Результати пошуку

  1. В

    Лучшие тексты

    Відповідь: Лучшие тексты Я б згадав Андрія Середу.
  2. В

    ПЕСНИ

    Відповідь: ПЕСНИ Мертвий Півень "Поцілунок" (слова Віктора Неборака): І присмак смерті на устах, Вино у скронях тьмяно дзвонить, Облич безтямних п'яна повідь, І твої очі в дзеркалах. Принади грації несуть, Мені на все це наплювати, Мені не знати рути-м'яти, І упирів, що душі ссуть...
  3. В

    Критика и хвала преподавателей ;)

    Відповідь: Критика и хвала преподавателей ;) Хм, у нашої групи від зубів чомусь не відскакувало. Хоча й не те щоб зовсім незрозуміло. А от про складність отримання заліку (про четвірку взагалі мовчу) правда. Та часто й трійку було складно отримати. Стабільно по кілька разів до нього ходити...
  4. В

    КОМУ ВНИЗ. Козацька готика у місті безтілесної культури

    Відповідь: КОМУ ВНИЗ. Козацька готика у місті безтілесної культури Дійсно легенда. І першу роль у цьому грають голос і харизма Середи. Справді дядько, вартий неабиякої поваги, при всьому його радикалізмі. Ех, шкодую, що не зміг потрапити на "Вітер століть"... Пісні на слова українських...
  5. В

    3 года отработки в забитой деревне

    Відповідь: 3 года отработки в забитой деревне У педагогічному університеті на сьогоднішній день ця норма фактично не працює, хоча й існує формально. Пам'ятаю наш розподіл (було це у минулому році). На п'ятому курсі, незадовго до державних іспитів, усіх випускників-бюджетників зібрали у...
  6. В

    Состояние и перспективы развития украинской музыки.

    Відповідь: Состояние и перспективы развития украинской музыки. Наприклад, "Гайдамаки" з успіхом виступають на ізомних фестивалях і мають уже певну відомість за кордоном, потрапивши у чарти світової музики.
  7. В

    Ваш любимый певец(ца)?

    Відповідь: Ваш любимый певец(ца)? Слухаю переважно українське, тому улюблені співаки, напевно: Святослав Вакарчук, Олег Скрипка, Андрій Середа ("Кому Вниз"), Місько Барбара ("Мертвий Півень").
  8. В

    Великие украинцы

    Відповідь: Великие украинцы Постаті у першій сотні дійсно дивують. Ющенко, Тимошенко, Янукович, Брєжнєв, Хрущов, навіть Симоненко є, але Ленін на 23 місці... Запропоновані на сайті видатні українці теж іноді дивують. Я, наприклад, не можу зрозуміти, з якого переляку там з'явився Ярема Вишневецький?
  9. В

    Великие украинцы

    Відповідь: Великие украинцы Проголосував за Шевченка. Думаю, скоріше за все він і переможе, але багато людей голосуватиме за нього радше за звичкою, а не з осмислено. А сам проект - суцільна попса й лицемірство: шоу і не більше того. Тим більше, якщо кількість дзвінків з одного номера не...
  10. В

    Тінь Сонця

    Відповідь: Тінь Сонця Взагалі я не прихильник важкої музики, але Тінь Сонця" мені подобається. Альбом "Над Диким полем" - чи не найпатріотичніше з того, що я чув. Зачіпає. Зараз звучання дійсно м'якше за рахунок бандури й скрипки, але від того не гірше. До речі, а чим відрізняються фолк-рок і...
  11. В

    Друга ріка!

    Відповідь: Друга ріка! Загалом подобається, непоганий... сказав би, навіть, гарний гурт, але, на мою думку останнім часом вони дещо спопсилися. Їхнє слабке місце (як мені здається) - це тексти, їм гурт приділяє небагато уваги. А щодо порівняння з Океаном Ельзи... Не думаю, що Друга Ріка...
  12. В

    Украинская музыка! Ваше отношение к ней + аплоад

    Відповідь: Украинская музыка! Ваше отношение к ней + аплоад В основному й слухаю українську музику, непопсову, звичайно, і досить різну - від "Бумбоксу" до "Кому Вниз". Причому виділити хоча б три улюблені гурти досить важко. А в Україні, на мою думку, зараз і дійсно музика на підйомі...
  13. В

    Юзаете ли вы odnoklassniki.ru, vkontakte.ru?

    Відповідь: Юзаете ли вы odnoklassniki.ru? Тема була про "однокласників", але перейшла до "Вконтакте". А взагалі контакт - цікавий сайт. Правда, знайомих там не стільки знаходжу, скільки залучаю. Але все одно зручно. Бо аська, скажімо, не в усіх є, а зайти в Інтернет нескладно часто й на роботі...
  14. В

    С.К.А.Й.

    Відповідь: С.К.А.Й. Можливо, я помиляюся, але мені здається, що "С.К.А.Й." поступово витісняє "Другу ріку". Обидва гурти працюють у жанрі поп-року, але у плані змістовності та проникливості "ДР" відстає. І як результат - про них останнім часом не часто й згадують, у той час як "С.К.А.Й."...
  15. В

    Тарас Григорович Шевченко

    Відповідь: Тарас Григорович Шевченко От ви кажете, багато помінялося. Та по-моєму, в тому-то й річ, що принципово нічого не змінилося. І тому Шевченко й досі звучить сучасно. Я не можу не погодитися з Андрієм Середою ("Кому вниз"), який сказав, що великим горем для України є те, що Шевченко й...
Зверху