Нова влада

rfvgy

Ukrainian
Яка не находу? Вы мий минамьот ще не бачилы, хлопци. Молот называэться. Зовсим не дорого. Пивляма за чермет НОВИТНЮ РАЗРОБКУ! Через тиждень Крым буде наш!
You must be registered for see images attach
Додам і свої 5 копійок у зрадаВсьопрапало ...
Якщо чесно , відповідальність потрібно ділити й на підлеглих ( призначених ) Порошенком міністрів .
Найбільше мене обурює ,, діяльність ,, МінСтеця , інформаційна політика нікчорту .

You must be registered for see images
 

sokoloff

...Честь и Совесть...
Додам і свої 5 копійок у зрадаВсьопрапало ...
Якщо чесно , відповідальність потрібно ділити й на підлеглих ( призначених ) Порошенком міністрів .
Найбільше мене обурює ,, діяльність ,, МінСтеця , інформаційна політика нікчорту .

You must be registered for see images
Добавлю к автору поста про информационников.
Вот не пойму шо за тупизм...все пропагандистские плакаты про воинов Украины сп#зжены с колоффдьюти и с батлы!
Ну блин у нас чё, ху#дожники перевелись?Или дома сынуля за дарма в пейнте ваяет те агитплакаты?
 

PBS

Well-Known Member
ну если смотреть с позиции госслужбы - там сидит вчерашний (!) студент (!!) на зарплату в 2.400 грн (!!!) в Киеве (!!!!!) И постит плакаты с того что он играет. Ибо за такую зарплату делать больше не стОит. Завод Антонова, делающий запчасти и самолеты на миллионы гривен сделал проморолик в Ютуб из БЕСПЛАТНОЙ БИБЛИОТЕКИ музыки. ПЗДЦ!!! Их чмырили все кто не попадя.
You must be registered for see medias
Относительно Визеля - я показал пример в создании легкой, мобильной и относительно мощной артустановки разведотделения.
 

rfvgy

Ukrainian
Показано демонстраційний політ Ан-178 із оглядом на 360 градусів. ВІДЕО
В Інтернеті з'явилося відео демонстраційного польоту нового транспортного літака Ан-178 українського виробництва з оглядом на 360 градусів

Командир екіпажу - Андрій Спасібо, другий пілот - Сергій Трошин


Джерело:


You must be registered for see medias

 

PBS

Well-Known Member
А найти норм фрилансера шоб ролики пилил - не.. не смогли ( обидно, однако.
 

sokoloff

...Честь и Совесть...
Свято б#ять.....
Радость на лицах....
You must be registered for see images
 
  • Like
Реакції: Haup

PBS

Well-Known Member
Всех улыбающихся на этой фотке - расстрелять найух.
А что там делает этот чОрт?
You must be registered for see images attach

Очень уж поход на говорящую голову с Роад Сонтрол?
 

d324co

Well-Known Member
Мер міста Ромни Сергій Салатун, якого ще кілька тижнів тому затримали на хабарі, продовжить виконувати свої посадові обов’язки. Нещодавно таке рішення прийняв Зарічний районний суд міста Суми, - повідомляє «СпецКор».
Військова прокуратура Сумського гарнізону Центрального регіону України подавала клопотання про відсторонення голови районного центру від виконання службових обов’язків. Проте у клопотанні їй відмовили.
Сам же чільник Ромен вважає, що подання прокуратури було необґрунтованим:
«Дякую суду, що розібрався та дозволив мені працювати далі. Самопочуття у мене гарне, готовий приступити до виконання своїх обов’язків», - прокоментував Сергій Салатун.
Нагадаємо, що 18 серпня міського голову Ромен спіймали на хабарі у 40 тисяч гривень. 23 серпня чільника міста відпустили під заставу розміром 145 500 гривень.
Життя по новому... Украл, поделился - работай дальше....
 

Roger Wilco

Heavy Metal Forever
28.08.16 Бойцы АТО задержали на таможне взяточника.
You must be registered for see medias
 

PBS

Well-Known Member
За моєї влади, державні службовці нарешті будуть отримувати достойну зарплатню
You must be registered for see images

You must be registered for see images attach
 
Зверху