Результати пошуку

  1. holy_sumy

    СНАУ

    Грощі заплатиш перездаси.
  2. holy_sumy

    Церкви и политика

    Церкви христиан веры евангельской Это тема для регистрированых и не регистрированых ХВЕ (пятидесятников) и не только. Библия, учение, окровение и т.д.
  3. holy_sumy

    Куди треба орієнтувати свої зв"язки Україні?

    є багато способів голосування, але ефективність не завжди гарановано.
  4. holy_sumy

    Студ. ректорат СНАУ

    кажуть що закривають університет на місяць у березні. Правда чи ні?
  5. holy_sumy

    Студ. ректорат СНАУ

    не давно в аграрном был...... Ужас одним словом. А о самоупралении я вообще молчу.
  6. holy_sumy

    Ющенко

    Відповідь: Ющенко Ющенко - бандит, вор у законі
  7. holy_sumy

    Куди треба орієнтувати свої зв"язки Україні?

    Відповідь: Куди треба орієнтувати свої зв"язки Україні? якщо проаналізувати останні події, то можна зробти висновок: ми європі поки-що не потрібні. Ми (українці) повинні змінитись щоб нас почали поважати. По-перше - змінити треба психологію нашого народу, що все що оточує тебе це твоє рідне. І...
  8. holy_sumy

    Шахтарі та пільги.

    У мене батько шажтарь. Має 18 років стажу. І я також не впевнеий шо ці всі пільги він побачить у своєму житті.
  9. holy_sumy

    У когось скоро День Народження.

    У когось скоро День Народження.
  10. holy_sumy

    Куди треба орієнтувати свої зв"язки Україні?

    я з тобою згоден, але нам потрібно змінити політику відносно них і почати зближення до Азії. І кардинально.
  11. holy_sumy

    Маршрутки снова подорожают?

    В Сумах найдешевший тариф (1,25) серед обланих міст України, але й місто відносно маленьке. 1,50 є оптимальний тариф, але не більше. як наприклад пропонують 2,50
  12. holy_sumy

    Куди треба орієнтувати свої зв"язки Україні?

    На території Азій знаходиться більша частина запасів нафни і газу і не тільки. Китай завойовує все більше симпатії у азійських країн. Я думаю що через декілька років китай буде авторитетом, так само як зарас США.
  13. holy_sumy

    Грузино-Осетинский конфликт

    я вважаю що тут є особлива політика Путіна- Медведева і росія спровокувала грузинів на війну. Україна не повинна туди лісти і ставитись нейтрально. А в НАТО не поспішати. А то буде Кримська проблема буде війною.
  14. holy_sumy

    Шахтарі та пільги.

    Сьогодні приняли закон
  15. holy_sumy

    Ціна на проїд у маррутаках

    Согодні на плоці Незалежності зібрались маршрутчики які вимагали підвищення ціни на проїзд у маршрутказ до 1,84 грн
  16. holy_sumy

    Будівельний факультет

    Ответ: Будівельний факультет по старому наче- 4,0
  17. holy_sumy

    Государственные экзамены

    Ответ: Государственные экзамены есть шпаргалки? выложите пожайлуста.
  18. holy_sumy

    Студентське наукове товариство СНАУ

    Ответ: Студентське наукове товариство СНАУ закінчився сизон інтелектуальних ігр "Що? Де? Коли?" 1 місце зайняла команда юридичного факультету "Направо", 2 місце - біолого-технологічний факультет "Башня шутов".
Зверху