Результати пошуку

  1. З_вершками

    здорова

    здорова
  2. З_вершками

    Я пишу стихи....

    Ответ: Я пишу стихи.... Навіщо нам серця? Якщо вже не вміем кохати, Навіщо очі нам? Коли вже нічого не бачим, Навіщо нам вуха? Якщо вже не чуем нікого, І ходемо по лезу ножа, Не відчуваючи болю і втоми, А хто нас навчить? Подарує душу і крила, І десь залунае сміх, Коли небо заплаче...
  3. З_вершками

    Я пишу стихи....

    Ответ: Я пишу стихи.... Вже дуже пізно мріяти, Але ще є надія побачити, Тебе красивого і щирого, Мене щасилу і закохану, Час сплине, зміняться речі, В моєму серці залишаться шрами, Шрами від ігор,Які нас бавили, Всі встали і пішли, А ми зосталися, Тяжкі хвилини жалості, Не дають нам...
  4. З_вершками

    Muse

    Ответ: Muse Я також обожнюю Muse.Коли слухаеш їхні пісні матриця перевертаеться. Классссссссс. Дуже люблю Uno
  5. З_вершками

    ТАНЕЦ ЖИВОТА

    Ответ: ТАНЕЦ ЖИВОТА Я займаюсь 7 місяців. Тренування в четвер на 19.30, субота та неділя на 16.00. Вартість 1 заняття - 10 грн, 7 занять підряд - 60 грн, 12 занять підряд - 85 грн. Тренера звуть Юлія. Тренування проходять в Ювілейному. Ось її телефон 8 066 7756630
  6. З_вершками

    Интимные стрижки.

    Ответ: Интимные стрижки. А хто знае, скільки це коштує! Я дуже собі хочу інтимну стрижку в формі знака інь і янь!
  7. З_вершками

    пирсинг языка

    Ответ: пирсинг языка Колола в Маргосе. 40 грн прокол + штанга. Сразу лутше ставить из биопласта(кажется так) потому что он совершенно не окисляется и с ним прокол заживает на много бистрее, например если проколотый пупок с металической штангой заживает полгода, то с биопластом чуть больше 2-х...
  8. З_вершками

    Пирсинг

    Ответ: Пирсинг а у мене язичок проколотий :Ь! І я себе дуже добре почуваю. Правда, коли тільки проколола, нічого не могла нормального їсти неділі дві, зате схудла на 3 кг! Хотіла ще брову проколоти, але маю вже сумну статистику, у подруги сережка не прижилась і відмерла і 50 грн самі знаете...
  9. З_вершками

    Коса или короткая стрижка

    Ответ: Коса или короткая стрижка У мене коротка стрижка. З довгими мені зовсім непасуе. І набагато зручніше з короткою зачискою. І не обов'язково дівчата з довгими зачисками виглядають сексуальніше і гарніше. Коли волоси короткі відкриваються одні з найсексуальніших частин тіла: плечи, шия...
  10. З_вершками

    Волосы на груди у мужиков.

    Ответ: Волосы на груди у мужиков. А мені на ножках подобаються, навіть заводять гггг:) А ось на груді не дуже. А взагалі, яка різниця, головне шоб людина хороша була.:D
  11. З_вершками

    Ваши фотографии

    Ответ: Ваши фотографии 1. Батан-пати:). 2. Эт еще начало... 3. Пижама-пати 4.Там же
  12. З_вершками

    Какую книгу вы сейчас читаете?

    Ответ: Какую книгу вы сейчас читаете? Любко Дереш "Поклоніння ящірці". "Трохи пітьми" рульніше!!!
Зверху