Жалобы на модераторов и администрацию форума.

  • Автор теми Мефистофель.doc
  • Дата створення

VIB

vib : bash
Модератор
А це взагалі ГЕНІАЛЬНО. Я значить вчасно писав сюди жалобу : реакції нуль. А коли достукався таки до модераторів - виявилося що я винний.
Ваш конфлікт дуже давній, і причини цього відомі лише вам. Те, що ви також порушуєте правила форуму, - робить вас винним, незалежно від дій вашого опонента.
Проте, можна спілкуватись більш спокійно, і не переходити на особистості і образи. В такому разі будемо вважати, що попередження подіяло, і немає необхідності в подальшому обмеженні учасників.

Якщо обидва учасники намагаються порушувати правила форуму, чи етику спілкування - модератор не має права приймати тільки точку зору одного боку (за деякими явними виключеннями). Отже, коли ви образили свого опонента, а потім вимагаєте його ще й покарати руками модератора - це явно нелогічно.
 

I{eI{C

Well-Known Member
Віб ти прикалюєшся? Що значить давній? Був конфлікт в гілці політика? Був. Отмирали покарання (справедливо чи ні - то третє питання) - отримали. ВСЬО. Які питання? Я що, десь писав що я звожу старі рахунки? Віб, ти мене дивуєш. Неприємно дивуєш! Я в загалі в тій темі прийняв нейтральну позицію. Ти б її перечитав, чи що?

You must be registered for see images
 
Останнє редагування:

VIB

vib : bash
Модератор
Віб, ти мене дивуєш. Неприємно дивуєш! Я в загалі в тій темі прийняв нейтральну позицію. Ти б її перечитав, чи що?
Перечитав. Дійшов до неоднозначних висновків. На бан, якщо чесно - заслуговують три учасника.
 

I{eI{C

Well-Known Member
+ 2 модератори. По якми я вже 2й раз пишу жалобу, що вони ніхєра не роблять. А потім про бан окремо мені розкажеш, я тобі ввечері поткаю лінками в словники що таке балабол и бреху. Буду вчити.
 

veteran 007

Well-Known Member
С 01 октября модераторы авто НЕ заглядывали в свой раздел, темы расположены не в разделе куплю-продам
 

sergeirar

New Member
Мрдераторам. Я конечно понимаю, что я однажды провинился за что выхватил вечный бан но все же вы меня разбанили. Последнее время захожу на форум редко, пишу мало и то по делу, но вот сегодня зешел и увидел, что забанен якобы за мультиники и попытку обмана администрации.
Предполагаю, что это из-за того, что захожу через прокси. Но ввиду известных событий с соц. сетями у меня сейчас весь трафик идет либо через приложение frigate либо через tor. а это значит, что вполне вероятно у меня с кем то мог быть один и тот же ip.

Есть просьба разбанить ибо в этот раз я действительно не гадил. Скрин моего браузера

Мой ник sergeirap
 

Andy

Well-Known Member
На форуме постоянно гадит пользователь с ником

Последний раз обзывался, я нажал кнопку "пожаловаться" и не дождался никакой реакции. Второй раз это было тут: -


Я снова нажал кнопку "пожаловаться" с просьбой удалить этот опус, и вот что мне пришло от модератора:

К сожалению, Ваша жалоба была отклонена: Сообщение из темы "Новая полиция в Сумах" - Правильно написал, я ему еще и "лайк" поставлю!

С каких это пор модераторы за оскорбления форумчан расставляют лайки? :) Куда котится этот мир?
 
Зверху