KOCTa
Репутація
3 969

Повідомлення профілю Остання активність Повідомлення Інформація

  • Добрий вечір. Є прохання змінити регістр у назві теми МЕДВЕДЕВ ЖЁСТКО РАСКРИТИКОВАЛ АНТИРОССИЙСКУЮ ПОЛИТИКУ ЮЩЕНКО на звичайний, а то виглядає, як підвищення тону або крик.
    До бану відправив Michael, тому чим він керувався я не знаю. У тому що я можу побачити з цього приводу, лише фото деяких користувачив і назва теми "Москалі,або запроданці.". Тому я теж підстав для бану терміном на рік не бачу. Звичайно таке викладати на цьому форумі не слід, тим більш під такою назвою. Але ж на бан не тягне, тим більш з тою підставою що у Мангуста написана.
    Я з Michaelем спробую з'ясувати у чому справа. Можливо він погорячкував під впливом ображених товиришив.
    За что забанили мангуста? За выложенные фотографии,которые можно найти в "Моих фотографиях"? И про какую "пропаганда/поощрение расовой ненависти" идет речь? Звучали ли какието призывы расовой ненависти?
    Знову питати будете за що Сану новий бан. Ось за це і за створення чергового мультініку:
    ______________
    makeban:
    Во, верно, два шовиниста, а Бандера кто? Пидар, между двумя шовинистами, так же выходит? Так как жил до 30 при коммунизме, типа, взрослел... Появилась возможность отсосать у фюрера (вождя), отсосал под знамена ЭсЭс, но бог судья, фашистам быть владыками не суждено, так он и их начал под "шумок" мочить из-под "тишка", да и под их же знаменами. Поэтому все так легко и удавалось. Вообщем, слов больше нет.
    ____________
    І не за те що це казалось стосовно Бендери, а за слова "Пидар" і "отсосать". Якщо комусь приємно такими словами спілкуватись, спілкуйтесь десь у іншому місті.
    МАХ, ну якби ти таке написав, то ти мало б відрізнявся від нього. Розумієш, те що він пише і як, так само як і будь хто інший, відображає крім того що він хоче сказати, ще й що він за людина. І від того як він це написав, зележить і те скільки людей підтримає те що він написав. Дуже сумніваюсь, що нормальна людина підтримає таку маячню, і скоріше його слова у більшості викликають саме негативне ставлення і переконають у протилежному.
    Я особисто таку маячню як образу не сприймаю. І тобі раджу не підпалюватись від усього, що написано всупереч твоїм переконанням. Інакше ніколи не почуєш іншої думки.
    Вибач, якщо повчаю. Але видаляти повідомлення, з якими згоден, теж не дуже приємно ( це я про твою відповідь ), але читати розділ, де через повідомлення буде лайка, ще неприємніше.
    А те що він всіх хто пишається Україною, просто набором лайливих слів назвав, то нічого? Я пишаюсь і в тій темі не одноразово це писав, тому й на свій адрес сприймаю їх…. Все одно б що я б написав « всі хто пише російською або ж там за Януковича «высокомерные, гнилые и абсолютно бесполезные для общества выродки.» це що не образа якоїсь частини форумчан???
    Хоч видаляв не я, а Ровенна, але згоден з нею.
    _________
    Tigr:
    Пишатися граждаством Украины могут только политики, чиновники, завбазы, гаишники и прочие высокомерные, гнилые и абсолютно бесполезные для общества выродки. Которые кстати сразу станут полезными, когда придёт к власти Перон Владимирович Пиночет и расстреляет хотябы пару сотен таких вот. Потому что по своей насквозь гнилой сущности эти выродки трусливые до мозга костей и дрожат за свои шкуры.
    _________
    Неприємна оцінка у дусі Жори, яка зайвий раз показує, що він за людина і яка дуже легко спростовується без лайки. И не треба кожен раз реагувати на дурнувасті провокації.
    ________
    МАХ:
    >-Если у вас место мозгов дерьмо, то ненужно им здесь разбрызгивать и поливать им форумчан, оставьте его при себе!!!-< В чем проявляется в выше названных вами людей гордость своим гражданством???>- И какое вы имеете право свое гнилое нутро выворачивать на эти профессии??? -< Интересно кем вы работаете??? Ибо все то как раз наоборот!!! И сразу заметно кто здесь кто… Я горжусь тем что я украинец!!! А вы явно украинофоб!!! Который кроме себе ничего в жизни не уважает!!! И повторю свой вопрос!!! Кем вы работаете??? И чем вы полезны обществу????___________
    От якщо б без того, що я >-закреслив-< було б ще бульш меньш нормально, хоча останні запитання зайві, це вже оффтоп, да і відповість він як завжди, що всюду був, з усіма Великими приятелює і спілкувався і все знає.
    я відповідав на коментар Тігр, в якому образ вистачає з головою... але чомусь мій коментар видалено.. його ні? з чим це повязано?
    CaH, переглядаючи тему "Мови та язики", за створення флейму виришив створити тобі лише зауваження і попередження. Навить написав про це. Але коли переглянув тему про Яценюка, і побачив те як ви з Рандомізом вільно там почали користуватись словом "спиздели", змінив думку, бо мати у розділі недопустимі і за це бан. По першому разу тиждень, далі 3, місяць, 2 місяця і як у твого товариша довічно. А за флейм зауваження саме тобі, бо одна справа там не дуже приємні речи один на одного казати, а інше комусь сказати щоб він там під столом тихенько відсмоктував. І це саме ти перший сказав.
    А, КОСТа, я понял... вы все заодно. И все, кто думает иначе для вас помеха. Ну да ладно, потешайся своим величием, а особенно сильно обостренным чувством справедливости. Не нужно разбанивать меня, так как от тебя и от таких же как и ты мне не нужны подачки. Помнится, года два-три назад ты писал по-русски, а про украинский даже не заикался. Это ж как тебе засрали голову? Вообщем, извини, если обидел.
  • Завантаження...
  • Завантаження...
  • Завантаження...
Зверху