Результати пошуку

  1. kava

    Продам Портрет на замовлення з фото

    Добрий портрет для добрих людей! - Дитячий, дорослий, парний, сімейний, груповий. - А4, А3 (інші формати обговорюються). - Від замовлення до готової роботи 1-2 доби - термінове замовлення, 3-4 доби - традиційне :) - Доставка в м. Суми - безкоштовно, Інші міста - обговорюється. Ціна залежить від...
  2. kava

    Продам motorola photon 4g

    hgvfyiktcf
  3. kava

    Продам motorola photon 4g

    нова ціна 1380 грн
  4. kava

    Продам motorola photon 4g

    день (постійно увімкнений вай фай або мобільний інтернет, вцілому години дві іграшок, години дві музики через бт гарнітуру, та 3 години контакту, ютубу з форумами і т.п., розмов півгодини. це при авторегулюванні яскравості) дві доби, якщо все те саме при найменшій яскравості екрану. Приблизно...
  5. kava

    Продам motorola photon 4g

    Це він. на сьогодні плівка трошки покоцалась, але це помітно за умови, коли придивлятися з вимкненим екраном. У комплекті зарядка і шнур. Швидка карта пам'яті на 8гб під питанням.
  6. kava

    Продам motorola photon 4g

    motorola photon 4g - нова ціна 1380 грн (можливий обмін на телефон з якісним екраном і гарною камерою). Працює на 10 з 10. Є сліди користування, але виглядає пристойно (9 з 10). 0994048966 / 0638805312 Тип Смартфон Тип корпуса моноблок Стандарт GSM 850/900/1800/1900, WCDMA 850/900/2100, CDMA...
  7. kava

    Продам Volvo XC90 2.5 T AWD Полноприводный внедорожник

    Продам полноприводный внедорожник Volvo XC90 2.5 T AWD (выпуск декабрь 2004) Пробег 87 тыс. км. ГБО (газовая установка) 6 ксеноновых фар Дополнительно установлена запаска на заднем бампере по собственной технологии. 14 дисков АЕZ - луна в отл. сост. 4 колеса зимней резины (новой...
  8. kava

    Продам двигатель и коробку передач ГАЗ 21

    Двигатель Газ 21 в хорошем состоянии, первой комплектности. 300$ Коробка ГАЗ 21 3-х ступ. 400 грн. торг 0997082728 / 0663164037
  9. kava

    Предоставляем услуги углекислотной сварки

    Предоставляем услуги углекислотной сварки (автомобили, велосипеды и другие металлические изделия). Углекислотная сварка Углекислотная сварка металла имеет ряд неоспоримых преимуществ, свидетельствующих в пользу выбора данной сварочной среды. В частности, применение углекислотной сварки...
  10. kava

    неопознаная сеть

    Во-во. А человеку просто нужно было чтоб одновременно работал 1 агрегат. так, сидіти в мережі з двох компів одразу в мене потреби немає.
  11. kava

    неопознаная сеть

    Уже пишу з нотіка. замінив МАС адресу, прописавши її з системного блока. щойно клікнув "ОК" з'явилась мережа. навіть систему не пезавантажував.
  12. kava

    неопознаная сеть

    але ж чому тоді з системного сиджу зараз у мережі без ніяких проблем? тьху-тьху-тьху - мережа в мене стабільна, але після приїзду ніяк не можу її подружити з нотіком. можливо, фішка в якихось (може МАС) адресах. У Львові в мій нотік тицяли мережу їхню, але нічого з того не вийшло. Але загадка в...
  13. kava

    неопознаная сеть

    Мабуть, така проблема була не тільки в мене але знайти відповідь не можу. У мене вдома мережа працювала на системному та на новому ноуті. Два тижні користувався ноутом в іншому місті, а коли приїхав додому - мережа працює тільки на системному. Коли під’єдную кабель до нотіка (сьома вінда)...
  14. kava

    ...

    у дел помітно краще процесор ніж у н52да. але мені не сподобалась клавіатура (клацав цей нотік у "мобілочці"), тому схиляюсь до асуса всеодно :)
  15. kava

    ...

    теж варто почитти відгуки. тоненький і сильний ноут (тим більше асер) - ризик його спалити навіть без максимальних навантажень. я зупинився на моделі N52da у рамках 5 тисяч.
  16. kava

    ...

    - не дуже підійде для сучасних важких іграшок, бо екран завеликий. більш соковито виглядатиме екран 15.6 і бажано з "лед" і процесору з відеокартою легше буде. - хоч він і великий, але продумати систему охолодження на ньому зробити нормально не вийшло (за відгуками), тож довго грати не бажано...
  17. kava

    що можна зробити з системним блоком? порадьте!

    Видеоадаптер RADEON X550 Secondary (512 Мб) ??? я на цій машині грав тільки у флетаут (перший і другий) нормально (1280-1024). такі ігри, як: дум 3, квак4, мост вандет, карбон - комбінації низької деталізації. про ігри з шрейдером 3.0 тільки й мріяти... тому мені здається, що 5650...
  18. kava

    що можна зробити з системним блоком? порадьте!

    я не стверджую, що мобільні карти краще. але для Crysis, Assassin's Creed: Brotherhood,Homefront,Need for Speed: Shift їх повинно вистачити. принаймні про це кажуть власники ноутів... чи вони всі брешуть ? :)
  19. kava

    ...

    покищо вибираю між цими Acer Aspire 4551G-P343G32Mnkk (LX.PYV0C.009) 14" Спеццена! Акция! детали у менеджера! Цена 4198.00 грн Наличие 3 шт Краткие характеристики Экран 14” (1366 x 768) LED / AMD Athlon II Dual Core P340 (2.2 ГГц) / RAM 3 ГБ / HDD 320 ГБ / ATI Radeon HD 5650, 1 ГБ / DVD...
  20. kava

    ...

    який порадите ноут (4-5тисяч грн), якщо на ньому гратимусь, дивитимусь фільми, слухатиму музику і багато друкуватиму? цікавить думка компетентних людей (різних відгуків та тестів і сам начитався). хочу: -14"/17" екран -можливість пограти на максимальних налаштуваннях у новенькі ігри -щоб...
Зверху