Результаты поиска

 1. O

  Чи потрібна в Україні російська мова як друга державна?

  цікаво було б зараз провести опитування?? чи змінилися показники?? адмін, може спобуєш?))
 2. O

  Куплю Верхню кришку з ноутбука

  Ноутбук Acer travelmate 7520G. хоч нову, хоч ні! Обв'язково з петлями!
 3. O

  Підкажіть, хто забудовник

  чув ніби, другий корпус "висотки" по вулиці Фабричній 11 (за Мануфактурою), той який давно "замерз" викупила фірма близька до "Нотекса", бо азербайджанці, яким належив цей об'єкт обанкрутились! Хто знає, де їхній офіс? або як на них вийти?
 4. O

  Можно ли в сумах найти арахисовое масло (пасту)?

  Арахісова паста є в Сільпо в "Лавині" ! Сам цим продуктом цікавився давно, навіть писав у адміністрацію! Якшо в 2 словах описать, де саме, то скажу так: десь в районі середини зали, полки якраз біля кас! і до речі вона (полка) стоїть перепендикулярно касі)
 5. O

  Шановні сумчани

  Будь ласка, поділіться досвідом як оформити і провести у звичайній квартирі автономне опалення! я маю на увазі чи це взагалі реально? куди йти? де консультуватися? Дякую. (не знав у якому розділі створювати тему, так що перепрошую у модератора)
 6. O

  Продам мотоблок

  Відповідь: мотоблок Усі запитання за телефоном, бо продаю не я!
 7. O

  Продам мотоблок

  Марка Кентавр 9,5 л.с. дизель В комплекті фреза, причеп Все в ідеальному стані! Куплений в лютому 2013 року! Заводиться "з-пів тика") ціна за домовленістю тел 0508822889 Микола Григорович
 8. O

  Продам ВАЗ 2101

  Відповідь: ВАЗ 2101 Ціна за домовленістю!
 9. O

  Продам ВАЗ 2101

  Відповідь: ВАЗ 2101 Ще фото
 10. O

  Продам ВАЗ 2101

  Продам ВАЗ 2101 1980 р.в. кап.ремонт (в тому числі поварена, пофарбована) зроблений весною 2013 пробіг після кап.ремонту 2500 км. Для додаткових довідок звертайтеся за тел. 0508822889 Микола Григорович Авто в Нижній Сироватці !
 11. O

  Подскажите

  Відповідь: Подскажите 0663812264 -Елена
 12. O

  Подскажите

  Відповідь: Подскажите мой друг уже давно водит свою племяху (ей 9 лет) в дворец Фрунзе! Там хорошие преподаватели-вокалисты!
 13. O

  Підскажіть будь ласка

  Доброго всім! Справа така! Є принтер Кенон в якому 2 картриджі, ясно шо чорний і кольоровий! Давно ним не користувався тому картриджі засохли! Пішов купив новий чорний і пляхан фарби до нього! Підрубаю до компа (правда вже не до того до якого він був підключений раніше!) драйвера поставив. комп...
 14. O

  Возьму Сниму 1к квартиру

  Відповідь: Сниму 1к квартиру http://www.shansplus.com.ua/index.php/real-estate/apartments-rent-rents/122
 15. O

  Заявки на статус "важно"

  Відповідь: Заявки на статус "Важно" Прошу установить статус "важно" для темы http://forums.sumy.ua/showthread.php?t=186165 Дякую!
 16. O

  драйвера (новинки, поиск, проблемы)

  Відповідь: драйвера (новинки, поиск, проблемы) Ребята, помогите найти дрова на вебку Gemix f9 ! Заранее спасибо!
 17. O

  Олег Медуница - кандидат в народные депутаты Верховного совета по Сумам от оппозиции

  Відповідь: Как Медуница ДОЛБОПЕНЬ, сдал Регионалам Сумскую избирательную комиссию. Пане, krafs, а ви не боїтесь завтра отримати повістку до суду за такі галасливі та образливі речі в адресу пана медуниці, та ще й публічні?
 18. O

  Помогите

  ПРоблема может не с этого раздела! я просто не знаю, где ее разместить! Как можно включить автоплей вконтакте, чтобы считались просмотры! например такая фишка есть на ютубе! проще говоря нужно побольше просмотров одного видео!
 19. O

  Заявки на статус "важно"

  Відповідь: Заявки на статус "Важно" Добрый вечер! прошу установить статус важно для темы http://forums.sumy.ua/showthread.php?t=170817 Спасибо!
 20. O

  Продам наушники Solo HD Headphones – Beats by Dr. Dre

  Відповідь: наушники Solo HD Headphones – Beats by Dr. Dre могу 200 предложить!
Верх