Результати пошуку

  1. Kpyk

    Молодіжна організація "ЦЕНТР"

    Член будь-якої організації може створювати проекти, а також люди які не мають членства в організаціях, або навіть створити свою власну організацію, розробляти і втілювати в життя проекти!!!
  2. Kpyk

    Молодіжна організація "ЦЕНТР"

    Цікаво цікаво, а окрім висадки дерев організація чимось ще займається, чи можливо це клуб любителів садівників???
  3. Kpyk

    Митинг в г.Сумы!

    Проплачено - це одне, інше те, що це була організація "Молодь Сумщини" яка є правонаступницею(а особливо прикриття перед законом) славнозвісних зборів!!! Це можно було побачити, і зрозуміти виходячи з віку, і потім "пробивши" по своїх "інформаційним довідникам"!!!
  4. Kpyk

    Пятница 13

    Переглянте інформацію, про п"ятницю 13 і одразу стане ясно!!! Я не пам"ятаю точно, але це по католицькій частині, там чи стратили подвижників, чи місіонерів, але це розрекламований "містичний" день, і невдачі спіткають лише того, хто вірить в це, мені все одно, і проблем не маю!!!
  5. Kpyk

    Оффтопики.

    Re: Голодомор 1932-33 годов в Украине це трагічна сторінка історії, про яку треба пам"ятати, але святкувати обов"язково треба перемоги, бо багато держав(наприклад тієї ж росії) намагаються нас зламати!!! Святкуймо перемоги, пам"ятаймо про поразки, і перемагаймо!!!
  6. Kpyk

    Need For Speed Underground Local Server

    Я одразу скажу свою точку зору щодо цієї гри -- цікава гра, але в той час коли тобі робити більше нічого!!! Коли справ вистачає, то живеш справжнім життям, яке набагато цікавіше будь якої комп"ютерної гри!!!
  7. Kpyk

    Голодомор 1932-33 годов в Украине

    Якщо якийсь виродок посміє казати, що голодомору не було, то я одразу кажу, переглянь розсекречені архіви!!! Якщо і це не допомогло потрібно лікуватись, доки медицина безкоштовна, і я можу допомогти в лікуванні!!!
  8. Kpyk

    Про НБУ, валютні кредити і інше пов'язане з банками

    Re: Про валютные кредиты Не знаю кому раніше, а наприклад я не брав ані креджитів, ані кредиток, не в якій валюті!!!
  9. Kpyk

    Шахи

    Хто як думає на тему давньої настольної гри -- шахи??? Як на мене доволі цікава і захоплююча гра!!!
  10. Kpyk

    Про НБУ, валютні кредити і інше пов'язане з банками

    Re: Про валютные кредиты Підтримую! І тепер хай задумаються люди!!!
  11. Kpyk

    Митинг в г.Сумы!

    Я теж на майдані був, і не копійки не бачив, а бачив як люди скидалися самі, і щоб підтримати людей, що були в Києві, і як приходили люди і кормили, і все це безкоштовно!!! То був інший час, час піднесення УКРАЇНЦІВ, а не те що зараз росія проплатила!!!
  12. Kpyk

    Митинг в г.Сумы!

    Спробуй освіжи!!!
  13. Kpyk

    Про НБУ, валютні кредити і інше пов'язане з банками

    Re: Про валютные кредиты Да дійсно краще жити без кредитів, тим паче в валюті іншої держави!!!
  14. Kpyk

    Митинг в г.Сумы!

    Проплачено 100% і зігнано дітей, регіонали социки комуняки знову проводять свої акції, але проплачено регіоналами, а інші просто притусувались!!!
Зверху