Результати пошуку

  1. N

    "Славянское язычество" или же "Родная Вера"

    Велесові святки - це круто неоязичники, фальсифікатори автентичних слов'янських вірувань, загнули.
  2. N

    Чи потрібна в Україні російська мова як друга державна?

    Мені видається, що тут чомусь почали активно плутати рідну мову з державною і протиставляти їх. Державна мова на те й державна, що має чіткі межі використання у сферах пов'язаних якимось чином з феноменом держави. Поза межами цієї сфери нікого не повинно цікавити, якою мовою ти розмовляєш з...
  3. N

    Про Євлогія і регіоналослухняного Васильєва

    Знайшов цікавий матеріал. Думаю, поговорити є про що. Антон Слюсаренко Нехай наповнюються парафії!.. 31 жовтня 2013 року в Сумському держуніверситеті, на території, ласкаво наданій керівництвом цього закладу Українській православній церкві Московського Патріархату (УПЦ МП), відбулася...
  4. N

    "Гусарська" дошка на вул. Соборній, 36 - фальшивка

    Знайшов класний пост: 25 червня 2010 року в місті Сумах на будівлі за адресою вул. Соборна, 36 з’явилася дивна пам’ятна дошка, яку встановили члени історичного клубу імені О. Булатовича. Що вражає в інформації, поданій на дошці, так це кількість фактичних помилок. І на ці фактологічні...
  5. N

    Випадок українофобії в СумДУ

    Ты пришел в университет слушать родной язык или учится? Повністю згоден. Але так вже між людьми вийшло, що навчатися не на мові неможливо. Якась мова повинна бути. Для України - це українська. Державний університет у своїй діяльності керується нормативними актами, а не принципами приватного...
  6. N

    Випадок українофобії в СумДУ

    Про який вибір мови ви говорите? За всіма документами єдиною мовою викладання для громадян України в СумДУ є українська мова. Якщо викладач читає лекції чи проводить практичні заняття російською - він порушує норми українського законодавства. Ну, а далі йдуть оргвисновки. Тільки ось...
  7. N

    Випадок українофобії в СумДУ

    Цікава ваша думка. https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/p480x480/1236729_512814558802840_941649250_n.jpg З мережі: Люди допоможіть !! Як в такій ситуації себе слід повести ? Я студент 1 курсу Сумського Державного Університету . Під час лекції з вищої математики я почув...
  8. N

    Герои УПА

    Браво, Фокс Малдер!
  9. N

    Кудренко, зверни увагу свого хрещеника: викладачі істфаку українофобствують

    Колись тут: http://www.dancor.sumy.ua/forum/obshchestvo/64255 істфаківці довго говорили про свої проблеми. Мене особисто вразив зашкалюючий рівень "гнилизни" у відносинах між викладачами. Але істфак "гниє" ще й на моральному та науковому рівнях. Вже "притцей во язицах" стали хабарництво та...
  10. N

    Неофашисты пытаются рулить в Раде

    Відповідь: Неофашисты пытаются рулить в Раде VOL, так за "базар" ви готові відповідати? Чи так, аби язиком чесати? Нагадую, що за вами ознаки фашистськості отих триклятих неофашистів.
  11. N

    Неофашисты пытаются рулить в Раде

    Во! Розумні слова.
  12. N

    Неофашисты пытаются рулить в Раде

    Ага, особливо російському нацюччю
  13. N

    Неофашисты пытаются рулить в Раде

    Мені ось цікаво, чому ви їх називаєте, фашистами, неофашистами, нацистами. Це серйозно чи це пустопорожня балаканина, а може це просто оббріхування і ви надзиваєте фашистами тих, хто фашистами насправді не є? Тому VOL, будь-ласка, перерахуйте ознаки їхньої фашистськості.
  14. N

    ВО "Свобода" демонтировала в Ахтырке памятник Ленину

    А про шо оце ви хлопці сперечалися? Може уже було б варто до нашого пам'ятника повернутися?
  15. N

    Дистанцiйне навчання в СумДУ

    Ну і халтура ця дистанційна освіта! Але заради бабок чому б і хрест на якості освіти не поставити
  16. N

    "Славянское язычество" или же "Родная Вера"

    Відповідь: "Славянское язычество" или же "Родная Вера" Не учёные,а ляпалы. Откуда ж тогда взялся перевод на "украинский язык" если текста то никто в глаза не видел??? Расскажите-ка, о, великий лопотун! Ну як звідкіля? Із "Повісті минулих літ", яка написана чи то церковнослов'янською чи то...
  17. N

    "Славянское язычество" или же "Родная Вера"

    Відповідь: "Славянское язычество" или же "Родная Вера" Щось відносно русів-русичів я вас так і не зрозумів. Мої студенти? Ні, мої учні! Мої учні стоять біля мене на базарі, мене люблять і вам привіт передають. Та звичайно ж ніякого договору Олега ні в якому музеї немає, але вчені згодні з...
  18. N

    "Славянское язычество" или же "Родная Вера"

    Відповідь: "Славянское язычество" или же "Родная Вера" По першому питанню: ви напевно жартуєте. Ніяких русичів у тому договорі немає і бути не може. Ось цей договір у перекладі на українську Махновця: «Згідно з другою угодою, що відбулась при 2 тих же цесарях, Льві й Олександрові, ми, [мужі]...
  19. N

    "Славянское язычество" или же "Родная Вера"

    Відповідь: "Славянское язычество" или же "Родная Вера" Ну це добре пане Fenimor, що Ви хоч не російський буржуазний націоналіст. А щодо русів на Кавказі чи договору Олега, то я взагалі про це нічого не говорив - ні за, ні проти. Але поговорити можу. Поясніть, будь-ласка, у чому там проблема
  20. N

    "Славянское язычество" или же "Родная Вера"

    Відповідь: "Славянское язычество" или же "Родная Вера" Давайте пане Fenimor не так широко. А то раптом десь і договір Олега у Вас взявся. і руси на Кавказі. Ви дочитали цей текст до кінця? Ви розумієте, що слово РУСИЧ польського походження? По башці деяких патриотичеських рашок б'є класно.
Зверху