkhiv-gazeti-qgronoq-peredmova-v-roga.html Як би хто не ставився до СУМ, але потрібно визнати, що ті молоді хлопці, які...
  7. N

    Брижатий - проректор

    У вас там, у політесі, з'явився новий проректор, колишній педіковський фізкультурник Брижатий. У 2004 році він зарекомендував себе як великий прихильник об'єднання вузів і як ще більший, як на ті часи, кучміст-антиющенківець. Щоб це означало? Васильєв просто стягує в одну купу близьких йому по...
  8. N

    Сумські регіонали проти українського релігійного законодавства

    Щось сталося у відносинах між УПЦ (МП) і її першим прихожанином Віктором Януковичем (мабуть через проблеми з газом почав прозрівати). Коротше кажучи, В.Янукович вирішив знову особисто дотримуватися законодавста України про свободу совісті й релігійні організації! Самому дотримуватися і підлеглих...
  9. N

    Історія з архівами

    До засобів масової інформації ЗАЯВА з приводу наклепницьких висловлювань Ольги Гінзбург Я ніколи не став би відволікатися на карикатурні спроби т. Гінзбург переконати громадськість у моїй професійній непридатності. Не було й бажання рекламувати особу, яка сама є антирекламою архівної...
Зверху